Autor Wątek: Kulturystyka a nasze dziewczyny  (Przeczytany 6642 razy)

Alica64

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 4
Kulturystyka a nasze dziewczyny
« Odpowiedź #15 dnia: Czerwiec 24, 2016, 14:13 »
jak choruje czy coś to sie nie przeglądam bo patrze i placze ze spadki i ze taki malutki jestem

GroomsWhit

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 9
Kulturystyka a nasze dziewczyny
« Odpowiedź #16 dnia: Czerwiec 24, 2016, 14:26 »
ehh.. widze ze nie ja jeden mam lekkiego hopla :D
nie mam dziewcyzny i na razie nie chce miec, kiedy mialem panne to jeszcze nie cwiczylem(oj daaawno temu )
w ostatnim czasie mialem nawet okazje zeby spotykać sie z całkiem fajna dziewczyna, ale sie wykrecilem, pomyślałem sobie ze nie bedzie czasu na siłkę nie mówiąc juz o diecie i nauce

hah a co nie przeglądacie sie długo w lustrze??
Highett1974, ależ skaaaad.. %-)

kamciascUps

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 6
Kulturystyka a nasze dziewczyny
« Odpowiedź #17 dnia: Czerwiec 24, 2016, 14:29 »
problem faktycznie jest i wymaga to kompromisu. zawsze jak jestem na siłce to czuje ze Ona ma zal ze nie spędzam tego czasu z nią ale nie mówi mi tego prosto w oczy.
do mnie na pakernie przychodzą dwie pary i to chyba najlepsze z mozliwych rozwiązań

a co do tego czy Ona to lubi, ostatnio powiedziała ze chyba powinienem przystopować z tymi cwiczeniami ale jednocześnie lubi sie wtulić w duze ramiona.

specuPol

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 6
Kulturystyka a nasze dziewczyny
« Odpowiedź #18 dnia: Czerwiec 24, 2016, 14:35 »
Z pojsciem na siłkę ze swoja dziewczyna to nie jest głupi pomysl....
Ja jakbym mial laske to bym starał jej wkręcić silownie zeby chodziła ze mna :D
Moze wtedy otworzyłaby umysl :D

Lordmpx-Coke

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 13
Kulturystyka a nasze dziewczyny
« Odpowiedź #19 dnia: Czerwiec 24, 2016, 14:38 »
to samo doradziłem dziewczynie mojego qmpla ,ktory zapisuje sie ze mna na nowo otwarta silownie.
Ona narzekała ze ten nie bedzie mial dla niej czasu, a ja jej powiedziałem ,ze nie moze stać pomiędzy nim a jego pasja, to sie zgodzila, bo wie ze ten qmpel bedzie szczesliwy.

Slover_

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 12
Kulturystyka a nasze dziewczyny
« Odpowiedź #20 dnia: Czerwiec 24, 2016, 14:41 »
A ja sie z wami niezgodze poco brac panne na trening przeciez mamy ćwiczyć a jak bedzie dziewczyna to tak sie nie skupicie na cwiczeniach ona bedzie was zagadywać itp.
Ja wczoraj milaem dylemat pojechać do dziewczyny czy na siłkę zgadnijcie co wybralem... :D:D:D

koko1995

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 8
Kulturystyka a nasze dziewczyny
« Odpowiedź #21 dnia: Czerwiec 24, 2016, 14:41 »
JA PRACUJE PO 13 GODZIN DZIENNIE CZASAMI zdarzę ISC NA SILOWNIE spotkać SIE Z KOBIETA I posiedzieć PRZED NETEM A KOBIETA MA NA siłowni ćwiczyć NIE zagadywać

IGrillsI

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 9
Kulturystyka a nasze dziewczyny
« Odpowiedź #22 dnia: Czerwiec 24, 2016, 14:51 »
chloapki dobrze wszyscy mowicie. problem jest mocno zlozony. moja Aska tez lubi sie wtulać w moje ramiona i mówi na mnie olbrzym, choć tak wcale nie jest. kocham ja ponad wszystko. mysle jak pogodzić siłkę i miłość i na razie póki nie znajde sensownego rozwiazania wybieram miłość

problemem w tym tez jest moja praca, bo kończę dopiero o20. wiec czasu po i przed praca na siłkę i spotkania z moja malutka jest bardzo malo. ona i tak narzeka ze tak mało czasu mogę jej poswiecic.

dzieki chłopaki jak co to piszcie jeszcze swoje rady i przezycia

Makerrr

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 7
Kulturystyka a nasze dziewczyny
« Odpowiedź #23 dnia: Czerwiec 24, 2016, 14:55 »
U mnie to jest tak ze mialem kilka zwiazkow ale jakoś nie wychodziły przez to ze nie mialem czasu sie spotykać z laska

Teraz doszedłem do wniosku ze pannienka na dluzej nie jest mi potrzebna w tym wieku (czasem jest mi jej brak ale coz)

Moje obecne cele i dazenia to:
Najpierw silka (wszystko z nią zwiazane)
POtem szkola
Na końcu czas wolny czyli imprezy , dyski

Ciekawe ile tak wytrwam :D :D :D

IGrillsI

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 9
Kulturystyka a nasze dziewczyny
« Odpowiedź #24 dnia: Czerwiec 24, 2016, 15:02 »
beny tylko ze dopiero staly zwiazek daje szczęście wtedy seks nabiera innego znaczenia, zycie nabiera innych kolorow nawet silka przestaje sie tak bardzo liczyć

to pioekne i tyle ja wole stale zwiazki

gauter1972

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 8
Kulturystyka a nasze dziewczyny
« Odpowiedź #25 dnia: Czerwiec 24, 2016, 15:04 »
moja kobitka jest zachwycona moimi mikro mięśniami dla niej są duze bo ja i ona nie znamy nikogo w wieku17lat wyglądającego tak jak ja albo tluste cioty które użalają sie ze są grube ale zeby schodnac nic nie robią albo chudzielce które nic nie robią zeby byc umiesnione.
tez spędzam z nią dużo czasu bo codziennie sie spotykamy ale ona sama pamięta o diecie co do treningu ona tez ćwiczy wiec ćwiczymy razem i jest super

Makerrr

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 7
Kulturystyka a nasze dziewczyny
« Odpowiedź #26 dnia: Czerwiec 24, 2016, 15:17 »
IGrillsI wiem o tym bardzo dobrze ale uważam ze w wieku 16 lat sie nie oplaca na dluzej wiadzac ponieważ w tym wieku sie powino bawić i poznawc nowych ludzi :D (nie mam na mysle bzykania sie z kazda nowo poznana laska )

Jak na razie mi nie przeszkadza ze nie mam laski :badgrin:

IGrillsI

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 9
Kulturystyka a nasze dziewczyny
« Odpowiedź #27 dnia: Czerwiec 24, 2016, 15:18 »
tyle ze ty masz lat 16 a ja 22 wiec mam nieco inny punkt widzenia ale masz racje puki sie nie zakochasz to sie nie wiaz na dluzej, bo to uczucie jest piekne, ale przysparza tez cierpienia, juz sie o tym zdążyłem przekonac...

Slover_

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 12
Kulturystyka a nasze dziewczyny
« Odpowiedź #28 dnia: Czerwiec 24, 2016, 15:18 »
mateusz to moze chcesz mnie poznać ja mam 17 lat :D:D:D

Fearumy_93

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 10
Kulturystyka a nasze dziewczyny
« Odpowiedź #29 dnia: Czerwiec 24, 2016, 15:20 »
IGrillsI ma racje dopiero w satlym zwiazku mozna byc szczęśliwym co ci po tym ze będziesz mial dziweczyne przez 2 miesiące i pójdziesz z nią kilka razy do lozkaż??przeciez przez 2 miesiące nie da sie
dobrze poznać czlowieka!!!

Tags: