Autor Wątek: Jaka odzywka dla hardgainera?  (Przeczytany 2831 razy)

WERZESZ

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 16
Jaka odzywka dla hardgainera?
« dnia: Sierpień 08, 2016, 11:00 »
Witam, jestem zielony jeśli chodzi o wiedze na temat odzywek i tym podobnych rzeczy, użytkownik Jacinto92 napisal(ktoremu dziekuje za odpowiedzi i pomoc) cytuje: coś z gainera carbo.
jeśli chodzi o mnie to opisze troche moje treningi, uprawiam Capoeire, od 14miesiecy, mam treningi ciężkie we Wtorki i Piatki trwające 2 godziny, i w Czwartki lżejszy tez 2 godzinny, poza treningami robie w domu brzuszki, pompki, troche rozciagania, nie podaje ilosci bo naprawdę roznie z tym jest, czasami robie 1 brzuszkow, czasami 3 z przerwami, i tak samo z pompkami chociaż tych mniej //:-D :-D /, jem dość duzo, ale efektow nie widać //:-D :-D /, nie mam masy, ale za to jestem dość dobrze wyrzeźbiony //:-D :-D /, Czekam na odpowiedzi, dziekuje i PozdrawiamPS: mam 17 lat, wzrost ok 180cm, waze jakieś 62-65kg

LMarcella

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 5
Jaka odzywka dla hardgainera?
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 08, 2016, 11:26 »
Kup sobie witaminy i Dietanabol.

Jacinto92

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 12
Jaka odzywka dla hardgainera?
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 08, 2016, 11:27 »
daily formulacarbo np olimp bx jak masz kasę vitargo cldo tego ew gainer, super hard gainer ze sport one albo jak masz kasę gain fast z universala

MARYANNE

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 15
Jaka odzywka dla hardgainera?
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 08, 2016, 11:40 »
i dobrze by było jak chcesz nabrać miesni a nie tluszczu zebys na siłce ćwiczył ale to tak w nawiasie

WERZESZ

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 16
Jaka odzywka dla hardgainera?
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpień 08, 2016, 12:33 »
dzieki za odpowiedzi, daily formula juz kupilem, natomiast zastanawiam sie czy niedolozyc kasy i kupić vitargo cl zamiast carbo bx

LMarcella

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 5
Jaka odzywka dla hardgainera?
« Odpowiedź #5 dnia: Sierpień 08, 2016, 12:39 »
NIE dokładaj do votargo! Wegle łatwo wyciągnąć z diety, a jeśli dołożysz do niej kupne jak np te z bx lub Olimpu to juz w ogole.
Pomysl raczej nad gainerem! jak juz sie tak chcesz rzucić na Vitargo to doluz do Gain Fasta.

Macee

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 6
Jaka odzywka dla hardgainera?
« Odpowiedź #6 dnia: Sierpień 08, 2016, 12:43 »
'' ''! jem dość duzo, ale efektow nie widacTo znaczy, że jesz za mało albo mało i gówniano '' ''!nie mam masy, ale za to jestem dość dobrze wyrzeźbionyKażdy anorektyk ma dobrą rzeźbę '' ''!natomiast zastanawiam sie czy niedolozyc kasy i kupić vitargo cl zamiast carbo bxNie widzę tutaj najmniejszego sensu kupowania jakiegoś drogiego carbo, zamiast tego kup sobie banany i ryż po czym spożywaj po każdym treningu, ewentualnie możesz kupić to carbo z bx ze względu na wygodę. Sory za te komentarze ale nikt mi nie będzie pisał, że dietą nie można regulować swojej wagi bo to bzdury! Poprostu wielu myśli, że może stosować odżywki jako substytut diety

WERZESZ

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 16
Jaka odzywka dla hardgainera?
« Odpowiedź #7 dnia: Sierpień 08, 2016, 14:09 »
hmm, to moze wstrzymam sie z kupnem, moze lepiej brac tylko witaminy i stosować dietke, poradźcie czego mam wiecej jesc?? jakich rzeczy??? dziekuje za porady, aha i mam pytanko czy w dzien treningów mam brac wieksza ilość witamin, dziennie biorę 1 tabletke, tak jak jest zalecane.

Macee

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 6
Jaka odzywka dla hardgainera?
« Odpowiedź #8 dnia: Sierpień 08, 2016, 14:15 »
tutaj masz wybór

WERZESZ

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 16
Jaka odzywka dla hardgainera?
« Odpowiedź #9 dnia: Sierpień 08, 2016, 14:31 »
dziekuje, znalazłem odpowiednie diety, postaram sie stosować je, niestety ja nie rządzę kuchnia, ani nie zaopatruje jej, wiec nie zawsze bede mógł stosować dokładnie tak jak jest w dietach, Dziekuje i Pozdrawiam PS: gdzieś wyczytałem na stronkach zeby jeść batony, jak najczesciej, troche dziwne, to prawdaż?

Macee

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 6
Jaka odzywka dla hardgainera?
« Odpowiedź #10 dnia: Sierpień 08, 2016, 14:34 »
baton węglowodany + tluszcze nasycone - ogółem mówiąc mozna z tego zrobić niezla masę ale nie miesniowa Jak nie rządzisz to zacznij, średnio dzien wyzywienia na diecie kosztuje 10zl na osobę a normalne zarcie wychodzi chyba dużo drozej, gotować możesz sam bo nic w tym trudnego a mamie możesz powiedziec, ze zamiast kupować bulek i szynki do szkoly ma Ci kupić kostke twarogu i banana, napewno jakoś sie dogadasz.
Ja na poczatku tez mialem takie problemy /

WERZESZ

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 16
Jaka odzywka dla hardgainera?
« Odpowiedź #11 dnia: Sierpień 08, 2016, 14:39 »
bedzie trzeba sie dogadac, juz dzisiaj zacznę //:-D :-D dzieki za porady

Jacinto92

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 12
Jaka odzywka dla hardgainera?
« Odpowiedź #12 dnia: Sierpień 08, 2016, 14:39 »
mi mama tylko obiad robi ale bardzo często upierdoli coś czego nie mozna nazwać dieta... dziś jadlem spageti:D...reszte sam sobie przygotowuje, wstaje o 6 rano i gotuje jajca, grahamki, mleko

Macee

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 6
Jaka odzywka dla hardgainera?
« Odpowiedź #13 dnia: Sierpień 08, 2016, 14:44 »
nie gotuj grahamek /

Tags: