Autor Wątek: Trening 6-miesieczny do zmiany/poprawy??!!  (Przeczytany 1782 razy)

Karol_MNML

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 4
Trening 6-miesieczny do zmiany/poprawy??!!
« dnia: Maj 13, 2016, 18:59 »
witamcwicze juz 6 miesięcy tym samym treningiem, (4 miesiące treningowe, potem 2 miesiące wakacji wolne i 2 teraz treningu wrzesien pazdziernik). Na efekty nie narzekam poszło w sumie 12kg w przeciągu tego czasu, jestem w trakcie 2 tygodnia pierwszego cyklu kreatynowego.
Zastanawiam sie teraz czy nie pasowało by zmienić trening po takim okresie, moze by byly lepsze efekty?Prosze o rade i ewentualne zmiany, chodzi oczywiście o trening na masę ponieważ waze tylko 73kg i mam 177cm wzrostu.Nog nie robie ponieważ mam je az za bardzo umiesnione w stosunku do reszty ciała po 6 latach sztuk walki.Prosze pisać rady jak zmienić co dołożyć jakie cwiczenia zmienic, dzieki wielkie1 DZIEN PONIEDZIALEK: Klatka:1.
WYCISKANIE SZTANGI NA ławce POZIOMEJ (12-10-8-6)2.
WYCISKANIE SZTANGIELEK NA ławce skośnej (12-10-10-8)3.
LEZAC NA ławce POZIOMEJ PRZENOSZENIE SZTANGIELEK ZA GLOWA(4X10)4.
ROZPIETKI (BUTTERFLY) (10-10-10-10) Triceps:1.
UGINANIE RAMION NACHWYTEM NA LINCE (12-10-8-8)2.
PROSTOWANIE RAMION NA wyciągu W płaszczyznę POZIOMEJ stojąc (12-10-10-10)4.
PROSTOWANIE RAMION PODCHWYTEM NA wyciągu stojąc (4x10)Przedramie2 DZIEN SRODAlecy:1.
ściąganie DRAZKA wyciągu GORNEGO SZEROKIM NACHWYTEM ZA KARK (12-10-10-8)2.
podciąganie końca SZTANGI W OPADZIE (12-10-10-8)3.
podciąganie SZTANGI W OPADZIE (WIOSLOWANIE) (12-10-10-8)4.
PRZYCIAGANIE LINKI wyciągu DOLNEGO W SIADZIE płaskim (12-10-10-8) Biceps:1.
UGINANIE RAMION ZE SZTANGA stojąc PODCHWYTEM(12-10-10-8)2.
UGINANIE RAMION PODCHWYTEM ZE SZTANGA MODLITEWNIK (12-10-10-8) 3.
UGINANIE RAMION ZE SZTANGIELKAMI W SIADZIE NA ławce SKOSNEJ(12-10-10-8)Przedramie3 DZIEN PIATEK:Barki:1.
WYCISKANIE SZTANGI ZZA głowy (12-10-10-8) 2.
UNOSZENIE SZTANGIELKI PRZODEM (12-10-10-8) 3.
UNOSZENIE SZTANGIELEK BOKIEM W GORE W OPADZIE tułowia STOJAC(12-10-10-8) 4.
podciąganie SZTANGI wąskim WZDLUZ tułowia (12-10-10-8) Kaptury:1.
SZTRUGSY (4x MAX)Przedramie:

Manualll

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 7
Trening 6-miesieczny do zmiany/poprawy??!!
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 13, 2016, 20:22 »
Takim treningiem jedziesz stanowczo za dlugo, pomimo, ze miales 2 miechy przerwy.
Musisz wiedziec, ze mięśnie przyzwyczajają sie po pewnym czasie do wykonywanych cwiczen, ogólnie do planu treningowego, jeśli tak to mogę ujac.Moim skromnym zdaniem to na masę powinieneś stosować progresje, czyli po każdej serii zwiększać obciazenie kosztem powtorzen.
A u Ciebie widze 4 serie po 1 powtorzen.
jeżeli mimo wszystko po każdej serii zwiększasz ciężar i masz sile na wykonanie tych 1 powtorzen, to widocznie stosujesz zbyt maly ciezar, albo czas odpoczynku miedzy seriami jest zbyt duzy.Nog możesz nie ćwiczyć jak nie chcesz, ale brzuch raczej powinieneś //laugh.gif :lol: laugh.gif /Doradzilbym Ci taki rodzaj treningu co ja stosowałem jak mialem czas odwiedzać silownie.Co tydzień zmieniałem cwiczenia na kazda partie miesni.
układ treningowy stosowałem max 2-3 miesiace.
zamieniałem kolejność cwiczen, ilość serii i powtorzen.
Raz np.
robiłem wyciskanie na płaskiej 4 serie po 12-10-8 powtorzen, innym razem 3 serie po 12-10-8 ale z troszke wiekszym ciezarem.Jak będziesz zmieniał trening to zastanów sie nad cwiczeniami zastępczymi i kombinowaniem z seriami i powtorzeniami.

Tags: