Autor Wątek: Oto dlaczego trenujesz !  (Przeczytany 4636 razy)

OczaStre

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 10
Oto dlaczego trenujesz !
« dnia: Maj 24, 2016, 15:54 »
Z badan statystycznych wynika, że me?czyYni cwicz1 w wiekszooci dla poprawy w3asnego wizerunku. Okaza3o sie, że 66% mężczyzn trenującyh regularnie, w szkole oredniej miało pi1tki z zajea wychowania fizycznego. Psychologowie wysnuli teze, że cwicz1 oni przede wszystkim dla zaspokojenia w3asnej pro?nooci. Zaledwie 5% przyznaje sie, że na lekcjach wf-u byli wybierani na końcu każdej dru?yny. W okresie szkolnym m3odzi ludzie są najbardziej podatni na wpływy, wtedy kszta3tują sie ich postawy i przekonania.

Jak ta ciekawostka ma sie do Twojej osoby

Ladexxx

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 7
Oto dlaczego trenujesz !
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 24, 2016, 16:00 »
hehe ja ćwiczę bo tak mi kaze moje męskie Ego hehehe.... ale glownie bo kocham kulturystykę ... kiedyś zaczelem ćwiczyć bo mi sie jedna laska podobała to se pomysallem bede duży i umiesniony to podbije do niej....a teraz jak zaczelem ćwiczyć mam gdzieś tamta laske i wole kulturystyke.... hehe ... zresztą jak bym mial miec jakas dziefczyne to musi byc fitneska albo chociaż chodzić do siłowni i coś na te tematy wiedzieć :

OczaStre

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 10
Oto dlaczego trenujesz !
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 24, 2016, 16:24 »
Ladexxx najlepiej wziąść ja ze sobą na siłownie i pokazaa co sie z czym je, wtedy bedzie już przynajmniej troche w temacie.
Z tym, że laska musi mieć wysportowan1 figure to sie zgadzam w zupelnooci.

Ladexxx

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 7
Oto dlaczego trenujesz !
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 24, 2016, 16:24 »
no tak ale zeby odrazu wszytsko wiedziała i wogole : .... zresztą u mnie w miescie na siłowni ćwiczą sami faceci ladys wiec chyba by sie nie bardzo czula i ja tez jak wszyscy by sie sępim wzrokiem patrzyli :

OczaStre

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 10
Oto dlaczego trenujesz !
« Odpowiedź #4 dnia: Maj 24, 2016, 16:31 »
niektóre laski to lubia jak sie na nie owieci, poza tym moje zdanie jest takie, że jak laska trenuje sobie na siłowni to od razu sie podnosi ciśnienie we krwi i samemu chce sie ćwiczyć, wiecej podnosisz itp itd :-)

Daro1989

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 13
Oto dlaczego trenujesz !
« Odpowiedź #5 dnia: Maj 24, 2016, 16:34 »
tak jest ale nie wsyztskie dziewczyny lec1 na tych co cwicz1 wiem po sobie raz powiedziałem dziewczynie że ćwiczę i co długo po tej rozmowie ze sobą nie byliomy bo uważa3a że mało czasu jej poowiecałem ale no cóż wiem że dresiaram można sie chwalia one lec1 na taki ch ale to tak po za tym

OczaStre

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 10
Oto dlaczego trenujesz !
« Odpowiedź #6 dnia: Maj 24, 2016, 16:40 »
Jak to mało czasu jej poswiecałeo ?? Przecież na trening idzie sie na godzinkę - po3torej to max..... resztę dnia masz tylko dla niej :D

Bible1990

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 12
Oto dlaczego trenujesz !
« Odpowiedź #7 dnia: Maj 24, 2016, 16:41 »
LAski lubia kolesi w bickiem i kratka na brzuchu to je kreci....chybaż? a co do tego stereotypu to masz racje coraz wiecej lasek jak dowiaduje sie ze koleś nałogowo ćwiczy to znaczy ze jest albo w mafi albo jest kibolem badz dresem i odrazu go zkresla..........dziwne co nie......a z tym czasem to sie zgadzam ja tez poza silka nauka i snem nie mam czasu na laske, a nie bede marnował czasu z siłki na kobietę hehehe... :? 8)

luminum

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 3
Oto dlaczego trenujesz !
« Odpowiedź #8 dnia: Maj 24, 2016, 16:41 »
zauważcie że tych którzy cwicz1 większość szarego t3umu uważa za zwyk3ych sterydziarzy a dziewczyny to już wogole myol1 niewiadomo co i odpycha je to jakoś tam

proobol__

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 4
Oto dlaczego trenujesz !
« Odpowiedź #9 dnia: Maj 24, 2016, 18:19 »
dlatego jak ćwiczycie to morda w kube3, w szkole gruby sweter i wio z cwiczeniami, potem rozbieracie sie na takim basenie i kumplom gały wychodz1, ze o laskach nie wspomne, pamietajcie, ze dziewczyny lubia tez troche skromnosci, jak zaczniecie wywijaa ze ćwiczycie i zajebiste z was mięśniaki, to stwierdz1 że jesteście wieoniakami, tak mi sie wydaje.A sam ćwiczę po to, zeby być sprawnym, zresztą sport to zdrowie!!

Gerald1968

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 32
Oto dlaczego trenujesz !
« Odpowiedź #10 dnia: Maj 24, 2016, 18:37 »
niezły pomysl gruby sweter i potem nie wiadomo skąd jesteś zarypiscie umiesniony..... Pomysl niezły wtedy na pewno nie pomysla ze koksowales...........:>

Ladexxx

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 7
Oto dlaczego trenujesz !
« Odpowiedź #11 dnia: Maj 24, 2016, 18:43 »
zgadzam sie z proobol__m.... hehe tylko jak gosciu ma con ponad 50cm w lapie to i gryby sweter nie pomoże hehehe :

luminum

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 3
Oto dlaczego trenujesz !
« Odpowiedź #12 dnia: Maj 24, 2016, 20:23 »
jak typ ma 5 w bicu to jakieś kilka dobrych lat musiał ukrywać sie pod swetrem :D

OczaStre

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 10
Oto dlaczego trenujesz !
« Odpowiedź #13 dnia: Maj 24, 2016, 20:33 »
luminum chciałeś chyba powiedziea pod kilkoma swetrami.... :-)

koko1995

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 8
Oto dlaczego trenujesz !
« Odpowiedź #14 dnia: Maj 24, 2016, 20:39 »
Czy ja wiem ! moze i tak !
Ale dlaczego ja trenuje nawizaujac do tematu ponieważ chce lepiej wyglądać ! i aby mi to pomagalo w zyciu np. Jakas zadyma lub coś każdy inaczej patrzy na anorektyka niz na jakeisgos byka wiadomo ze mało kto wyskoczy do takiego !
A co do dziewczyn one leca na mięśnie ale to nie zawsze przeważnie patrzy tez co ma chłopak pod czaszka czyli jak ma poukladan w mozgu! :-)

Tags: