Autor Wątek: brzuch (waleczki)  (Przeczytany 2856 razy)

abarca

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 8
brzuch (waleczki)
« dnia: Sierpień 07, 2016, 17:42 »
witam mam problem dotyczący miesni brzucha a właściwie tak zwanych boczkow ćwiczę brzuch intensywnie ale mimo to nie umiem sie ich pozbyć doradźcie mi co mam zrobić jak sie ich pozbyc.

xXxSlyxXx

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 13
brzuch (waleczki)
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 07, 2016, 17:44 »
Zacznij biegać, chodzić na basen itp.
Aeroby und dieta !Co do brzucha, jeśli to głownie boki są obfecone to musisz bardziej skupić się na ćwiczeniach które angażują mięśnie skośne.
Resztę wiedzy na temat brzucha uzyskasz wchodząc do Najważniejszych tematów w dziale trening.
W moim podpisie.

Oscarr

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 9
brzuch (waleczki)
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 07, 2016, 17:48 »
Ale odjechałeś z tym avatarem harry hehe.
Co do tematu to możesz skakać na skakance, zrobić 6w albo ABS no i ułożyć sobie diete.

abarca

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 8
brzuch (waleczki)
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 07, 2016, 17:54 »
właśnie siedzę nad dieta liczę i wogul, . ale pracuje fizycznie nie super ostro ale czasem jest ostro a czasem tak spokojnie i niewiem jak to w dęcie uwzgladnic

Swader

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 15
brzuch (waleczki)
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpień 07, 2016, 17:58 »
Bieganie i basen najlepsze wyjscie.....;P

DERICK

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 5
brzuch (waleczki)
« Odpowiedź #5 dnia: Sierpień 07, 2016, 18:02 »
bieganie rano, a wieczorem skakanka albo jakieś 6W.
Pozdro najpierw clean, teraz harry a co bedzie za tydzien?? Rysio z klanu. //laugh.gif :lol: laugh.gif //laugh.gif :lol: laugh.gif B) /

Edythe__

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 16
brzuch (waleczki)
« Odpowiedź #6 dnia: Sierpień 07, 2016, 18:09 »
wszystko rozbija sie wokół tego co jesz!jesli tego nie uregulujesz efekty beda bardoz powolne.
W większości przypadków dieta , rozłożenie posilkow na caly dzien , kontrola poziomu cukrow jest kluczem do uzyskania wymazonej sylwetki.
Co z tego ze będziesz katował swoje mięśnie brzucha skoro beda one pokryte warstwa tkanki tluszczowej.
rozsadna dieta + areoby z chęcią bym dodał spalacz , ale na to zawsze przyjdzie czas.

abarca

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 8
brzuch (waleczki)
« Odpowiedź #7 dnia: Sierpień 07, 2016, 18:18 »
Edythe__ to jaka dietę proponujesz ??? Aco do tego biegania rano i basenu to umnie wyglada tak pracuje na 3 zmiany od poniedzialku do pićtku co tydzień inna zmiana i czasem trudno znalesc czas.

demolkakrs1977

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 18
brzuch (waleczki)
« Odpowiedź #8 dnia: Sierpień 07, 2016, 18:23 »
kręć rowerkiem 3lub 4 razy w tygodniu po 30minut na poczatek i powinno po miesiącu spaść dużo tluszczu z brzucha no i oczywiście dieta jak koledzy wyzej napisali

StefanieY9

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 13
brzuch (waleczki)
« Odpowiedź #9 dnia: Sierpień 07, 2016, 18:40 »
jak wyzej dieta + aeroby.
Diet masowa, jak chcesz zrzucić fet to musisz wejsc na redukcje

Edythe__

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 16
brzuch (waleczki)
« Odpowiedź #10 dnia: Sierpień 07, 2016, 18:43 »
ja jestem zwolennikiem diet low carb.
nie bede Tobie proponował na wstępie UD 2. (choc ta przy zejsciu na niskie poziomy bf najlepiej sie u mnie sprawdza.
) Ogranicz ww do posikow przed i po treningowych a resztę jedz na tluszczach . zwiększ udzial bialka w diecie.
Na jakiej diecie wogole ostanio byłeś ? ile kcal przyjmujesz ? ile masz posilkow dizennie itp ?

Tags: