Autor Wątek: Pomoc w diecie na mase  (Przeczytany 1566 razy)

Ziomalo-Newd

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 12
Pomoc w diecie na mase
« dnia: Lipiec 20, 2016, 15:13 »
:o :o

mam 18 lat
około 85 kg wagi
staż powiedzmy rok (bo nieregularnie)
 :?
ale nie wiem odczego zaczac!

Moje oczekiwania to dieta z duza ilością bialka + osobno zażywanie kreatyny po niej odzywki bialkowej, jedzenie coś z shakerów codziennie rano z drozdzowka na przebudzenie potem jakas jajecznica, obiad ziemniaki - no właśnie z czym lub co oprócz ziemniakow a na wieczor to kompletnie nie wiem co jesc...

przejrzałem juz sporo diet, ale nie mogę jakoś złożyć tych porad w jedna calosc...

help :!: :idea:

Ziomalo-Newd

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 12
Pomoc w diecie na mase
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 20, 2016, 15:15 »
Jeszcze jedno- mój plan treningowy także bedzie na masemiesniowa - duży wysiłek treningi co 2 dni rano silka wieczorek aeroby.

Wulek1990

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 12
Pomoc w diecie na mase
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 20, 2016, 15:18 »
na sniadane jedz platki to chyba w każdej diecie jest ile zalezy od ciebie najlepiej jak najwiecej na 2posilek zjedz twarug ja preferuje tłusty (mniej szkodliwej chemi) a mlekiem i cukrem na 3posilek jakieś mięsko +wazywa na 4 możesz zjeść te twoje śledzie na 5po siłowni wode z 6 do 1 gramow cukru a na kolacje coś tlustego moze znowu jakieś mięsko (tylko jak mięso to tak 2h przed snam w nocy (ten posiłek jest bardzo ważny nie stosowany przez 90%narodu) jakes wazywo lib kanapki z serem lub czymś

kapekkk

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 1
Pomoc w diecie na mase
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 20, 2016, 23:08 »
Wulek1990na sniadane jedz platki to chyba w każdej diecie jest ile zalezy od ciebie najlepiej jak najwiecej na 2posilek zjedz twarug ja preferuje tłusty (mniej szkodliwej chemi) a mlekiem i cukrem na 3posilek jakieś mięsko +wazywa na 4 możesz zjeść te twoje śledzie na 5po siłowni wode z 6 do 1 gramow cukru a na kolacje coś tlustego moze znowu jakieś mięsko (tylko jak mięso to tak 2h przed snam w nocy (ten posiłek jest bardzo ważny nie stosowany przez 90%narodu) jakes wazywo lib kanapki z serem lub czymś

to jest totalna bzura !!!

diety są na forum poszkukaj a znajdziesz
wybierz coś i wklej to coś pomyslimy

Brandi_

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 12
Pomoc w diecie na mase
« Odpowiedź #4 dnia: Lipiec 21, 2016, 05:33 »
:doubt:

 Wulek1990na sniadane jedz platki to chyba w każdej diecie jest ile zalezy od ciebie najlepiej jak najwiecej na 2posilek zjedz twarug ja preferuje tłusty (mniej szkodliwej chemi) a mlekiem i cukrem na 3posilek jakieś mięsko +wazywa na 4 możesz zjeść te twoje śledzie na 5po siłowni wode z 6 do 1 gramow cukru a na kolacje coś tlustego moze znowu jakieś mięsko (tylko jak mięso to tak 2h przed snam w nocy (ten posiłek jest bardzo ważny nie stosowany przez 90%narodu) jakes wazywo lib kanapki z serem lub czymś

 :lol:

Tags: