Autor Wątek: Trening na MOtyle i Kaptury  (Przeczytany 4594 razy)

xXxCarrollxXx

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 17
Trening na MOtyle i Kaptury
« Odpowiedź #15 dnia: Sierpień 12, 2016, 11:28 »
swoja droga to u mnie nawet jest maszyna to zastepujaca ale nie wime jak sie to nazywa

Jacek190

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 17
Trening na MOtyle i Kaptury
« Odpowiedź #16 dnia: Sierpień 12, 2016, 13:10 »
Hej marjio a ja myślałem ze wiosłowanie polsztanga to ponoszenie jednorącz polsztangi, w opadzie tak samo jak hantlem tyle ze inaczej idzie ruch gdyż sztanga opiera sie o ścianę i robi sie tak jakby dzwignia......

xXxPabloxXx

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 13
Trening na MOtyle i Kaptury
« Odpowiedź #17 dnia: Sierpień 12, 2016, 13:19 »
sztanga rogowa    :motylanoga:  a ja myola3em że to sie nazywa wiosłowanie po3sztangą  :-)
dobrze myola3em freehead, po prostu jedno ćwiczenie ma dwie nazwy i każdy u?ywa tej ktora bardziej mu podchodzi. Osobiocie spotkałem sie również z nazw1 podciąganie sztangi typu T ale wtedy potrzebny jest już specjalny model sztangi w kszta3cie litery T.
Conan wiosłowanie po3sztangą ćwiczy sie podnosząc sztangę w opadzie dwoma rękoma ( jedn1 można chyba i też ale nigdy nie widziałem ).

Jacek190

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 17
Trening na MOtyle i Kaptury
« Odpowiedź #18 dnia: Sierpień 12, 2016, 14:31 »
Roco ja widzialem, robił to Markus Ruhel a widziałem to w jednej z gazet.. opierał sie jedna reka o ławkę a druga podnosil...nie wyssałem sobie tego z palucha...a co do tej sztangi T to u mnie na siłce jest z ronymi uchwytami, do nazwy sie przyznaje ze moze pomylilem.........

freehead

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 20
Trening na MOtyle i Kaptury
« Odpowiedź #19 dnia: Sierpień 12, 2016, 14:37 »
Oki, dwie nazwy na jedno ćwiczenie, rozumiem.
Ale, tak jak pisze Conan i jak to wykonuje Markus, to nie bedzie to samo, jak wiosłowanie sztangielkami.
Wydaje mi sie że to samo... Pozycja ta sama, k1t rownież... hmmm.
Zmienia sie tylko forma obci1żenia.

Tags: