Autor Wątek: Oto dlaczego trenujesz !  (Przeczytany 5470 razy)

reza

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 3
Oto dlaczego trenujesz !
« Odpowiedź #15 dnia: Maj 24, 2016, 21:44 »
A ja trenuje zeby wyglądać jeszcze lebiej i zeby panienki na m nie lecialy:> Nie no dobra zartuje...
Tak naprawdę to ćwiczę bo potzrbuje tego moja praca jestem ratownikiem i musze dbać o swoja formę dlatego biegam i pływam a ćwiczę bo często potrzebna jest sila w takaiej pracy gdy z wody tzreba wyciągnąć puszystego lub naprypac pijanemu...
W końcu odpowiadam za ludzkie zycie a jak narazie mij bilans jest dodatni

OczaStre

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 10
Oto dlaczego trenujesz !
« Odpowiedź #16 dnia: Maj 24, 2016, 23:22 »
Hehe no to masz eleganck1 prace pod tym wzgledem, że na plaży jest bardzo dużo panienek i można sobie nie jedn1 zarwaa.....no a minusem jest to, że jakby nie było jest to bardzo odpowiedzialna praca bo ratujesz ludzkie życie.
Pozdrawiam

Derry1978

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 10
Oto dlaczego trenujesz !
« Odpowiedź #17 dnia: Maj 24, 2016, 23:31 »
dodatni czyli 1 wyciągniętych 98 na dnie ??? soryy żart nie na miejscu

OczaStre

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 10
Oto dlaczego trenujesz !
« Odpowiedź #18 dnia: Maj 25, 2016, 00:02 »
hmmm i o co chodzi w tej wypowiedzi ? chyba nie zajarzy3em, może dlatego, że jeszcze kawy nie pi3em... :lol:

dimatiiQ

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 7
Oto dlaczego trenujesz !
« Odpowiedź #19 dnia: Maj 25, 2016, 09:44 »
jeżeli chodzi o szko3e to mam same 4 i 5 a z wf 6 i wybierany nie jestem do dru?yn bo sam wybieram zawsze----3 lata trenowa3em pi3ke no?n1( a ocenki takie mam bo jak bym nie miał to starzy by mi ani grosza na siłke i na suple nie dali a o diecie to juz zapomniea)

ja ćwiczę bo lubie i już :trening:

Bella1985

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 12
Oto dlaczego trenujesz !
« Odpowiedź #20 dnia: Maj 25, 2016, 12:33 »
Ja ćwiczę podobnie jak Ladexxx poprostu męskie ego mi sie odzywa i musze ioc na siłke 8)

Gether

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 3
Oto dlaczego trenujesz !
« Odpowiedź #21 dnia: Maj 25, 2016, 12:38 »
JA ćwiczę po to żeby fajnie wyglądać o pozatym jak jestem na dyskotece i tego dnia jest pićna i jak zdejmuje koszulkę to az mi3o patrzeć jak laski zaczynają sie ko3omnie kręcić :-)

dimatiiQ

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 7
Oto dlaczego trenujesz !
« Odpowiedź #22 dnia: Maj 25, 2016, 12:46 »
i tak ma być

xXxMalindaxXx

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 8
Oto dlaczego trenujesz !
« Odpowiedź #23 dnia: Maj 25, 2016, 12:50 »
A ja ćwiczę bo lubie ten zajebisty sport .Jak mam przerwe z tydzień to mnie już mnie nosi i musze sobie poćwiczyć.
Napewno nie robie tego dla lasek(no może troche), po prostu lubie dobrze wyglądaa, być umięśnionym i zdrowym . Wkorza mnie tylko :x jak niektórzy mowi1 na mnie koks czy nienormalny że tyle cwiczy(4 razy w tygodniu),ale musze im to wybaczya(zazdrooa ich zżera, bo sami chcieliby tak wyglądaa a nic nie robi1 tylko pierdz1 w sto3ki).

Tags: