Autor Wątek: a gdzie barki???  (Przeczytany 2969 razy)

JOIE

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 27
a gdzie barki???
« dnia: Maj 18, 2016, 01:28 »
Witam
właśnie zaczolem nowy trening i w tym treningu niema uwzględnionych barkow?! czy to jest jakieś przeoczenie czy celowe moze wy mi pomozecie.
Trening ten sciagnolem z stronki animala.

Ten plan jest prosty i piekny. Jest doskonały dla kulturystów pragnacych wyrwać sie z monotonii cwiczen, oraz dla pragnacych zmaksymalizować wyniki w jak najkrótszym czasie. Jest to program cwiczen doskonały zarówno dla poczatkujacych, jak i dla doswiadczonych kulturystow. Zawiera podstawowe ruchy silowe. Nie ma tu nic fantazyjnego, prawdziwa skuteczność wynika ze specyficznej kombinacji ruchow. każdego dnia wykonuje sie konkretne cwiczenia w odpowiedniej kolejnosci, ktora pomoże ci nabrać masy. podkreślam znaczenie wiekszych obciążeń przy zachowaniu absolutnie scislej formy. jeśli nie podano inaczej, będziesz wykonywał 5 serii każdego cwiczenia. Kazda kolejna seria jest coraz ciezsza – będziesz stosował nastepujaca formule: 1-sza seria – 8 powtorzen, 2-ga seria – 6 powtorzen, 3-cia seria – 4 powtorzenia, 4-ta seria – 2 powtorzenia, i 5-ta seria – 50% obciazenia w pierwszej serii, ile mozesz. W uzupelnieniu do opisanego wyzej programu cwiczen, dochodzi jeszcze 2 minut cwiczen układu krazenia, plus po 1 minut rozciagania przed i po treningu.
 
CYKL: Trening dzielony
Dwa dni treningu, dzien wolny, dwa dni treningu, dwa dni wolne

POZIOM: średniozaawansowani
CEL: Masa i sila miesni

WTOREK: Czworoglowe ud/dwuglowe ud

Przysiady ze sztanga
Uginanie nóg
Prostowanie nóg
„Brzuszki”
--------------------------------------------------------------------------------

SRODA: Plecy/Lydki

Martwy ciąg
„Szrugsy”
wspięcia na palce
--------------------------------------------------------------------------------

CZWARTEK: WOLNA
--------------------------------------------------------------------------------

PIATEK: Plecy/Bicepsy

ściąganie do karku drazka wyciągu gornego szerokim nachwytem do karku
ściąganie do klatki drazka wyciągu gornego szerokim nachwytem w siadzie
Przyciaganie raczki dolnego wyciągu siedząc
Uginanie ramion ze sztanga stojąc
Uginanie ramion na modlitewniku
Uginanie naprzemienne ramion ze sztangielkami siedząc
„Brzuszki”
--------------------------------------------------------------------------------

SOBOTA: Klatka/Tricepsy/Lydki

Wyciskanie sztangi lezac na poziomej ławce
Wyciskanie sztangi lezac na poziomej skośnej
Wyciskanie sztangielek lezac na skośnej ławce
Pompki
Prostowanie ramion na wyciągu
wspięcia na palce
--------------------------------------------------------------------------------

NIEDZIELA: WOLNA
--------------------------------------------------------------------------------

PONIEDZIALEK: WOLNA

gaggag1969

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 9
a gdzie barki???
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 18, 2016, 08:03 »
Nie wiemkto to pisał ale chyba nie za dobrze dobrał cwiczenia i barkow zapomniał i moim zdaniem na rozne partie troche zle podobierał cwiczenia...sroda to kompletna parodia : nogi to tez ledwo muśnięte proponuje jakiś inny trening

IgosiazuzaI

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 6
a gdzie barki???
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 18, 2016, 09:06 »
poszukaj innego planu ten ejst jakiś dziwny :D: nie wiem kto go ukaldal ale chyba ukaldal na pale a zalozeniem było to zeby był nietypowy :D

JOIE

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 27
a gdzie barki???
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 18, 2016, 09:38 »
hmmm kto go układał to nie wiem, wiem tylko ze jest ze stronki animala :

gaggag1969

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 9
a gdzie barki???
« Odpowiedź #4 dnia: Maj 18, 2016, 10:18 »
to moze jakiś animal go układał :D jakiś zwierz :D powaznie mówiąc widziałem gotowe treningi dużo dużo lepsze a ten to najgorszy jaki widziałem

JOIE

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 27
a gdzie barki???
« Odpowiedź #5 dnia: Maj 18, 2016, 13:09 »
a macie jakieś plany na sile?? najlepiej wszystko z wolnymi ciężarami bo maszyn zadnych nie mamy

gaggag1969

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 9
a gdzie barki???
« Odpowiedź #6 dnia: Maj 18, 2016, 13:33 »
Ale zwiekszenie sily na barki na klatę czy ogólne zwiekszenie sily wszystkich miesni ??

JOIE

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 27
a gdzie barki???
« Odpowiedź #7 dnia: Maj 18, 2016, 13:54 »
wszystkich

gaggag1969

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 9
a gdzie barki???
« Odpowiedź #8 dnia: Maj 18, 2016, 15:45 »
to najlepiej wykonywać cwiczenia na wiekszych ciężarach z mniejsza ilością powturzen i stopniowo isc w gore z ciężarami i przy każdym zwiekszeniu np o 2.5kg prubowac zrobić tyle samo powturzen co ostatnio na mniejszym dobrze jeść odpoczywać i harkorowo ćwiczyć na siłowni a sila bedzie szla jak masełko

Tags: