Autor Wątek: Kulturystyka a nasze dziewczyny  (Przeczytany 6609 razy)

gauter1972

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 8
Kulturystyka a nasze dziewczyny
« Odpowiedź #30 dnia: Czerwiec 24, 2016, 15:23 »
mateusz to moze chcesz mnie poznać ja mam 17 lat :D:D:D

nierozumie cie wogule !!! o co ci chodzi jeżeli o cwiczaczch 17latkowto spujz na tzm forum są ludzie z całej polski a 17latkow i mniej 3albo4 nie mówi ci nic to ???????? a osobiście nie znam zadnego !!!

Slover_

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 12
Kulturystyka a nasze dziewczyny
« Odpowiedź #31 dnia: Czerwiec 24, 2016, 15:30 »
Szczeze to znam 16 latka który wyglada na bank lepiej od ciebie oto mi chodzi abys powstrzymał swoj narcyzm..

z1el0ny

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 14
Kulturystyka a nasze dziewczyny
« Odpowiedź #32 dnia: Czerwiec 24, 2016, 15:33 »
hehe narcyzm... no wiesz co Fat -Joe on mówił o swojej okolicy... P.S tesh mam 16 lat :!:

Makerrr

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 7
Kulturystyka a nasze dziewczyny
« Odpowiedź #33 dnia: Czerwiec 24, 2016, 15:36 »
Wiem o tym IGrillsI :D

Panowie z taka gadka to na Pw bo szkoda posta :lol:

Pozdro for all

lusnutf_HO

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 8
Kulturystyka a nasze dziewczyny
« Odpowiedź #34 dnia: Czerwiec 24, 2016, 15:42 »
ja chodze na siłkę ze swoim facetem - mysle ze to jest dobry pomysl bo spędzamy tam dużo czasu

HUSSEY

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 5
Kulturystyka a nasze dziewczyny
« Odpowiedź #35 dnia: Czerwiec 24, 2016, 15:46 »
ja chodze na siłkę ze swoim facetem - mysle ze to jest dobry pomysl bo spędzamy tam dużo czasu ze swieca takich dziewcyzn szukać

Makerrr

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 7
Kulturystyka a nasze dziewczyny
« Odpowiedź #36 dnia: Czerwiec 24, 2016, 15:50 »
TAkich nie ma prawie ale co jakiś czas na siłkę wpada jakas laseczka to wtedy olewaam trenng a jej pomagam :D :D :D
Np wczoraj mój trening maial trwać godzinę a wpadla taka laseczka ze szok to trwał 2 h :badgrin:

lusnutf_HO

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 8
Kulturystyka a nasze dziewczyny
« Odpowiedź #37 dnia: Czerwiec 24, 2016, 15:51 »
mi tam na siłowni pomaga instruktor... heheh oczywiście jeżeli jest taka potrzeba bo sama daje sobie rade i zresztą drazni mnie ze jacyś kolesie ciagle mnie chcą zagadywać bo nie pozwalają mi sie skupić na treningu pogadać chyba lepiej po treningu... przy jakimś soczku... :D

Murcek

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 4
Kulturystyka a nasze dziewczyny
« Odpowiedź #38 dnia: Czerwiec 24, 2016, 15:53 »
Ostatnio przyszedł koleś z panna na silke.Ale pajacowal....Amator,kompletnie nie majacy pojecia o treningu i cwiczeniach,ktore wykonuje.Ona nie cwiczyla,siedziala i patrzyła na niego z rownie duzym,jak pozostałych osob, niedowierzaniem....
Swego czasu przychodziła taka fajniutka dziewczynka na silke,chyba każdy myslal,ze na fitnes,a ona tymczasem za trening pleców sie bierze i jeszcze bica potem robila... Szczuplutka byla.Ciezko sie skoncetrowac,ale z drugiej strony zawsze wiecej kol sie zaklada!
A są tez i tacy bywalcy siłowni (tych z fitnesem),ktorzy przechadzają sie w okolicach drzwi lub zaslony, podczas aerobiku aby sie tam naprężać przed ćwiczącymi pannami....

Makerrr

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 7
Kulturystyka a nasze dziewczyny
« Odpowiedź #39 dnia: Czerwiec 24, 2016, 16:08 »
Ale ta laseczka nie miala o niczmym pojecia wiec trzeba było doradzić i pomoc To ona zagadywała mnie :D :D

Z tym soczkiem to dobry pomysl

specuPol

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 6
Kulturystyka a nasze dziewczyny
« Odpowiedź #40 dnia: Czerwiec 24, 2016, 16:10 »
Do mnie przychodziła taka pani....... ktora na ławeczce brała na serie 8 kg na klatę :D
pamiętam wtedy taki motyw: Tego samego dnia przyszło takich 3 kolesi (czyt. szczurkow)na serie 25 kg.... od tamtego dnia juz ich wiecej nie widziałem :D

Slover_

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 12
Kulturystyka a nasze dziewczyny
« Odpowiedź #41 dnia: Czerwiec 24, 2016, 16:11 »
ja nienawidze zagadywania przez ludzi na siłce chyba kupie sobie kloszulke animala i not here to talk bo mnie to denerwuje wole na treningu skupić sie tylko na cwiczeniach wtedy nawet fajne laski mnie nieobchodza liczy sie trening pooladac laski i nietylko to mogę na dysce

Liza_C

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 6
Kulturystyka a nasze dziewczyny
« Odpowiedź #42 dnia: Czerwiec 24, 2016, 16:20 »
Moim zdaniem mozna wszystko równo rozdzielić jak sie tylko chce

Marguerite1965

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 10
Kulturystyka a nasze dziewczyny
« Odpowiedź #43 dnia: Czerwiec 24, 2016, 16:23 »
No jasne ze stale są najlepsze.

IGrillsI

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 9
Kulturystyka a nasze dziewczyny
« Odpowiedź #44 dnia: Czerwiec 24, 2016, 16:28 »
ja z moja tez rozmawiałem juz nad wspólnym treningiem i moze po nowym roku da sie coś z tym zrobic, no ona chce zrzucić ze 3kg, choć nie sadze, zeby to było jej potrzebne, ale bede musial jej pomoc, zeby przestala tak krytycznie na siebie patrzeć

w dodatku to by byly kolejne 2-3 godziny spędzone razem, a z czasem to niestety ostatnio kiepsko.
Musze sie jeszcze zastanowić nad forma treningu dla niej, ale mysle ze ogolnorozwojowka plus aeroby powinny jej dac oczekiwane efekty...

ostatnio rozmawialiśmy o mojej sylwetce i wiecie co powiedzialaż ze chce zebym był duzy, tylko zebym nie rzeźbił czasem brzucha bo ona lubi miec miecutko pod glowka... no to teraz bede mial dylemat na wiosne

Tags: