Autor Wątek: Fat na brrzuchu  (Przeczytany 3996 razy)

LynwoodPol

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 25
Fat na brrzuchu
« Odpowiedź #15 dnia: Maj 17, 2016, 12:37 »
tak mam niestety i dlatego chce schudnąć ale najwiecej fatu mam na brzuchu dlatego sie pytam o brzuch

Post_

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 6
Fat na brrzuchu
« Odpowiedź #16 dnia: Maj 17, 2016, 12:51 »
Dvk1964 ma racje raz w tygodniu to mało ja robiłem przez 3 miechy jakiś rok temu z 4-5 razy w tygodniu i byly male efekty a co dopiero jak bym robił raz ??-to chyba nic ny sie niezmienilo z moim brzuchem

Dvk1964

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 11
Fat na brrzuchu
« Odpowiedź #17 dnia: Maj 17, 2016, 12:55 »
z pewnością musisz zwiększyć ilość treningu na brzuch, raz to naprawdę za mało

Reggiee

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 9
Fat na brrzuchu
« Odpowiedź #18 dnia: Maj 17, 2016, 13:05 »
bez dobrej diety redukcyjnej i aerobów to możesz sobie trenować brzuch 7 razy tygodniowo i tak nie osiagniez dobrych efektow szczególnie jeśli masz tendencje to tyciaja na redukcji trenowałem brzuch raz w tygodniu.. trwala 6-7 tygodi i efekt był ok.. bo byla dieta i mnóstwo aerobów

LynwoodPol

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 25
Fat na brrzuchu
« Odpowiedź #19 dnia: Maj 17, 2016, 13:27 »
Reggiee heh dietę sobie układam narazie jak ułożę wstępnie to dam wam znac a mógłby mi ktoś jeszcze powiedzieć jakę najlepiej aeroby robić ? biegać biegam mozna powiedzieć gdyż gram w pilke nozna, do tego tak jak mówiłem brzuchy robie

Reggiee

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 9
Fat na brrzuchu
« Odpowiedź #20 dnia: Maj 17, 2016, 13:28 »
pilka nozna to nie jest idealne rozwiazanie, wysiłek podczas gry w pilke jest zblizony do interwalow czyli maksymalny wysiłek przez kilkadziesiąt sekund a potem okres o mniejszej intensywnosciinterwaly to tez dobry spsob na utrate tluszczu ale chyba latwiej przy tym popalić mięśnie

Dvk1964

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 11
Fat na brrzuchu
« Odpowiedź #21 dnia: Maj 17, 2016, 13:46 »
Zapisz sie na basen.

Jakub_Scrug

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 8
Fat na brrzuchu
« Odpowiedź #22 dnia: Maj 17, 2016, 13:51 »
zrob sobie odpowiednia dietę i zacznij ćwiczyć 4x w tygodniu i rob wiecej cwiczen :rolleyes: /

Tags: