Autor Wątek: sucha masa  (Przeczytany 1645 razy)

VogtLoc

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 14
sucha masa
« dnia: Maj 08, 2016, 15:56 »
jaki cykl na zbudowanie paru kilo naprawdę suchej masy z rzezba ?jezeli coś takiego jest mozliwe to prosze o rade

Lois_MIE

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 6
sucha masa
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 08, 2016, 16:12 »
od suchej masy jest dieta( uwaga z weglami) i trening (aero). chłopaki na omo 1 mg tyg+ proviron  robią wycinkę , druga sprawa to genetyka ale jest kilka srodkow wybierz coś ze srodkow mało aromatyzujacych, wino, boldek, anavar z wiekszym doswiadczeniem mozna coś pokręcić z trenem +propionat w krótkim cyklu ewentualnie dodać wino , wyjsc jest kilka , wszystko zalezy od wiedzy i stazu, napisz który to cykl

VogtLoc

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 14
sucha masa
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 08, 2016, 16:16 »
4 wczesniej byla omka, i na koniec 2razy deka+metka 1 deki 2 metki,skoczylo mi z 75 na 89-91 w ciągu pol roku tylko nie trzymałem diety i w pasie mam teraz 93 troche to za duzo,teraz chce zrobić pare kilo suchej masy i pozbyć sie brzucha chociaż 5 cm moze masz pomysl na jkis cykl oczywiście teraz z dieta(mam 9 tab clenu 0,04)mysle nad winem tylko nie wiem co i ile do tego wina

Lois_MIE

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 6
sucha masa
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 08, 2016, 16:17 »
wiejskim kmiotkiem nie jesteś wiec ,masz staz, wiek itd , pomyślałbym o trenie jeżeli uważasz ze za wcześnie to proponuje coś lajtowego np1-8 prop 1 mg e2d2-8 wino 5 mg e2d jeśli mowa o soku jak tabsy to 20/3 mg edjak mało to wrzuć npp1-8 npp 100mg e3d co do trenu sprawa jest prosta z propem i winem efekt masakra ,gestosc uzylnienie itd oczywiście pomijam sprawę diety i kwestie finansowa ponieważ bez odpowiedniej diety cykl z trenem wychodzi jak prop z winem ,jezeli wybierzesz tren pamiętaj o dodaniu propa (finadick) ta sama rodzina co nandrolon ale o wiele mocniej blokuje a wtedy dziewczyna Cie zostawi na bank 'ludek'podsumowujac ;TWOJ WYBORco do clenu zapodasz po cyklu 2 tyg on ,2 off ,2 tyg on ,co do dawkowania sprawa nadwyraz indywidualna , z Twoja waga możesz łyknąć dwie tabsy w pierwszym dniu i każdego dnia zwiększać o jedna az uzyskasz odpowiednia temperaturę ciała powinna sie wąchać miedzy 36.9/37.2 i ogromna nadpotliwosc  po przerwie będąc 2 tyg off wchodzisz na ta dawkę ktora jest dla ciebie odpowiednia ( trzyma tem), z saidami jest tak ze zwykle po kilku dniach przechodzą ale ja mialem inaczej i środek nie dla Insy (bole glowy,kolatanie serca,drzenie rak)to tyle o kurde ale sie rozpisałem

VogtLoc

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 14
sucha masa
« Odpowiedź #4 dnia: Maj 08, 2016, 17:10 »
dzieki wielkie teraz juz wiem co zrobis pozdro

VogtLoc

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 14
sucha masa
« Odpowiedź #5 dnia: Maj 08, 2016, 17:22 »
mam jeszcze pytanie czy stanoject i priopoject z eurochemu beda dobre?jaki odblok i kiedy?myslisz ze sam clomid wystarczy a moze jeszcze hcg tylko nie wiem jka dawkować

Lois_MIE

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 6
sucha masa
« Odpowiedź #6 dnia: Maj 08, 2016, 18:05 »
wal tak jak rozpisałem Ci wyzej , odblok 4 dni od ostatniego propa , pierwszego dnia 200mg drugiego 15 mg resztę dni po 5 mg az zjesz 24 tabsy jak dawkę zwiększysz propa np na 15 mg e2d to pomysl o hcg , ale w tym co ja Ci rozpisałem powinno byc oki, sam zobaczysz zresztą , co do firmy jest oki ,choc miny czasem tez są ,wkoncu to under ,poz

Tags: