Autor Wątek: Czolgi na allegro  (Przeczytany 3411 razy)

Tobias__

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 12
Czolgi na allegro
« Odpowiedź #15 dnia: Sierpień 01, 2016, 02:38 »
No tak zeby posiadać czołg trzeba go pozbawić cech bojowych.
A ja chciałbym tak jak w GTA... odwracało sie lufę do tylu i strzelało ciagle zeby szybciej jechal.
i wychodziło na to ze czołg po rozpędzeniu był najszybszym pojazdem w grze

HAROLD

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 14
Czolgi na allegro
« Odpowiedź #16 dnia: Sierpień 01, 2016, 09:33 »
Ale w cywilu by juz raczej nie mogl.

AulayFoq

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 17
Czolgi na allegro
« Odpowiedź #17 dnia: Sierpień 01, 2016, 09:46 »
trzeba miec uprawnienia na wózek widlowy.

Franklynnn

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 15
Czolgi na allegro
« Odpowiedź #18 dnia: Sierpień 01, 2016, 10:00 »
SS słyszałeś ze w muzeum w ostravie jest Merkava mk.1....ja chyba zajadę zobaczyć ta zabawkę

HAROLD

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 14
Czolgi na allegro
« Odpowiedź #19 dnia: Sierpień 01, 2016, 10:42 »
Szczerze to nigdy mnie to az tak nie jaralo, interesuje sie wojskiem, ale chyba nie od takiej strony gadzetowej.
Musieliby na wirek pod plaze przyjechać z nim, to bym se poszedł go obejrzeć 'cosl'

tanatlokM

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 8
Czolgi na allegro
« Odpowiedź #20 dnia: Sierpień 01, 2016, 10:43 »
SS słyszałeś ze w muzeum w ostravie jest Merkava mk.1....ja chyba zajadę zobaczyć ta zabawkechlopcze przejedz sie do Dzonowa kolo Zielonej Gory zobaczysz muzeum z czolgami, samolotami i dzialami,w takiej ilosci ze szczeny po opadnięciu bedzie dwa tygodnie szukal, w większości rosyjskej produkcji z okresu 2 wojny swiatowej, a nie pisz mi tu o ostravie bo jush muzeum wojska polskiego w warszawie jest bardziej warte obejrzenia

Franklynnn

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 15
Czolgi na allegro
« Odpowiedź #21 dnia: Sierpień 01, 2016, 10:48 »
Wiesz ale mi chodzilio o ten czołg tylko dokładniej o Merkave której w polsce nie ujzysz...a fakt faktem pepików Jeb**

tanatlokM

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 8
Czolgi na allegro
« Odpowiedź #22 dnia: Sierpień 01, 2016, 10:56 »
slipknotą987  ja tam lubie braci z Ostravy, miasto odpowiada mi jak najbardziej, a jush zabawa na Stodolni(pamietam jak przezprzypadek wlazłem do cygańskiego burdelu hle hle) alibo meczyk Ań Bazalach to dwie najpiękniejsze sprawy BANIK PICO!

Franklynnn

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 15
Czolgi na allegro
« Odpowiedź #23 dnia: Sierpień 01, 2016, 11:00 »
cygański burdel tam jest :D fajniee ...slyszeliscie ze Cyganka tylko potrafi zaspokoić Diabla :D

tanatlokM

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 8
Czolgi na allegro
« Odpowiedź #24 dnia: Sierpień 01, 2016, 11:07 »
czy nadal jest to niewiem ja tam byłem tylko raz w tym burdelu w 2004 roku, przy późniejszych wizytach omijałem to miejsce

Poli_IQZ

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 11
Czolgi na allegro
« Odpowiedź #25 dnia: Sierpień 01, 2016, 11:21 »
wracając do tego czołgu z allegro, to najbardziej zdziwiła mnie lokalizacja "Debica" bo ja właśnie mieszkam w Debicy, no i w sumie pare czołgów i wozów wojskowych stoi kolo ratusza, ale nie wiedziałem ze są na sprzedaż : D

Tags: