Autor Wątek: Universal - Storm  (Przeczytany 8759 razy)

CYMEK

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 14
Universal - Storm
« Odpowiedź #45 dnia: Czerwiec 27, 2016, 17:17 »
a co mozna powiedzieć jak ktoś mysli, ze kreatyna pompuje tlen do miesni %-)

der0dada0g

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 26
Universal - Storm
« Odpowiedź #46 dnia: Czerwiec 27, 2016, 17:20 »
CYMEK a kreatyna nie pompuje azotu do miesni ? %-)

Deandre80

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 29
Universal - Storm
« Odpowiedź #47 dnia: Czerwiec 27, 2016, 17:25 »
CYMEK SZACUNECZEK:

Deandre80

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 29
Universal - Storm
« Odpowiedź #48 dnia: Czerwiec 27, 2016, 17:26 »
Do: Hodnik_MccarthaD: Z całym szacunkiem ale jak nie masz pojecia to sie nie wypowiadaj! i nie życzę sobie takich komentarzy w moim kierunku.
Nie bede sie znizal do Twojego poziomu . Noi bardzo dobrze ze od razu czujesz efekt po kreatynie w postaci sily.
Alle gdybys troche poczytał i mial troche wiedzy to wiedziałbyś tez ze kreatyna nie na każdego dziala tak samo.
W zależności od osoby na jednego dziala drugiego dnia na innego po tygodniu a jeszcze na innego pod koniec cyklu.Wiec nie wypowiadaj sie jak nie masz pojecia tak na przyszlosc.
oczywiście nie o to sie spor rozchodzi ale musialem jakoś zareagować na ta nagonkę na mnie.

der0dada0g

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 26
Universal - Storm
« Odpowiedź #49 dnia: Czerwiec 27, 2016, 17:27 »
EDYTUJ POSTY !!! ostatni raz ci to mowie

Deandre80

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 29
Universal - Storm
« Odpowiedź #50 dnia: Czerwiec 27, 2016, 17:30 »
Do Milka1997: Specjalnie dla CIebie wypowiedz w punktach , zrobie to najlepiej jak potrafie. Juz prościej sie chyba nie da.A wiec.
1.Kreatyna jest suplementem który powoduje znaczny wzrost sily miesni, dzieje sie tak dzieki temu ze podczas cyklu, w komórce mięśniowej gromadzi sie wiecej wody, dzieki temu nasze mięśnie staja sie wieksze , ale nie rosna. Jedynie zwieksza sie ich obietosc(poprzez zgromadzenie wody). PO WIELKIM UPROSZCZENIU, właśnie dzieki temu mamy wiecej sily na treningu.I to jest właśnie dzialanie kreatyny . JEDYNE JEJ DZIALANIE! (jak do tej pory , ponieważ narazie nie udowodniono zadnego dzialania anabolicznego kreatyny ale są nad tym prowadzone badanie) .WIEC podsumowując kreatynę ZWIEKSZA SILE MIESNI A PRZY OKAZJI ZALEWA JE WODA.
2.Co do pompowania miesni na treningu. Podczas treningu mięśnie potrzebują wiecej tlenu, co znaczy ze naczynia krwionośne rozrzerzaja sie, daje to efekt przysłowiowego napompowania miesni. Efekt ten czujemy zawsze podczzas treningu i jeszcze jakiś czas po jego zakonczeniu.
3.Istnieja suplementy typu NO BOOSTER, które powodują ZWIEKSZENIE TEGO EFEKTU(pompowania miesni podczas treningu). działają one w ten sposob ze zwiększają przepływ tlenu w komórce miesniowej, co z kolei daje efekt wzmożonego POMOWANIA MIESNI, czyli zwieksza sie nasza pompa na treningu.
4. KREATYNA NIE POWODUJE TAKIEGO EFEKTU ! Kreatyna jedynie nawadnia miesnie, co daje efekt wiekszej ich obietosci a co za tym idzie nasze mięśnie wydaje sie wieksze.Oczywiscie podczas treningu dodając do tego zwykle pompowanie miesni nasze mięśnie staja sie jeszcze wieksze. POmpa na treningu podczas cyklu jest mniejsza bo nasze mięśnie są mniejsze! POdczas cyklu na kreatynie nasze mięśnie zwiększają swoje wymiary wiec również po treningu są wieksze! JUZ CHYBA dokładniej SIE TEGO NIE WYJASNIJ.

Deandre80

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 29
Universal - Storm
« Odpowiedź #51 dnia: Czerwiec 27, 2016, 17:32 »
ale ja kieruje odzielne posty do odzielnych osób wiec chce zeby było one osobne.
O co CI chodzi?

der0dada0g

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 26
Universal - Storm
« Odpowiedź #52 dnia: Czerwiec 27, 2016, 17:34 »
napisz jeszcze raz dwa posty pod rżąc to sie pożegnamy !

Do Milka1997: Specjalnie dla CIebie wypowiedz w punktach , zrobie to najlepiej jak potrafie. Juz prościej sie chyba nie da.A wiec.
1.Kreatyna jest suplementem który powoduje znaczny wzrost sily miesni, dzieje sie tak dzieki temu ze podczas cyklu, w komórce mięśniowej gromadzi sie wiecej wody, dzieki temu nasze mięśnie staja sie wieksze , ale nie rosna. Jedynie zwieksza sie ich obietosc(poprzez zgromadzenie wody). PO WIELKIM UPROSZCZENIU, właśnie dzieki temu mamy wiecej sily na treningu.I to jest właśnie dzialanie kreatyny . JEDYNE JEJ DZIALANIE! (jak do tej pory , ponieważ narazie nie udowodniono zadnego dzialania anabolicznego kreatyny ale są nad tym prowadzone badanie) .WIEC podsumowując kreatynę ZWIEKSZA SILE MIESNI A PRZY OKAZJI ZALEWA JE WODA.
2.Co do pompowania miesni na treningu. Podczas treningu mięśnie potrzebują wiecej tlenu, co znaczy ze naczynia krwionośne rozrzerzaja sie, daje to efekt przysłowiowego napompowania miesni. Efekt ten czujemy zawsze podczzas treningu i jeszcze jakiś czas po jego zakonczeniu.
3.Istnieja suplementy typu NO BOOSTER, które powodują ZWIEKSZENIE TEGO EFEKTU(pompowania miesni podczas treningu). działają one w ten sposob ze zwiększają przepływ tlenu w komórce miesniowej, co z kolei daje efekt wzmożonego POMOWANIA MIESNI, czyli zwieksza sie nasza pompa na treningu.
4. KREATYNA NIE POWODUJE TAKIEGO EFEKTU ! Kreatyna jedynie nawadnia miesnie, co daje efekt wiekszej ich obietosci a co za tym idzie nasze mięśnie wydaje sie wieksze.Oczywiscie podczas treningu dodając do tego zwykle pompowanie miesni nasze mięśnie staja sie jeszcze wieksze. POmpa na treningu podczas cyklu jest mniejsza bo nasze mięśnie są mniejsze! POdczas cyklu na kreatynie nasze mięśnie zwiększają swoje wymiary wiec również po treningu są wieksze! JUZ CHYBA dokładniej SIE TEGO NIE WYJASNIJ.

nie Ty sie prosisz o bana ! kreatyna nie ma dzialania anabolicznego ?
i nie daje przyrostów ?

Deandre80

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 29
Universal - Storm
« Odpowiedź #53 dnia: Czerwiec 27, 2016, 17:52 »
Owszem Nie udowodniono bynajmniej do tej pory ze kreatyna ma dzialanie anaboliczne.
ZNowu mylisz dwie rozne rzeczy.
Dzialanie Anaboliczne polega na dostarczaniu bodźców do wzrostu miesni, póki co takie dzialanie maja jedynie sterydy i prohormony.
KREATYNA jedynie zwieksza sile miesni, a co za tym idzie możemy podnosić wieksze ciezary, a z kolei wieksze ciężary to oczywiście wieksze miesnie, i na tym polega cala zabawa z kreatyna.
Ale dzialanie jej nie ma nic wspólnego z dzialaniem anabolicznym.
Ja nie rzucam slow na wiatr pisze to czego jestem na 100% pewien w przeciwieństwie do niektorych(nie mam tu akurat na mysli CIebie). POZDRO (sorki za posty bede od teraz edytowal).

der0dada0g

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 26
Universal - Storm
« Odpowiedź #54 dnia: Czerwiec 27, 2016, 17:56 »
Dzialanie kreatyny polega na zwiększaniu uwodnienia komorek, tzn.
zwiększonym odkładaniu wody w komorce.
Duza objętość komorki powoduje wysyłanie sygnałów anabolicznych i stymuluje syntezę nowej tkanki miesniowej.

Deandre80

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 29
Universal - Storm
« Odpowiedź #55 dnia: Czerwiec 27, 2016, 17:57 »
Ostatnio czytałem artykuł w gazetce, nie pamiętam jakiej bodajże KIF ale nie pamiętam dokladnie, w którym był caly rozwód na temat kreatyny i jej dzialania ,opierajac sie o ten artykuł naukowcy nie byli w stanie jednoznacznie określić czy kreatyna ma dzialanie anaboliczne czy nie, wg mojej wiedzy nie jest to jeszcze potwierdzone.
Ale moze jestem nie na bierzaco, nie jestem pewien tego wiec sie nie sprzeczam, byc moze masz racje.
jeśli kretka jeszcze dodatkowo ma dzialanie anaboliczne to pozostaje jedynie sie cieszyc: Pozdro.

der0dada0g

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 26
Universal - Storm
« Odpowiedź #56 dnia: Czerwiec 27, 2016, 18:01 »
%-) jak juz wszystko tak ładnie tłumaczysz to mi jeszcze powiedz jak to jest z cytrynianem, jablczanem, pirogronianem kreatyny, nie pompuje wody do mięśnia a pompa jest masakryczna %-)

Milka1997

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 10
Universal - Storm
« Odpowiedź #57 dnia: Czerwiec 27, 2016, 18:03 »
to co napisałeś posta do mnie wszytsko to wiem no tak powienienes pisać bo tam napeszales ze rozczytać nie da a co do artykuł z kifa poszukaj go bo go wczesniej na forum napisałem wiec troche sie nauczyłem dizkei temu

Deandre80

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 29
Universal - Storm
« Odpowiedź #58 dnia: Czerwiec 27, 2016, 18:05 »
Nie wiem nie stosowałem jeszcze innej formy kreatyny niz monodydrat, dopiero teraz ale jeszcze nie jestem nic w stanie powiedziec.
CO do jablczanu jestem pewien ze nie zatrzymuje wody w takim stopniu jak monohydrat ale czy w ogole nie zatrzymuje tego nie wiem.
 Skoro czujesz pompe to znaczy ze te formy kreatyny tez zatrzymują wode tylko w mniejszym stopniu.
a jeżeli nie zatrzymują wody to nie jestem w stanie powiedzieć dlaczego po treningu masz masakryczna pompe: Nie wypowiadam sie o tych formach kreatyny bo ich nie stosowalem.

der0dada0g

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 26
Universal - Storm
« Odpowiedź #59 dnia: Czerwiec 27, 2016, 18:14 »
a czego sie spodziewasz po Stormie ? %-)

Tags: