Autor Wątek: Bratek - czy pic?  (Przeczytany 2965 razy)

Gainerr

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 13
Bratek - czy pic?
« dnia: Maj 15, 2016, 18:31 »
chcalem sie czegoś poradzic, mam problemy ze zgaga ale nie o tym mowa, to tak przy okazji, sprawa sie tyczy naparu z fiolka trójbarwnego - czyli pospolicie bratka, jak myslicie czy moze on pomoc przy diecie, wiedząc ze ma on właściwości poprawiające trawienie.
Nie wiem czy w czymś on by nie przeszkadza, moze mial juz ktoś doswiadcze3nia z tymi ziolkami, bo słyszałem ze po nich znika zgaga, nie boli watroba jeśli spożywa sie dużo ciezkostyrawnych rzeczy,a na dodatek pomogą leczyc tradzik, a ja mam z tym czasem problem, moze by wiec upiec dwei pieczenie na jednym ogniu :D co o tym myslicie

catlady-McGu

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 2
Bratek - czy pic?
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 15, 2016, 22:20 »
całkiem całkiem trzeba sprubowac u mnie z trądzikiem to istna plaga a jak go pic ??

Gainerr

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 13
Bratek - czy pic?
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 15, 2016, 22:44 »
kupuje sie w aptece, kosztuje 3zl za opakowanie, jest w torebkach ekspresowych.
mówisz ze chcesz bratka i Ci go Kościowa przyniesie, przy trądziku pomaga na bank, testowany na skorze kumpla kazałem mu pic i pomoglo, jestem tylko ciekaw jak sie bedzie mial do trawienia i zgagi, trza bedzie zobaczyc.
Wiec eksperymentujmy, powodzenia :D

Mancusoo

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 12
Bratek - czy pic?
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 15, 2016, 23:06 »
catlady-McGu kup sobie zincas forte najlepiej i zapodaj w dawce 75-1 mg day po 4 dniach zauważysz extra efekty , tez to przerabiałem
na zgagę polecam neopankreatyne oraz ranigast inne srodki to kicha !
poszukaj na necie na forum o produktach powodujących zgagę i experymentuj

Gainerr

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 13
Bratek - czy pic?
« Odpowiedź #4 dnia: Maj 15, 2016, 23:42 »
tak apropo bo ja mam ogólnie problem z tradzikiem, czyli to cale forte' jest jak rrozumiem z tego wszystkiego na trądzik tak? wiec jeśli mozna, to w jakich ilosciach sie to kupuje i za ile (ile w opakowaniu za jaka flow)bo przydało by mi sie to.
A apropo neopankreatyny, czy ona jest dostepna bez recepty czy cos?

Mancusoo

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 12
Bratek - czy pic?
« Odpowiedź #5 dnia: Maj 16, 2016, 08:50 »
neo bez recepty , zincas zwykly jest bez recepty , forte mogą sie czepićc , powiedz wtedy ze to na krosty i ci napewno sprzedadza, a jak nie to zmień apteke, 5 tabs 25 mg 6 zl
cynk w ilosciach powyżej 1 mg dziennie sie bierze przy cyklach sterydowych w celu zapobiegania powstawaniu tradzikowi
4-5 tabs miedzy posilkami
polecam kupić do tego witaminę b6 moze byc filomag i aspargin , to często przepisuja dermatolodzy a tak naprawdę jest to zestaw żmą , przed snem extra polecam całość wychodzi 16 zl

piort-Mcc

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 2
Bratek - czy pic?
« Odpowiedź #6 dnia: Maj 16, 2016, 09:48 »
Zamiast witaminy B6 polecam B-COMPLEX. W odpowiednio dobranym kompleksie witamin z grupy B wszystkie składniki działają lacznie i wzajemnie wzmacniają skuteczność swojego dzialania w organizmie. Witaminki z grupy B maja korzystny wpływ na skore, wlosy i paznokcie. A w szczegolnosci: Witamina B1 (tiamina) – sprzyja pozyskiwaniu energii ze spalania weglowodanow, przenoszeniu impulsów nerwowych.

Witamina B2 (ryboflawina) – bierze udzial w przemianach weglowodanow, bialek i tluszczow, przyczynia sie do przyrostu sily i masy miesniowej.

Witamina B3 (niacyna) – współdziała jako koenzym w syntezie i rozkładzie weglowodanow, kwasow tłuszczowych i aminokwasow, bierze udzial w procesach metabolicznych uwalniających energie z weglowodanow.

Witamina B5 (kwas pantotenowy) – bierze udzial w metabolizmie bialek, węglowodanów i tluszczow oraz w syntezie hormonów steroidowych.

Witamina B6 (pirydoksyna) – uczestniczy w przemianie aminokwasów i syntezie bialek oraz metabolizmie kwasow tluszczowych, reguluje czynnosci układu nerwowego, bierze udzial w syntezie glikogenu i jego przemianie w glukoze.

Witamina B7 (biotyna) – wpływa na poprawna syntezę aminokwasow, bialek i kwasow tluszczowych, sprzyja prawidłowej budowie i funkcjonowaniu skory oraz wlosow, wspomaga funkcje tarczycy.

Witamina B9 (kwas foliowy) – reguluje wzrost i funkcjonowanie komorek, wpływa dodatnio na funkcjonowanie systemu nerwowego i mozgu. http://www.e-suplementy.pl/product_info.php?cPath 45&products_id 847 http://www.e-suplementy.pl/product_info.ph...products_id 847

W aptece mozna kupić B-complex bez recepty za ok. 3 zl

Mancusoo

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 12
Bratek - czy pic?
« Odpowiedź #7 dnia: Maj 16, 2016, 11:39 »
candy to przez ten preparat Twoje wlosy tak ślicznie wyszly na avatarze ?

Eugen1a

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 19
Bratek - czy pic?
« Odpowiedź #8 dnia: Maj 16, 2016, 12:25 »
a co do tradzika solarium jest dobre wypala syfy przy czym ładnie sie zarumienisz i laski beda piszczeć pij drozdze

MARYJO

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 16
Bratek - czy pic?
« Odpowiedź #9 dnia: Maj 16, 2016, 13:18 »
mi po bratku syfy wyskakiwały jeszcze wieksze : teraz używam kosmetyków z serii clean&clear i jest juz lepiej

Corazon-Caud

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 3
Bratek - czy pic?
« Odpowiedź #10 dnia: Maj 16, 2016, 14:59 »
Do bratkow dochodzi spory skutek uboczny... mianowicie po piciu dwóch szklanek naparu dziennie mozna zasnąć na stojąco jest bardzo uspokajajacy i dlatego przestałem go zazywac... jeśli chodzi o zgagę i bole brzucha to bierzcie leki ale pod zadnym pozorem te które zawierają aluminium(glin). pomagają tylko prowizorycznie a sieja bardzo duze spustoszenie w organizzmie, trzeba uważać bo większość takich lekow jest na bazie glinu

Tags: