Autor Wątek: Dawkowanie  (Przeczytany 2968 razy)

Car1n

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 4
Dawkowanie
« dnia: Sierpień 07, 2016, 20:30 »
Zalezy jak chcesz zgubić dużo klogramow to bierzesz codziennie po 3 dawki przed posilkami po 1 tabletce a jak chcesz miec lepsza wytrzymałość na treniingu to 3 minut przed treningiem 2 kapsułki i po 3 - 45 minutach popijaj sokiem bo sie ręce trzęsą sam wiem po sobie . 4 tab w ciągu doby to max.

xXxBottrillxXx

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 5
Dawkowanie
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 07, 2016, 21:33 »
co ty tak dawkujesz??

Rufiq1970

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 10
Dawkowanie
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 07, 2016, 22:19 »
Podejrzewam ze chodzi o dawkowanie Thermala. Ja dodam jedynie, ze czasami w trakcie suplementacji Thermalem, po intensywnym treningu oraz aerobach, obserwuje sie mdlosci oraz chwilowe zawroty glowy. To jest oznaka spadku cukru we krwii spowodowana dieta niskoweglowodanowa. wówczas należy miec pod reka jakiś napoj izotoniczny (np. Powerade, Izostar, Gatorade), banana lub landrynka
Pamietak, ze keidys po treningu mialem taki spadek cukru, ze po wyjsciu z siłki puściłem pawia na ulicy... takie mialem mdlosci

Grand

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 10
Dawkowanie
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 07, 2016, 22:59 »
Ja ostatnio puściłem pawia po 1,5 biegu truchtem przez las... tzn, był to raczej taki odruch wymiotny, bo biegam na czczo.
Zdaza mi sie to z rana dosyc czesto, ale ten przypadek był bardzo konkretny... Wiecie moze dlaczego?? Czasami po konkretnym treningu zdarzają sie tez chwilowe utraty świadomości tzn.
mroczki przed oczami i przez chwile jestem gdzie indziej.
Wtedy kupuje sok winogronowy, wypijam pol kartonika i jest OK.

Rufiq1970

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 10
Dawkowanie
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpień 08, 2016, 10:22 »
DEMOSS... przeceiz wyzej napisalem, czemu tak sie dzieje Spadek cukru we krwii.

Grand

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 10
Dawkowanie
« Odpowiedź #5 dnia: Sierpień 08, 2016, 16:04 »
jeżeli chodzi o pawie to wiem byłem tylko ciekawy czy te mroczki to tez kwestia cukru.... Teraz wiem ze tak.
Pozdrawiam!!

Griswold-So

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 8
Dawkowanie
« Odpowiedź #6 dnia: Sierpień 08, 2016, 16:29 »
a nie lepiej brac thermala po posilkach a przed treningiem ??

Grand

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 10
Dawkowanie
« Odpowiedź #7 dnia: Sierpień 08, 2016, 16:42 »
a nie lepiej brac thermala po posilkach a przed treningiem ??

 Nie bardzo rozumiem Twoje pytanie... Ja biorę na pusty zoladek, wtedy najszybciej rozchodzi sie po organizmie, tyle ze wtedy przez caly dzien na jedzenie nie mogę patrzeć i musze sie zmuszać zeby coś zjesc.

Griswold-So

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 8
Dawkowanie
« Odpowiedź #8 dnia: Sierpień 08, 2016, 17:38 »
chodzi mi o to ze lepiej jest brac po posilkach termala bo np.
jeśli buierze sie go na pusty zoladek to mogą wystąpić rozne efekty uboczne, np drzenie rak co jest spowodowane jak juz było tu pisane spadkiem cukru we krwi i moim zdaniem bardziej efektywne jest brac go po sniadaniu a nie przed a później przed treningiem :D

Rufiq1970

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 10
Dawkowanie
« Odpowiedź #9 dnia: Sierpień 08, 2016, 17:48 »
Griswold-So... i tak... i nie.
Ze wzgledow bezpieczeństwa lepiej łykać po posilku... by Thermal był efektywniejszy, na pusty zoladek.
Z fizjologicznego punktu widzenia, kidy organizm zwieksza metabolizm (przyspiesza go Thermal), na pierwszy ogień leci glikogen, który jest spalany bardzo szybko, później organizm pobiera energie z odłożonej tkanki tluszczowej, jednym słowem ja spala.
I teraz, jeżeli coś zjemy, to dostarczymy pewna ilość kcal, które organizm na bieżąco bedzie palil.
Tak wiec nią ma sensu np.
trening kardio po posiłku Po ok.
2-3 godzinach jak najbardziej.
Z drugiej jednak strony, zbyt szybkie spalanie na czczo, prowadzi do zbyt szybkiego spadku cukru we krwii.
Stad mdlosci, mroczki przed oczami, zawroty glowy.
Trzeba wiec to jakoś wysrodkowac.
Z doswiadczenia powiem wam, ze opracowałem pewien sposob Wystarczy naczczo wypic odzywke bialkowa zlozona z bialka szybko przyswajalnego, np.
WPI/WPC (ja np.
naczczo Thermala popijam odzywka), odczekać ok.
30-4 minut i rozpoczynać trening kardio.
Pod reka warto miec jakiś napoj izotoniczny (ja kupuje takie tablety Vigor, coś w stylu Pluszzzzzz - Energy z tauryna, kofeina, wit.
C, magnez itp) i jaaaazda Odzywka nie dostarczy tyle kcal... zwłaszcza z bialka szybko przyswajalnego, które po 30-4 minutach (wtedy zaczyna działaś Thermal) juz krąży we krwi stanowiąc wspaniały antykatabolik). Mamy antykatabolik, Thermal zaczyna dzialac, pod reka izotonic... co wiecej? I jazda trening kardio naczczo

Dominga- 18

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 10
Dawkowanie
« Odpowiedź #10 dnia: Sierpień 08, 2016, 18:04 »
witam Rufiq1970, ja napisze jak ja robie i nie wiem czy dobrze czy nie bo waga spadla o 2 kg max przez tydzien.
jem thermala rano po sniadaniu około 3 min i drugiego po obiedzie 3 min, dieta to 200g bialka, 1 wegli i troche tluszczu ale bardzo malo, robie jeszcze dodatkowo 6W ( 2 dzien). moze powinienem inaczej to brac albo dawki inne??

Rufiq1970

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 10
Dawkowanie
« Odpowiedź #11 dnia: Sierpień 08, 2016, 18:28 »
DAWID... priorytetem jest branie Theramla przed wysilkiem... niekoniecznie przed posilkiem.
Na 30-4 minut przed wysilkiem, wtedy jest najefektywniej.

Dominga- 18

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 10
Dawkowanie
« Odpowiedź #12 dnia: Sierpień 08, 2016, 19:52 »
no tak tez robie chociaż nie zawsze, rano robie 6w a popołudniu silownia,przyznaje ze troche widze po spodniach ze schudłem no i przemiana jest expresowa ale waga stoi.zobaczymy dalej jak bedzie.....

Tags: