Autor Wątek: Bol glowy  (Przeczytany 2107 razy)

Leonard88

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 18
Bol glowy
« dnia: Lipiec 25, 2016, 22:57 »
Siema 1 dni temu byłem na silowni, dopiero zaczynałem ćwiczyć (rozgrzewac sie), podniosłem na modlitewniku 15 razy ciężar który podnosiłem juz wczesniej przez 2 miLeonard88ace, gdy chciałem podnieś 16 razy poczułem bardzo mocne uderzenie z stylu glowy.
Bol trzyma sie do dzisiaj jest to juz 1 dzien i niewiem co jest nie tak?! byłem u lekaza, ta mi tylko sprawdziła cisnienie, i powiedziała zebym nie dźwigał dużych ciężarów (chociaz to co podnosiłem wtedy to nie było duzo) i kazała mi wziasc tabletkę na bol głowy (poprostu nic mi nie pomogla). Moze ktoś z was juz mial taki sam bol tym lub czymś podobnym spowodowany i wie dlaczego tak sie stało i jak mozna tego bólu sie pozbyć

lewnaciejl-61J

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 19
Bol glowy
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 26, 2016, 09:03 »
dziewna sprawa a swoja droga to ten lekarz to jakas piz.. a nie lekarz

Rosaura1997

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 11
Bol glowy
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 26, 2016, 10:19 »
Jeszcze raz do lekarza!Zjebac na czym swiat stoi, powiedzieć ze nie przechodzi i zażądać skierowania na badania (jak trzeba to isc z rodzicami)Tak zbadać i to samo zalecić to nawet ja moglem... N/C

IEgonI

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 3
Bol glowy
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 26, 2016, 14:11 »
Mi sie wydaje ze jak podnosiłeś hantle to naprężyły Ci sie zylki w glowie i ktoras mogla peknac... Moze to od tego, nie widze innego powodu dlaczego miala by cie bolec glowa... zmień se lekarza ':trening:' Pozdro ;

Leonard88

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 18
Bol glowy
« Odpowiedź #4 dnia: Lipiec 26, 2016, 15:00 »
IEgonI z tymi zylkami to właśnie pierwsze mi na mysl przyszlo, jeżeli to prawda to bedzie trzeba czekać az sie zagoji czy bedzie trzeba coś z tym robic?

Rosaura1997

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 11
Bol glowy
« Odpowiedź #5 dnia: Lipiec 26, 2016, 15:27 »
Wolisz zapytać piętnastoletniego neurochirurga czy jednak isc do profesjonalnego lekarza...?Peknieta zylka mowisz...? Udar krwotoczny Polega na nagłym wylewie krwi z pękniętego naczynia, który niszczy utkanie mozgu.
Najczestsza przyczyna jest nadciśnienie tetnicze.
Stanowi ok.
15-20% wszystkich udarow.Przyczyny Podstawowymi przyczynami udarów mózgu sa:    * nadciśnienie tetnicze    * tetniaki    * skazy krwotoczne    * przedawkowanie lekow przeciwzakrzepowych    * niewiarygodnie silne emocje, szokObjawyNie wszystkie z niżej wymienionych musza wystapic:    * mogą wystąpić zaburzenia świadomości - często ma miejsce utrata przytomnosci    * w przypadku wylewu podpajęczynówkowego - objawy oponowe    * w wielu przypadkach wystepuje bardzo silny bol glowy    * niedowład badz paraliż polowy ciala, szczególnie dotkliwie odczuwany w zakrLeonard88e mozliwosci poruszania konczynami.
Moze wystąpić nagle podczas dnia, lub tez po wysiłku fizycznym, albo w nocy (osoba chora budzi sie juz z objawami udaru)    * oslabienie lub zniLeonard88enie czucia po jednej stronie ciala    * zaburzenia w zakrLeonard88e zdolnosci wykonywania precyzyjnych ruchow, nie wynikające z niedowładu - apraksja    * zaburzenia w zakrLeonard88e zdolnosci mowienia i/lub rozumienia mowy - afazja, dyzartria    * zaburzenia w zakrLeonard88e zdolnosci do pisania (agrafia) i czytania (aleksja)    * zaburzenia w zakrLeonard88e zdolnosci do zapamiętywania nowych informacji - amnezja    * zaburzenia w zakrLeonard88e zdolnosci do rozpoznawania i identyfikowania obiektów - agnozja    * zaburzenia w zakrLeonard88e zdolnosci do liczenia - akalkulia    * zaburzenia w zakrLeonard88e zdolnosci do przelykania    * zaburzenia w zakrLeonard88e zdolnosci do widzenia w danym zakrLeonard88e pola widzenia niedowidzenie    * moze wystąpić również napad padaczkowy    * moze wystąpić majaczenie, mogą towarzyszyć urojenia i omamy    * paraliż całego ciala    * utrata mowy(za Wikipedia)Wiem ze nie jest to jakieś poważne źródło wiedzy medycznej...Jeszcze raz powtarzam DO LEKARZA a nie pytać na forum ludzi bez wiedzy medycznej!

IEgonI

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 3
Bol glowy
« Odpowiedź #6 dnia: Lipiec 26, 2016, 18:52 »
Ok, ja tylko mowie co mysle, możesz mnie nie słychać ;

Leonard88

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 18
Bol glowy
« Odpowiedź #7 dnia: Lipiec 26, 2016, 19:43 »
Jutro skocze ponowne do lekarza, dzieki chłopaki (a pękniętej zylki napewno nie bede mial bo to co przedstawił BRosaura1997/B to az takich objawów niemam, mam nadzieje ze to nic poważnego nie bedzie i bede mógł dalej cwiczyc) pozdro!

AimeeAtino

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 16
Bol glowy
« Odpowiedź #8 dnia: Lipiec 26, 2016, 21:04 »
moze objawów nie masz ale pamietaj, ze mogą one wystąpić kiedy indziej a bol głowy w czesci potylicznej najczęściej oznacza coś związanego z nadcisnieniem, nie wdupićles amfetaminy, efedryny albo jakiś koksow?

Leonard88

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 18
Bol glowy
« Odpowiedź #9 dnia: Lipiec 26, 2016, 21:38 »
nie, tylko kreatynę brałem i nic wiecej

Leonard88

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 18
Bol glowy
« Odpowiedź #10 dnia: Lipiec 26, 2016, 21:46 »
właśnie wroiclem od lekarza i dostałem skierowanie do okulisty 'yyy' , neurologa i na przeswietlenie głowy i pluc  'yyy' sporo tego (aha i mam nie trenować az do odwolania 'smutny' )

Rosaura1997

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 11
Bol glowy
« Odpowiedź #11 dnia: Lipiec 26, 2016, 21:48 »
Lepiej troche poczekać i miec pewność ze to nic groznego niz zrobić sobie powazna krzywde.Zdrowia

Tags: