Autor Wątek: Choroba a cykl  (Przeczytany 2723 razy)

Withnell-Lovell

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 14
Choroba a cykl
« dnia: Kwiecień 29, 2016, 16:50 »
Mam problem.
W poniedzialek nie czułem sie nalepiej, ale mimo wszystko potrenowalem, i wziąłem po treningu kreatynę (to był mój pierwszy raz, mialem zacząć cykl). Na wieczor dostałem juz goraczke, i nadal ja mam.
Czy we wtorek (czyli dzisiaj) mam brac kreatynę rano przed sniadaniem i po poludniu, i traktować ten dzien jako normalny nie treningowy? I w srode juz cwiczyc? Czy zrobić sobie tygodniowa przerwe, i zacząć od następnego poniedzialku az bede super zdrowy? Moze kreatyna w czasie lekkiej gorączki to zły pomysl? Nie wiem... wypocę ja itp.?p.s.
Czy biegunka po kreatynie to normalkaż (godzina od wypicia) Wszystko sie wchłonie prawidlowo? /

Gerald1968

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 32
Choroba a cykl
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 29, 2016, 17:46 »
przerwij cykl az wyzdrowiejesz.
bieguny możesz dostac, normalne

Withnell-Lovell

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 14
Choroba a cykl
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 29, 2016, 17:49 »
Co do bieguny... dzisiaj jednak wypiłem 5g rano, i po 15-20min juz ja mialem.
Czy to normaklny odruch, i czy kreatyna bedzie w takim wypadku dzialac? Skoro odrazu zostaje wywalona do kiblaż

FAsia

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 14
Choroba a cykl
« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 29, 2016, 20:22 »
Jaka kreatynę bierzesz? Biegunkui dostajesz od zbyd duzych, lub zbyt częstych dawek kreatyny.Cykl przerwij, bo Kreatyna nie za dobrze wpływa na wydajność naszego układu immunologicznego.

Withnell-Lovell

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 14
Choroba a cykl
« Odpowiedź #4 dnia: Kwiecień 29, 2016, 20:39 »
Ok, do poniedzialku niczego nie biore.Wzialem Vitalmaxa tego zielonego w proszku + Dextro Juice.
Wczoraj ok.
godz.
16 (po treningu,przed obiadem) 5g.
A dzisiaj rano na czczo tez 5g.

Gerald1968

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 32
Choroba a cykl
« Odpowiedź #5 dnia: Kwiecień 29, 2016, 20:42 »
Dziwne bo bierzesz normalne dawki o ile bierzesz tez rano lub przed treningiem i masz biegunke.
Pewnie spowodowane to jest czymś w diecie

terrance_Coa

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 8
Choroba a cykl
« Odpowiedź #6 dnia: Kwiecień 29, 2016, 21:09 »
a ja słyszałem daltego niesa to w 100% pewne informacje ze dużo ludzi dostaje srakersa po Dextro Juice

Withnell-Lovell

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 14
Choroba a cykl
« Odpowiedź #7 dnia: Kwiecień 30, 2016, 01:25 »
odkryłem cos.
Dzisiaj jakieś 15-20min przed kreatyna zjadłem snikersa, i narazie sraki jak nie bylo, tak nie ma...Mozliwe ze jest to spowodowane tym ze jadlem kreatynę na pusty zoladek? Czy mozna zjeść coś chwile przez braniem kreatyny? Jaki tak, to co najlepiej? /

Gerald1968

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 32
Choroba a cykl
« Odpowiedź #8 dnia: Kwiecień 30, 2016, 07:58 »
jeżeli przed lub w trakcie dawkowania krety zjesz coś co zawiera tluszcze to insulina z trzystki zostanie zachamowana, co spowoduje brak transportu kretyny do komorek mięśniowych i w sumie gówno z tego wyniknie bo i tak wysrasz ta krete //laugh.gif :lol: laugh.gif /

Withnell-Lovell

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 14
Choroba a cykl
« Odpowiedź #9 dnia: Kwiecień 30, 2016, 10:11 »
No to np.
pol kromeczki suchego chleba... Nie ma tluszczu raczej.W sumie ja mogę nic nie jesc, ale boje sie ze po 15 - 20minutach w organizmie, kreatyna NIE zadziala tak jak powinna.
A szkoda zeby cala sie wysrala:/

Gerald1968

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 32
Choroba a cykl
« Odpowiedź #10 dnia: Kwiecień 30, 2016, 11:39 »
pij dalej moze przestaniesz sraki dostawać a pozatym kreatyna jak większość potrzebnych zwiazkow przechwytywane są przez jelito cienkie wiec zanim wysrasz to sie powinno wchlonac, ewentualnie zmień dextro na glukozę spozywcza ( tanie to jest a dzilanie ma to samo )

Tristaa

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 5
Choroba a cykl
« Odpowiedź #11 dnia: Kwiecień 30, 2016, 13:49 »
Cykl przerwij jak to dopiero 2 dzien.Kreatyne bierz najlepiej na pusty zołądek-rano.Jak bierzesz przed treningiem- posiłek przed treningowy- ok 1,5 godziny przed treningiem, bezpośrednio przed treningiem kreatyna, a jeśli po treningu to bezpośrednio po, przed posiłkiem.

Tags: