Autor Wątek: Napoje  (Przeczytany 4065 razy)

piotrekbak

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 6
Napoje
« dnia: Czerwiec 28, 2016, 15:50 »
Czy częste spo?ywanie napojów gazowanych wpływa jakoś ujemnie na terningi i budowanie ciałaż
Picie ok 2litrow dziennie np COLA 8) 8)

Jerr0d

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 2
Napoje
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 28, 2016, 16:07 »
tak!! to co wiem to nie należy pic zadnych napojów gazowanych a co do coli i pep... to one posiadają kofeinę i zle działają np.
na kreatynę bo wypłukują ja z organizmu...wiec sam juz wiesz ogólnie lepiej wypic jakas wode mineralna niegazowana niz cole...a dokładnie o napojach gazowanych powiem ci w najbilzszym czasie jak poszukam informacji o tym bo gdzieś o tym czytalem...........

Ca1tlyn

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 14
Napoje
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 28, 2016, 16:16 »
tak tak ! Zadne gazy (chyba ze lubisz pierdziea podczas treningów :D:D ) tylko prawdziwa niegazwana woda mineralka !! Za jej pomocą szybciej organizm przetransportuje składniki od?ywcze do mięśni i beda lepsze efekty treningu.
A pozatym po coca-coli i pepsi chce sie pić jeszcze bardzietj - odpadaaaa ! :-)

mendrek98

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 7
Napoje
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 28, 2016, 16:36 »
no niby macie racje co do tych napojów ale ja słyszałam ze powinno sie pic szklankę kawy 2h przed treningiem ponoć to nie szkodzi! a conan babarian pisze ze kofeina wyplukuje kreatynę to ja juz nie rozumiem!

piotrekbak

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 6
Napoje
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwiec 28, 2016, 17:11 »
mendrek98no niby macie racje co do tych napojów ale ja słyszałam ze powinno sie pic szklankę kawy 2h przed treningiem ponoć to nie szkodzi!
Moze masz jakiś artykuł potwierdzające Twoją teze?

robertos1979

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 17
Napoje
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwiec 28, 2016, 17:13 »
Tzn, kawa działa pobudzająco, ma sie wieksza ochote na cie?szy trening, jest taki power, ale kawa też zawiera kofeinę i inne gówna które uzależniają.
Ja np.
pije po posiłku przed treningowym Isistar, który swietnie mnie zaopatruje w składniki od?ywcze i minerały - to też działa pobudzająco, a w dodatku nie zalicza sie do typowych gazówek . Drugi Isostar pije po orodku treningu, uzupe3niam w tedy utracone witaminy, i składniki od?ywcze, i daje mi jeszcze powerka na drug1 czeoa treningu - polecam.
Sprobujcie.
8)

nikmaros1992

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 12
Napoje
« Odpowiedź #6 dnia: Czerwiec 28, 2016, 17:28 »
w takiej gazecie czytałem jak wypowiadał sie pewien instruktor kulturystyki i mówił ze wolal by pracować z na3ogowym palaczem niz z gościem który pije dużo napojów gazowanych

mendrek98

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 7
Napoje
« Odpowiedź #7 dnia: Czerwiec 28, 2016, 19:46 »
Hmmm nie mam zadnego artukulu na temat tego co napisałam ale postaram sie poszukac...moze coś znajde! Co do Izostaru...musze sprobowac (mam nadzieje ze nie zbankrutuje :lol: )

nikmaros1992

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 12
Napoje
« Odpowiedź #8 dnia: Czerwiec 28, 2016, 19:57 »
hm.... Isostar moim zdaniem lepszy jest Carbo Pour (Hi-Tec) jest tego wiecej i lepsze ( no moze troche droższe ale liczy sie jakość )

robertos1979

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 17
Napoje
« Odpowiedź #9 dnia: Czerwiec 28, 2016, 20:01 »
Carbo Pura nie znajdziesz w zwyk3ym spo?ywczaku, a Izistar prawie w każdym wiekszym.
 8)

Jasper1974

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 16
Napoje
« Odpowiedź #10 dnia: Czerwiec 28, 2016, 20:08 »
Są różne sposoby dostarczania składnikow, a każdy ma swoj sposob

A co do kawy przed treningiem to mozna stosować przy dietach redukcyjnych :!:
Lecz kawa jak to kawa ma swoje zalety i wady...

ura nie znajdziesz w zwyk3ym spo?ywczaku, a Izistar prawie w każdym wiekszym

No tak, ale jak masz takie podejocie to białka tez nie kupuj bo jajka są w każdym wiekszym spo?ywczaku :-)

codeALE KA—DY ROBI TO CO LUBI/code

robertos1979

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 17
Napoje
« Odpowiedź #11 dnia: Czerwiec 28, 2016, 20:20 »
Ha:-D, a wiesz że to dobry pomysł?? :-)
Teraz poważnie... żeby zbudowaa masę mięśniową nie musze u?ywaa odżywek typu gainer, czy bialko, a z Isostara korzystam już dość długo i naprawdę nie mam powodów do narzekania. Owietnie sie po tym czuje. ja kupuje Isostarm ty kupujesz co chcesz i niech tak zostanie, nie mam zamiaru nikogo przekonywaa do swoich racji, ja sie tylko wypowiadam... 8)

Jasper1974

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 16
Napoje
« Odpowiedź #12 dnia: Czerwiec 28, 2016, 20:26 »
Wszelakie odżywki są tylko uzupełnieniem naszej diety :!:

żeby zbudowaa masę mięśniową nie musze u?ywaa odżywek typu gainer, czy bialko
RACJA

To tylko uzupełnienie diety.... dzieki diecie i ćwiczeniom nabierasz masy.

A Isostar nie jest zły...nic takiego nie mowićem...lecz lepiej kupić coś wiekszego choć to tez zalezy. Jak ktoś ma fundusze to jak najbardziej

robertos1979

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 17
Napoje
« Odpowiedź #13 dnia: Czerwiec 28, 2016, 20:32 »
Spoko... w końcu nie każdego stać.
Nadziani mogą sobie kupić, skromni mogą tylko układaa diete... 8)

mendrek98

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 7
Napoje
« Odpowiedź #14 dnia: Czerwiec 28, 2016, 20:42 »
ej a takie napoje z liderprajsa(ok2zl) podobne do redbula(ok6zl) zaliczają sie do tych gazowanych czy do czegoś w stylu izostaraż

Tags: