Autor Wątek: ZIOLA, HERBATKI I INNE DODATKI  (Przeczytany 2038 razy)

SommerPL

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 17
ZIOLA, HERBATKI I INNE DODATKI
« dnia: Maj 29, 2016, 10:39 »
Chce zapytac, kto z was stosował roznego typu anaboliczne ziola, hebratki i inne takie tam cudenka, które pomagają w budowaniu masy, a nie są typowymi suplementami. Wpisujcie co braliscie, w jakich ilosciach i za ile mozna to kupic.

Ja stosowałem ZIELE DZIURAWCA w formie herbatki 2-3 razy dziennie. Jakie efekty ciezko stwierdzic, bo byłem na cyklu supli (kreta, BCAA, Tauryna),
ale podobno ma pozytywne dzialanie dla organizmu. Wydaje mi sie, ze lepiej po nim zasypićlem, czyli mialem lepsza regeneracje, czyli lepsze przyrosty :D

Wpisujcie tu wasze ziolowe zestawy...

Michele87

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 9
ZIOLA, HERBATKI I INNE DODATKI
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 29, 2016, 10:42 »
Dziurawiec na robienie masy odpada tak samo; zielona i czerwona herbata pu-erh.
Chyba ze jesteście na redukcji wtedy widać efekty takiej herbatki.

SommerPL

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 17
ZIOLA, HERBATKI I INNE DODATKI
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 29, 2016, 10:52 »
a co powiesz na temat tego, ze lepiej zasypićm po dziurawcu?? czy to nie ma znaczeniaż?

wydaje mi sie ze ma, bo regeneracja to podstawa

jakie argumenty przemiawiaja za tym, ze ta hernbatka odpada przy robieniu masy??

Michele87

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 9
ZIOLA, HERBATKI I INNE DODATKI
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 29, 2016, 11:06 »
Jak pijesz dziurawca na noc to nic sie nie stanie.
ogólnie dziurawiec zaburza metabolizm, dziala rozkurczajaco, powoduje uczulenie na promieniowanie UV itd. To jest przede wszystkim lek.

Hodnik_MccarthaD

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 7
ZIOLA, HERBATKI I INNE DODATKI
« Odpowiedź #4 dnia: Maj 29, 2016, 11:20 »
Ja ostatnio dadalem do swojej diety pieprz(znaczne ilosci) który spala tkankę tluszczowa.

Michele87

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 9
ZIOLA, HERBATKI I INNE DODATKI
« Odpowiedź #5 dnia: Maj 29, 2016, 11:29 »
Ja ostatnio dadalem do swojej diety pieprz(znaczne ilosci) który spala tkankę tluszczowa.
Nie spala, kto ci takich pierdol nagadal?!

Hodnik_MccarthaD

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 7
ZIOLA, HERBATKI I INNE DODATKI
« Odpowiedź #6 dnia: Maj 29, 2016, 11:39 »
czytałem o tym ze jest naturalnym termogenikiem czyli ze spala tluszcz.

SommerPL

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 17
ZIOLA, HERBATKI I INNE DODATKI
« Odpowiedź #7 dnia: Maj 29, 2016, 11:42 »
hmmm ciekawa opiniana temat tegodziurawca, co najmniej kontrowersyjna, bede muszal poszukać jakichś informacji na ten temat w bezstronnych źródłach na necie, ale nie dziś bo nic mi sie nie chce...

pieprz na spalanie tluszczu...?? tego nie slyszalem... słyszałem za to ze szczypiorek wspomaga odchodzanie

Michele87

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 9
ZIOLA, HERBATKI I INNE DODATKI
« Odpowiedź #8 dnia: Maj 29, 2016, 11:52 »
Hodnik_MccarthaD,
Termogeniczny, czyli powodujący wzrost temperatury np. naszego ciala. A to nie oznacza ze spala tluszcz. Tluszcz spala sie podczas aerobów a nie jedzenia pieprzu(Cayenee, pewnie o ten ci chodzi).

Hodnik_MccarthaD

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 7
ZIOLA, HERBATKI I INNE DODATKI
« Odpowiedź #9 dnia: Maj 29, 2016, 12:58 »
Hodnik_MccarthaD,
Termogeniczny, czyli powodujący wzrost temperatury np. naszego ciala. A to nie oznacza ze spala tluszcz. Tluszcz spala sie podczas aerobów a nie jedzenia pieprzu(Cayenee, pewnie o ten ci chodzi).

Termogeneza - narodziny ciepla - czyli intensywne spalanie tluszczu zapasowego z rozproszeniem zaś termogeniki - substancje rodzace cieplo, czyli stymulujace termogeneze. Nie zgłębiając sie w szczegóły termogeniki działają na tkankę tluszczowa z konsekwencja podobna do noradrenaliny - najważniejszego z hormonów termogenicznych, nazywanych tez kalorygennymi.

Michele87

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 9
ZIOLA, HERBATKI I INNE DODATKI
« Odpowiedź #10 dnia: Maj 29, 2016, 13:03 »
http://pl.wikipedia.org/wiki/Noradrenalina http://pl.wikipedia.org/wiki/Noradrenalina

I nie wklejaj jakiś bezsensownych fragmentów ze sponsorowanych artykulow.
Jest coś takiego jak termogeneza bezdrzeniowa, ale wystepuje ona u niektórych nowśrodkow, gdzie tluszcz jest przekształcany na ogromne porcje ciepla.

Hodnik_MccarthaD

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 7
ZIOLA, HERBATKI I INNE DODATKI
« Odpowiedź #11 dnia: Maj 29, 2016, 13:45 »
To nie jest wcale artykuł sponsorowany.
Ja i tak wiem ze to dziala.

Tags: