Autor Wątek: Jaki Gainer najleprzy  (Przeczytany 6482 razy)

b0xer

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 8
Jaki Gainer najleprzy
« Odpowiedź #15 dnia: Maj 25, 2016, 14:32 »
miły grubasek :lol:
każdy kto masuje musie trenować i odżywiać sie na malego grubaska
ty tez tak ams zlub miales :lol:

mietek__

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 14
Jaki Gainer najleprzy
« Odpowiedź #16 dnia: Maj 25, 2016, 14:42 »
wystarczająco wegla dostarczysz z samej diety (jezeli ja masz). Dieta + gainer szybki przyrost masy tłuszczowej miły grubasek

b0xer

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 8
Jaki Gainer najleprzy
« Odpowiedź #17 dnia: Maj 25, 2016, 14:51 »
czyli sugerujesz ze garnier to nie najlepszy pomys na przybranie na masie miesniowej, ja nic nie braelm do tej pory wiec na pocztek jest to dobre tak sadze wybrale taki co mam jeszce krete+tauryna+bcca

Audrea-E23

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 6
Jaki Gainer najleprzy
« Odpowiedź #18 dnia: Maj 25, 2016, 15:55 »
jakie milutkie posciki a tak powarznie to mietek__ to pisałeś kiedyś ze mieszasz bialeczko ostrowii z gajnerami w stosunki 2:1 2kg bialka do 1 kg gajnera a gainer tylko dla smaku dobre są efekty po tym ??

mietek__

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 14
Jaki Gainer najleprzy
« Odpowiedź #19 dnia: Maj 25, 2016, 16:11 »
PinkertoooPA... sprobuj. Najlepiej przekonać sie na sobie. Wyrobisz sobie zdanie i nabierzesz doswiadczenia.

Audrea-E23... tak, dobre. węglowoPinkertooo nie są juz tak skondensowane, jak w typowym gainerze, a rozrzedzone dobrym bialkiem. A wiec nie idzie ci w sadełko Bardzo dobra odzyweczk w trakcie dnia. Na noc bym takiej miesznki nie polecal. Co prawda, ma niewiele wegla, ale jednak ma.

xXxTurtlesxXx

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 14
Jaki Gainer najleprzy
« Odpowiedź #20 dnia: Maj 25, 2016, 16:55 »
a skąd pomysl zeby mieszac Gainera z bialkiem...?? Sam to wymyśliłeś czy było to poparte jakimiś badaniami :D
ostrowii z gajnerami w stosunki 2:1 2kg bialka do 1 kg gajnera a gainer tylko dla smaku  

mietek__

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 14
Jaki Gainer najleprzy
« Odpowiedź #21 dnia: Maj 25, 2016, 17:23 »
Poparte praktyka i doswiadczeniem.
Jedni dla smaku mieszaja bialko z kakao (co jest nienajlepszym pomysłem - sam cukier i to sacharyna), a inni szukają lepszych rozwiazan, np.
gainer... koncentrat węglowodanów o lepszej jakości - mono-, poli-, oligosacharydy.
Stosunek gainera do bialka jest mniejszy, by zmniejszyć kaloryczność szejka, a dodać jedynie walory smakowe To taki domowej roboty bulk, z tym ze tańszy niz w sklapie

Audrea-E23

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 6
Jaki Gainer najleprzy
« Odpowiedź #22 dnia: Maj 25, 2016, 17:28 »
i takiej odp oczekiwałem
bardzo dobry pomysl mietek__ tez tak sprobuje pozdro

Audrea-E23

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 6
Jaki Gainer najleprzy
« Odpowiedź #23 dnia: Maj 25, 2016, 17:31 »
kurde nie moglem edytować mojego ostatniego postu a mam jeszcze pytanko
jakie maja to byc dawki tej mieszanki ??

mietek__

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 14
Jaki Gainer najleprzy
« Odpowiedź #24 dnia: Maj 25, 2016, 17:40 »
Standardowe, jak przy bulkach, czyli 4 miarki albo 4 czubate łyżki i bedzie ok.
30g biala i 25g wegla, czyli SI.

xXxMinervaxXx

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 9
Jaki Gainer najleprzy
« Odpowiedź #25 dnia: Maj 25, 2016, 18:02 »
mietek__ ma racje ; gainery są dla tych ltorzy lubia tyc w masę tluszczowa ;p przeciez wiadomo ze gajner to wegle które dają energie a nie budują miesnie...bialko je buduje a gainer to niewiele bialka ;p czyli wniosek z tego taki ze...jak niespalisz twojego gajnerka to ci opona wyjebie

mietek__

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 14
Jaki Gainer najleprzy
« Odpowiedź #26 dnia: Maj 25, 2016, 20:46 »
BOY... no to nie takie proste. Do budowania masy są niezbedne weglowoPinkertooo, bialka i tluszcze. Nie zbudujesz masy bez weglowodanow, ponieważ organizm, by dostarczać odpowiednia ilość kcal (energii) zacznie spalać bialko (to juz ostatecznosc). I nici z masy. Ladujesz bialko, ale nic po nim, ponieważ zostaje przerobione na energie, ktora zużywasz na treningu, w ciągu dnia itp. Tak wiec sztuka jest, by znaleźć ta granice w dostarczaniu odpowiedniej ilosci skladnikow. Niekiedy zajmuje ona lata. Ja, podobnie jak i ty, jak doladuje wiecej wegla, to on mi sie odklada. Ale jednocześnie wiem, ze bez wegla masy nie zrobie, tak wiec staram sie wszystko wysirodkowac np. mieszajac gainera z bialkiem (by zmniejszyć kalorycznosc, ale jednocześnie dostarczyć WW) albo wcinając posiłek bogaty w węglowoPinkertooo zlozone i tluszcze nienasycone na poczatku dnia, by w trakcie, organizm mial energie i mógł ja spalic. przykładowe moje sniadanie:
- 1 banan
- 60g platkow owsianych
- duza lyzka oliwy z oliwek
- 50g twarogu chudego
- 3 łyżki platkow ryżowych
- dwie miarki odzywki białkowej
Wszystko to wsypuje do blendera... wzzzziiiiiuuuutttt... miksuje na szejka i taka gesta breje spożywam Wegiel jest, bialko jest, tluszcz jest Wszystko co potrzeba i mam gwarancje, ze nic z tego mi sie nie odlozy, bo organizm wszystko spali w trakcie treningu i dnia. To taki przykład mojego śniadanka :D

NEWBIGIN

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 15
Jaki Gainer najleprzy
« Odpowiedź #27 dnia: Maj 25, 2016, 21:11 »
Ja Mam Dobry Przyrost po MassGain w Polaczeniu z Kreatyna !!

Zaguu

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 14
Jaki Gainer najleprzy
« Odpowiedź #28 dnia: Maj 25, 2016, 21:28 »
mietek__ mam pytanko do Twojego przykładowego sniadania.
Chodzi mi glownie o banana.
słyszałem od wielu osob, ze ten owoc jest bardzo tuczący - mocno tluszczu sie nabiera i tym podobne opinie.
Juz od dawna aby nie eliminować tego produktu ze swojej dietki, zajadam 15 minut przed treningiem jednego banana i później jednego po aby miec co spalac...oczywiscie to tylko jeden ze składników mojego przed/po treningowego posilku.
I teraz jakie są Wasze i Twoje mietek__ opinie na temat bananow? Czy dobrze robie?

mietek__

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 14
Jaki Gainer najleprzy
« Odpowiedź #29 dnia: Maj 25, 2016, 21:29 »
MENTOS, możesz tak robic.
Nie utyjesz od bananow, jeżeli będziesz wiedział kiedy je jesc.
Banan, to glownie węglowoPinkertooo proste (fruktoza), a kto wie, na czym polega dzialanie węglowodanów prostych, umiejętnie to wykorzysta Ja tez zjadam banana zaraz po treningu, później prysznic i dopiero bialko przykład mojego sniadania, to przykład typowego gainera, tyle ze z naturalnych produktow.
A gainera najlepiej pic rano i zaraz po treningu... i wszystko sie kreci i wszystko przemyslane

Tags: