Autor Wątek: Zmiana planu treningowego  (Przeczytany 2287 razy)

Shasta_Leahy

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 13
Zmiana planu treningowego
« dnia: Czerwiec 08, 2016, 17:30 »
Ja zeby nie zakładać nowego tematu napisze tutaj.
Sam trenuje na masę i chce w sumie od wrzesnia wprowadzić rewolucje w moim planie wiec prosze was o porady.
Plan na masę przypominam.
staż mam na tyle ze możecie mówić co wam lezy na sercu co do planu Oto mój MNIEJ WIECEJ plan jakim cwiczylem:MasaPon:Klata:-wyciskanie płasko 1 1 8 8/6  --- progresja-wyciskanie skos (glowa w dol) 4s 1 1 8 8/6 --- progresja-wyciskanie sztangielek (glowa go gory ) 4s x10W czasie tego dnia mieszam i nie zawsze robie tak jak napisałem tzn czasem jest:- wyciskanie płasko 1 1 1 8 - wyciskanie hantli skos gora 1 1 1 8- wyciskanie hantli skos dol 1 1 1 8Ostatnio skuiam sie na zblizeniu do siebie piersi i słyszałem ze pomaga w tym wąskie wyciskanie i obroty podczas wyciskanie hantli wiec tak robieBiceps:-uginanie hantla na modlitewniku uchwyt zwykly (9kg)+ młotkowy tez na modlitewniku (5kg) ? serie łączone - 4x10- uginanie z hantlami tylko ze z supinacja (nie na modlitewniku) 1 1 1 8Wtlecyodciaganie na drazku 4 x max (ciezkie cwiczenie)-szeroki uchwyt ? zacząłem od niedawna wiec nie wiem czy zmieniac- przyciaganie linki wyciągu za kark 4x 10- szeroki uchwyt- przyciaganie linki wyciągu do klatki uchwyt waski (inny trzymacz ;P- taki V ) 4x10Triceps:-wyciskanie zza glowy(1 powtorzen) + wyciskanie francuskie lezac(1 powtorzen) (liczone jako jedna seria) ok 6stego juz nie robie i chce od tego odejsc?Ostatnio myślałem nad nowym cwiczeniem tricepsa i wymyśliłem w sumie czuje ze bola tricepsy wiec sobie je zostawię mianowicie:-wymachy hantlem w tyl (pozycja taka jak do cwiczenia grzbietu- oparcie o krawędź lawki) 4s x 10- i tutaj nie wiem moze wyciskanie zza głowy 4 x1 albo co innego proponujecie?Czwartek:barki, kaptury, przedramionabarki:- wyciskanie zza karku 4x10- arnoldki 4x10Ta partia sparwia mi duży problerm ze względu na kontuzje.Kaptury:-podnoszenie pod brode sztangi lamanej 4serii x1 powtorzenPrzedramie:-podnoszenie sztangi prostej na krawędzi lawki 4 x10-podnoszenie sztangi nachwytem 4x1 powtorzen?w tym dniu jakbyscie mi mogli wymyśleć coś bo mam zaniedbane te partie i ogólnie co najważniejsze mam kontuzje której sie nie leczy i nie mogę robić niektórych cwiczen które powodują bol np.: podnoczenie hantla z wyprostowana reka na wprost czy na boskiPiatek:Klatka:W zależności co robiłem w pon tzn trening zawsze lżejszy i przedewszystkim wiecej hantli.Nogi:Dopiero zaczynam ale :- wyprostny 4 x 1 na maszynie ? czworoglowe ud- uginanie 4x1 na maszynie ? dwugłowe ud- łydki wznosy siedząc 4x10Nie wiem czy dobrze uzupełniłem plan ale sie okaze w praniu.Aha i jakbyscie mogli to wstawcie BRZUCH bo bede ćwiczył tak jak podal RenfroPol tylko nie wiem gdzie wcisnąć aha i odrazu mówi ze 3 razy w tyg preferuje.
MaX- lekko- MaXNo cóż nie chcieliście mi odpowiedzieć w temacie założonym przez kogos, zakładam wiec swoj.Moze by trening by RenfroPol?Piorytet, trening na maseIORYTET KLATKA PIERSIOWAPON:Klatka piersiowa:Wyciskanie sztangi w lezeniu na ławce poziomej 4 x 12-6Wyciskanie sztangi w lezeniu na ławce skosnej-glowa w gore 4 x 12Rozpietki ze sztangielkami w lezeniu na ławce skośnej -glowa do gory 4 x 10TYLKO KLATKA?+ brzuch:-podciaganie nóg z obciazeniem w zwisie na drazku 3x20-sklony w lezeniu płasko 3x2 u- na masę brzucha czyli zmasowanie nie powinono byc mniej powt?/uWTOREKlecy, bicepsodciaganie szerokim uchwytem 4 x max wiosłowanie sztanga 4 x 12-6  - zamiast tego np PRZYCIAGANIE LINKI wyciągu DOLNEGO W SIADZIE PLASKIMMC 4 x 12-6Uginanie ramion ze sztangielkami na "modlitewniku" 3 x 10Uginanie ramion ze sztangielkami stojąc supinacja 4 x 12-6Uginanie ramienia ze sztangielka w siadzie uchwyt młotkowy 3 x 10+brzuchCZWARTEK:Klatka piersiowa, barki, tricepsWyciskanie sztangielek w lezeniu na ławce poziomej 3 x 10Pompki na poreczach 3 x 10Wyciskanie sztangi sprzed głowy 4 x 12-6arnoldki 3 x 10Unoszenie sztangielek w opadzie tułowia 3 x 10Wyciskanie hantla zza karku  w siadzie 4 x 12-6Prostowanie ramienia ze sztangielka w opadzie tułowia 4 x 10PIATEKNogirzysiady ze sztanga na barkach 3 x 12-8Prostowanie nóg w siadzie 3 x 12Uginanie nóg w lezeniu 3 x 12Wspiecia na palce w staniu 3 x 15+ brzuch LEKKO...Namieszalem strasznie w tym planie...Dwie klaty za blisko siebie...

RenfroPol

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 7
Zmiana planu treningowego
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 08, 2016, 17:34 »
PON:Klatka piersiowa:Wyciskanie sztangi w lezeniu na ławce poziomej 4 x 12-6Wyciskanie sztangi w lezeniu na ławce skosnej-glowa w gore 4 x 12Rozpietki ze sztangielkami w lezeniu na ławce skośnej -glowa do gory 4 x 10TYLKO KLATKA? brzuch możesz zrobic+ brzuch:-podciaganie nóg z obciazeniem w zwisie na drazku 3x20-sklony w lezeniu płasko 3x2 - na masę brzucha czyli zmasowanie nie powinono byc mniej powt? 25 powtórzeń to juz max, ale min 15 to możesz zwiększać ciezar.
Wszystko zalezy od twojej wytrzymałości mięśniowej i celu treningoweo.
WTOREKlecy, bicepsodciaganie szerokim uchwytem 4 x max wiosłowanie sztanga 4 x 12-6  - zamiast tego np PRZYCIAGANIE LINKI wyciągu DOLNEGO W SIADZIE płaskim mozeszMC 4 x 12-6Uginanie ramion ze sztangielkami na "modlitewniku" 3 x 10Uginanie ramion ze sztangielkami stojąc supinacja 4 x 12-6Uginanie ramienia ze sztangielka w siadzie uchwyt młotkowy 3 x 10+brzuch okCZWARTEK:Klatka piersiowa, barki, tricepsWyciskanie sztangielek w lezeniu na ławce poziomej 3 x 10Pompki na poreczach 3 x 10Wyciskanie sztangi sprzed głowy 4 x 12-6podciaganie sztangi wzdluz tułowia 3 x 10-6Unoszenie sztangielek w opadzie tułowia 3 x 10Wyciskanie hantla zza karku  w siadzie 4 x 12-6Prostowanie ramienia ze sztangielka w opadzie tułowia 4 x 10PIATEKNogirzysiady ze sztanga na barkach 3 x 12-8Prostowanie nóg w siadzie 3 x 12Uginanie nóg w lezeniu 3 x 12Wspiecia na palce w staniu 3 x 15+ brzuch LEKKOpozdro

Shasta_Leahy

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 13
Zmiana planu treningowego
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 08, 2016, 20:17 »
Czyli ogólnie plan dobry ? podkreślam ze to w 9 % plan RenfroPola  zeby7 nie było ze mowie ze sam napisałem ;P A jeszcze jedno bo mi zalezy na zblizeniu do siebie "piersi" i słyszałem ze to poprzez wąskie wyciskanie sztangi i obroty w czasie wyciskanie sztangielek i czy w tym nie przeszkadzajaca rozpietki?Jesli chodzi o brzuch to chce go zmsowac tak jak pisałem juz w jakimś temacie.I czy podczas 3 dniowego treninu brzucha mozna robić te msame cwiczenia (zmasowanie) czy lepiej urozmaicic?P.S Pisze sie PRIORYTET NIE PIORYTET

xXxmimiolxXx

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 8
Zmiana planu treningowego
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 08, 2016, 21:07 »
no lepiej zeby chociarz/z :D jeden z tych trzech treningów był inny 'cosl'

Shasta_Leahy

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 13
Zmiana planu treningowego
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwiec 09, 2016, 14:51 »
chociaż DziekiA co do brzucha to czy  bedzie ok?PON:-podciaganie nóg z obciazeniem w zwisie na drazku 4x15-sklony w lezeniu płasko 3x2 WT:unoszenie nóg w lezeniu 4 x2 http://foteka.pl/30ce73454029e6da8663cd5d142c5fb8 http://foteka.pl/full/30ce73454029e6da8663cd5d142c5fb8   3x15 - hantel za glowaCzwartek:- podnoszenie nóg w zwisie na drazku 4x20-slony  w lezeniu płasko 3x15

Tags: