Autor Wątek: Stopy  (Przeczytany 4652 razy)

michalstasio1981

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 16
Stopy
« dnia: Lipiec 21, 2016, 22:53 »
mam taki problem:
przy treningu 3ydek (na sownicy i przy wspieciach) zaczynają mnie piec stopy. łydki oczywiście też, ale stopy bardziej. jest to duży dyskomfort dla mnie. miał ktoś już coś takiego?? możliwe, że jest coś nie tak z technik1, ale przecież dużej filozofii z tym nie ma i już sam nie wiem. kiedyś jak robiłem łydki to tego problemu nie było.

Danial1981

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 13
Stopy
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 21, 2016, 22:55 »
MOże na pewnien czas odpocznij z treningiem 3ydek, jeżeli to nic nie da idź do lekarza.

michalstasio1981

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 16
Stopy
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 21, 2016, 22:57 »
niedawno miałem odpoczynek z łydkami (ok 1-2 miesiące - wakacje). teraz robie je od ok 1,5 miesiąca.
w sumie to co taki lekarz może powiedziea ??

Danial1981

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 13
Stopy
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 21, 2016, 23:10 »
Napewno wiecej niz my na Tym forum, wkacu lekarz skaczy3 jakas tam uczelnie i ma o tym jakieś pojecie.

DiannT

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 12
Stopy
« Odpowiedź #4 dnia: Lipiec 21, 2016, 23:17 »
na jakiś tam uczelniach z pewnośći1 nie uczy3 sie o trningu 3ydek....
może miałes artur zbyt mocno buty zawi1?ane i krew za słabo dochodzi3a do stup

Joeyy

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 9
Stopy
« Odpowiedź #5 dnia: Lipiec 21, 2016, 23:26 »
Czy masz p3askostopie lub inna wadę stop?? Jeśli tak to może dlatego.

michalstasio1981

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 16
Stopy
« Odpowiedź #6 dnia: Lipiec 21, 2016, 23:30 »
Czy masz p3askostopie lub inna wadę stop?? Jeśli tak to może dlatego.

nie - nie mam.

Joeyy

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 9
Stopy
« Odpowiedź #7 dnia: Lipiec 21, 2016, 23:42 »
hmmmm.... To nie wiem dlaczego

REGAN

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 6
Stopy
« Odpowiedź #8 dnia: Lipiec 21, 2016, 23:44 »
Moze to bedzie chamskie, ale mysle, że przed treningiem powinieneś umya nogi w zimnej wodzie i zmienia skarpetki.
Skarpetki zak3adaj luYne, tak, żeby Cie nie uciska3y, a sznurowad3a przy butach zawi1zuj luYno, tak, aby stopa miała miejsce i nie była ocionieta.

lilla

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 16
Stopy
« Odpowiedź #9 dnia: Lipiec 21, 2016, 23:49 »
pieczenie sie zarodki grzyba nie inaczej bo palenie miesni stop wykluczam...
dermatolog a jak nie pomoże to przerwa

michalstasio1981

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 16
Stopy
« Odpowiedź #10 dnia: Lipiec 21, 2016, 23:50 »
bo palenie miesni stop wykluczam...

może sie źle wyrazi3em, ale właśnie o to mi chodziło. normalnie przy treningu nóg tego nie ma, w czasie przerw też nie. PALI (piecze to bardzo podobne okreolenie, ale gdyby była to sprawa higieny to bardziej by swedziało i to nie tylko w czasie treningu 3ydek, ale w innych porach także) tylko w czasie ćwiczenia zaraz po przestaje.

panowie higienę zachowuje ehhhh........

addekk

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 14
Stopy
« Odpowiedź #11 dnia: Lipiec 22, 2016, 00:02 »
Mozeto kwestia cionienia krwi, mrowienie pieczenie.
Lekarz polecam

REGAN

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 6
Stopy
« Odpowiedź #12 dnia: Lipiec 22, 2016, 00:09 »
Nie miałem na myoli umyj sie, bo omierdzisz , tylko raczej daj stopom swobode . Gdybym uważa3, że to jest brak higieny to na pewno nie pisałbym Ci, że masz umya stopy w zimnej wodzie !

Teraz mój post przeczytałem drugi raz i chyba faktycznie mogło to zabrzmieć... dziwnie... z gory sorki.

Wyciskanie na sownicy robisz na pe3nych stopach, czy wyciskasz ciężar w dużej mierze palcami ??

DiannT

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 12
Stopy
« Odpowiedź #13 dnia: Lipiec 22, 2016, 00:12 »
on nie wyciska na suwnicy
tylko robi ugiecia stop (cos jak spiecia) - na łydki

michalstasio1981

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 16
Stopy
« Odpowiedź #14 dnia: Lipiec 22, 2016, 00:21 »
REGAN - nie ma za co. (co do Twojego pytania, to baymann już dobrze odpowiedział - napisałem przy treningu 3ydek (na sownicy i przy wspieciach) - czyli to co napisał baymann i wspięcia ze sztangą. Wiem, że nie chodziło Ci o umyj sie, bo omierdzisz .
Moja wypowied? tyczy3a sie bardziej Conana, ale przecież nie ma co sie obrażaa - chcieliocie daa rade. (Ale wiadomo, że jeżeli tyczy3o by sie to higieny - to swedziało i piek3o by o ro?nych porach a nie tylko przy treningu i to akurat tylko 3ydek).
addekk - ciśnienie chodze mierzya co 2 tygodnie i jest z nim ok (kiedys miałem problemy)
Lekarz raczej nie pomorze, bedzie to raczej sprawa techniki lub jakiś szczego3.
Zapyta3em sie was, bo macie jakieś doowiadczenie w treningu i może komuś sie to przytrafi3o i sobie poradzi3 (a lekarz doowiadczenia treningowego nie ma).

Teraz już spadam na trening - akurat dzio nogi i łydki - zrobie go z bardzo lu?nymi butami (rozwi1że sznurowki) może wynik3o to z tego, że wcześniej ćwiczyłem w adidasach lub zwyk3ych trampkach - a teraz mam halówki i podeszwa jest dość sztywna.
narazie.

Tags: