Autor Wątek: NO-SHOTGUN  (Przeczytany 3653 razy)

Anitra-Yanez

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 20
NO-SHOTGUN
« dnia: Sierpień 05, 2016, 15:34 »
WITAM MAM PYTANIE CZY stosowaliście NO-SHOTGUNA JA zażywam GO TAK DNI TRENINGOWE-TYLKO PRZED TRENINGIEM DO 2 min.,W DNI BEZ TRENINGU NIE biorę WZIOLEM 3 MIARKE I NIE MA ZADNEJ POMPY CO robić MOZE ZA wcześnie ALE ZNAM OSOBY które MAJA POMPE PO 1 MIARCE TERAZ ZALUJE ZE TO CHOLERSTWO zakupiłem (pompa ze rozrywa mięśnie śmiechu warte) 'nerwus'

MTovar

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 13
NO-SHOTGUN
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 05, 2016, 16:05 »
Pytanie, czy zażywasz do na pusty zoladek... Po drugie przyjmuje sie go co najmniej 3 minut przed treningiem.Po trzecie - jeszcze raz będziesz pisał z włączonym CapsLockiem to osobiście wywalę Cie z forum.

Anitra-Yanez

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 20
NO-SHOTGUN
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 05, 2016, 16:35 »
Co ci to przeszkadza moze bys wytłumaczył a nie opierdalał i groził jestem nowy troche dystansu kapujeszNapisalem jak zażywam i na opakowaniu pisze ze do 2 min jak to w końcu jest

MTovar

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 13
NO-SHOTGUN
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 05, 2016, 17:01 »
Zle sie czyta, oczy sie mecza, duze litery oznaczają krzyk.
Nikt tutaj tego nie robi i zastosuj sie do regul tutaj panujacych.I troche kultury, to nie jest pastwisko.
Jak chcesz sobie robić zadymę to zapraszam na inne forum.
Ja tutaj takich nie potrzebuje.Pisac to moze, ale nie zawsze musi to byc zgodne z faktem.Shotgun'a zażywaj najlepiej dokładnie na 3 minut przed treningiem, na pusty zoladek.
każdy suplement musi miec czas na wchlonienie sie do organizmu i przetransportowanie sie do krwiobiegu.

Anitra-Yanez

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 20
NO-SHOTGUN
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpień 05, 2016, 18:57 »
Sorry chodzi ci w dni trenigowe 3 min przed treningiema w dni nietrenigowe 1 miarke ranno na czco tak

MTovar

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 13
NO-SHOTGUN
« Odpowiedź #5 dnia: Sierpień 05, 2016, 19:14 »
W dni treningowe 3 minut przed treningiem.W dni nietreningowe nie bierzesz.Po co masz brac brac w dni nietreningowe skoro no-boostery działają tylko i wyłącznie podczas treningu.
oszczędzaj suplemencik

Anitra-Yanez

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 20
NO-SHOTGUN
« Odpowiedź #6 dnia: Sierpień 05, 2016, 19:56 »
No ok ale kiedy to zacznie działać

MTovar

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 13
NO-SHOTGUN
« Odpowiedź #7 dnia: Sierpień 05, 2016, 22:41 »
Tego to ja juz Tobie nie powiem, nie wiem jak reaguje twój organizm na takie suplementy.
Ale standardowo powinno sie zacząć czuc po pierwszej miarce.Tak sobie mysle, czy trening który wykonujesz, wykonujesz prawidłowo technicznie.
Bo mozna robić trening i trening ;/

Anitra-Yanez

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 20
NO-SHOTGUN
« Odpowiedź #8 dnia: Sierpień 05, 2016, 22:51 »
Tak prawidłowy trening dodam ze to jest pierwszy mój stack kreatynowy w zyciu.Jak zaczolem go zażywać nie byłem na diecie nie piłem carbo ani bialka jadlem wszystko teraz to stosuje ma to jakieś znaczenie moze teraz pojawi sie pompa

MTovar

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 13
NO-SHOTGUN
« Odpowiedź #9 dnia: Sierpień 05, 2016, 23:05 »
Podalem Tobie rozpiskę treningu w dziale Trening.
Sprobuj zastosować sie do podanego treningu, sprawdź sie przez 2-3 treningi i zobaczymy co sie stanie.

Anitra-Yanez

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 20
NO-SHOTGUN
« Odpowiedź #10 dnia: Sierpień 05, 2016, 23:12 »
jak to znaleźć

MTovar

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 13
NO-SHOTGUN
« Odpowiedź #11 dnia: Sierpień 05, 2016, 23:33 »
 10003.0

Anitra-Yanez

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 20
NO-SHOTGUN
« Odpowiedź #12 dnia: Sierpień 06, 2016, 01:08 »
Jak mówisz na pusty zoladek nierozumiem.Ja jem posiłek ,za godzinę biorę shotguna i za 25 minut ćwiczę i pompy nigdy jeszcze nie mialem wziolem 5 miarek juz i zastanawiam sie czy go nie stosować bo co ide na siłkę po nim mam mało sile czuje sie taki zmeczony.Kupilem go na stronce www.aminy.pl dalem prawie 200zl z dvd to raczej nie jest podroba(chyba ze coś wiesz o tym sklepie aminy.pl coś niedobrego to daj znac kupywalem tam pierwszy raz właśnie tego no shotguna.Prosze poradź mi coś zeby ta pompa zmarchwystala.kumpel po 1 miarce mial ogromna pompe a ja nic.Pozdrawiam

MTovar

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 13
NO-SHOTGUN
« Odpowiedź #13 dnia: Sierpień 06, 2016, 07:53 »
Nie wiem co Tobie doradzic, przyznaje otwarcie.
Sprobuj isc na siłkę dopiero po 45 minutach od zażycia no-shotguna.
Moze nie nadaza sie wchlonac.

dieselPol

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 1
NO-SHOTGUN
« Odpowiedź #14 dnia: Sierpień 06, 2016, 08:57 »
MTovar ma racje.tez to kiedyś mialem .gdzies dopiero po 60min dostawałem taka pompe ze nie chciałem treningu przerywać :-)  .

Tags: