Autor Wątek: Pytania odnosnie WPC 80  (Przeczytany 2930 razy)

Swayne_

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 9
Pytania odnosnie WPC 80
« dnia: Czerwiec 29, 2016, 14:57 »
To jest szybki post bo potrzebuje kilku odpowiedzi a nie mam zabardzo kiedy ich zadac.

Mowa o mialku WPC 8 firmy Ostrowia.
 Czy trzeba koniecznie sporzywac ja tuz po przyzadzaniu (tak jak pisze) czy mozna ja załadować do sheikeraż?
 Sama substancja jest bardzo pszysta (taka puchowa) i leka, dlatego nie wiem czy jak ja wsypie do takiej malej foremki po 50g glukozy w reczywistosci bede mial to 5 g.Bo glyukoza jest ciezsza...Wiec jeśli nie tak to jak mam odmiezyc 5 g??
 Ogulnie po zrobienu z mlekiem jest nawet dobre ale ja lubie słodkie rzeczy czy mozna to sobie osłodzić cukrem (ewentualnie cukrem pudrem) ww końcu dodatkowe wegle (dla mnie plus).

PROSZE O SZYBKA ODPOWIEDZ!!!!

borczukKi

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 17
Pytania odnosnie WPC 80
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 29, 2016, 15:01 »
Z tego co wiem to możesz sobie osłodzić bez problemu, co do miarki to syp pelna + 1/4.
I nie powinno sie ladowac do szejkera bo bialko pod wpływem wody zaczyna sie rozkladac.
Z tego co wiem to maksymalna bezpieczna granica dla bialka jest 3 min.

Swayne_

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 9
Pytania odnosnie WPC 80
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 29, 2016, 16:05 »
Ale suchar: Czyli mam w szkole dodawać do tego mlekaż?

borczukKi

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 17
Pytania odnosnie WPC 80
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 29, 2016, 20:28 »
możesz zarówno mleka jak i wody.
Chodzi o to zeby nie robić w domu w szejkerze i nosić rozbełtanego pol dnia w plecaku.
Po zmieszaniu masz 3 min na wypicie.
Ja bym robił z woda i cukrem.

pehugaheovv

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 5
Pytania odnosnie WPC 80
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwiec 29, 2016, 21:18 »
Zrob sobie taki patent jak ja....zmieszaj to sobie z jakimś rozpuszczalnym kakao.
Pycha!

xXxSoulxXx

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 6
Pytania odnosnie WPC 80
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwiec 29, 2016, 21:54 »
Odradzam wszystkim cukier (sacharyne). Lepiej dokupić jakieś male Carbo i mieszac odzywke z 2-3 lyzeczkami.

Swayne_

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 9
Pytania odnosnie WPC 80
« Odpowiedź #6 dnia: Czerwiec 29, 2016, 21:55 »
Hmmm...pomysle ale szkoda mi kolejnej kasy na Carbo.Chyba skozysztam z opcji kakao

borczukKi

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 17
Pytania odnosnie WPC 80
« Odpowiedź #7 dnia: Czerwiec 30, 2016, 07:39 »
Carbo nie jest chyba takie drogie.
Ale jak nie masz sary to opcja kakao nie jest chyba najgorsza.

Fuzoricolll

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 19
Pytania odnosnie WPC 80
« Odpowiedź #8 dnia: Czerwiec 30, 2016, 08:08 »
ja tam lubie smaki naturalne :D:D a odpowiadajac:
1. bialko zmieszane z woda nie traci na swojej wartosci, wiec możesz spokojnie brac to do szkoly czy gdziekolwiek chcesz, nawet jeżeli zacząłby sie jakikolwiek proces rozkładu co jest praktycznie niemozliwe, to zobacz jakie są ceny hydrolizatów
2. jeżeli wsypiesz to do miarki 50gr. to napewno nie będziesz mial tam 5 gr!! odważ sobie to gdzieś na wadze
3.

Fuzoricolll

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 19
Pytania odnosnie WPC 80
« Odpowiedź #9 dnia: Czerwiec 30, 2016, 08:56 »
ja tam lubie smaki naturalne :D:D a odpowiadajac:
1. bialko zmieszane z woda nie traci na swojej wartosci, wiec możesz spokojnie brac to do szkoly czy gdziekolwiek chcesz, nawet jeżeli zacząłby sie jakikolwiek proces rozkładu co jest praktycznie niemozliwe, to zobacz jakie są ceny hydrolizatów
2. jeżeli wsypiesz to do miarki 50gr. to napewno nie będziesz mial tam 5 gr!! odważ sobie to gdzieś na wadze
3. jak ktoś napisał wyzej cukier odpada, kakao spoko, ale to nie bedzie słodkie : trzeba byc twardym a nie mientkim wal samo z woda

ImagdolaI

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 11
Pytania odnosnie WPC 80
« Odpowiedź #10 dnia: Czerwiec 30, 2016, 10:48 »
JA POLECAM INNY PATENT.

BIERZESZ słoik (ja mam po kawie) do którego wsypujesz sobie proszek i butelkę Z MLEKIEM lub WODA
W szkolepracy lejesz mleko do shakera i wsypujesz potem proszek (nigdy odwrotnie bo Ci sie grutki porobią na dnie)

Dziwnie to wyglada. Na mnie tez dziwnie patrzyli w robocie najpierw, ale teraz juz ich to nie dziwi, a nawet sami mi przypominają ze mam wypic shaka

Najbardziej to jedna kumpel sie zachwyca, bo wpierw ona mila 3 tygodnie urlopu, a zanim wróciła to ja poszedłem na urlop i my sie nie widzieli przez 6 tygodni, a mnie w tym czasie poszło w lapie ponad 3cm!!! Zaraz byla gadka co ja biorę itd, ale ja brałem tylko SUPLE OLIMP I DIETA!!!

AlexL

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 4
Pytania odnosnie WPC 80
« Odpowiedź #11 dnia: Czerwiec 30, 2016, 11:09 »
No to bialko sie rozklada, czy sie nie rozkłada w wodzie? Faktycznie ze szkolo to byłby problem gdyby sie rozkladalo...

ImagdolaI

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 11
Pytania odnosnie WPC 80
« Odpowiedź #12 dnia: Czerwiec 30, 2016, 11:43 »
rozkłada nie rozkłada lepiej pic swierze idziesz se do kibla wsypujesz wszystko razem i wypijasz to tam i nikto niczym nie wie, jak sie wstydzisz

Tags: