Autor Wątek: dieta dla mnie ?  (Przeczytany 1873 razy)

Papathan_Rau

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 9
dieta dla mnie ?
« dnia: Sierpień 13, 2016, 12:50 »
elo jestem nowy na forum :>i chyba tak jak każdy mam problem ;>odnosnie swojej wagi  ;pwzrost 178 cm no i waga... ktora sie szwankuje od 114 do 12 kg tak to prawda w poniedzialek po weekendzie potrafię ważyć te 12 kg w pićtek zawsze juz mniej waze :>Prosilbym o jakas dietę dobra dla mnie :>co do cwiczen na siłowni nie mam czasu a w pracy nie narobię sie fizycznie ale mam dużo ruchu do tego jeszcze myślałem o jakiś suplementach ale nie wiem co wybrać ?z gory dziekuje za odpowiedz...PS.
a co do obiadu to nie wiem jak sie odnieść bo mam w pracy i nie mam wyboru co innego jeść jak wędlinę i zupy  S2.
jakby pomogło to grupa krwi - (ujemny)

Pawełłł

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 6
dieta dla mnie ?
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 13, 2016, 12:59 »
nie mozliwe aby twoja waga sie wahała az 6 kg sprawdź lepiej swa wagezalecam ci dietkę niskoweglowodanowa jeśli nie masz czasu na ruch

sewycz1964

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 7
dieta dla mnie ?
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 13, 2016, 13:03 »
poczytaj o diecie ckd

xXxremiksstonxXx

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 5
dieta dla mnie ?
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 13, 2016, 13:43 »
Pawełłł w skrajnych wypadkach takie wahania wagi są mozliwe.
Zalezy to od ilosci płynów na które zle wpływa alkohol i narkotyki ;

sewycz1964

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 7
dieta dla mnie ?
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpień 13, 2016, 14:04 »
rano naczczo po kupie odwodniowypo południu po posiłku z pełnym siusiakiem i kupa i dobrze nawodniony:Dale ja jestem ochydny:D

Eddie-47G

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 7
dieta dla mnie ?
« Odpowiedź #5 dnia: Sierpień 13, 2016, 14:18 »
i to jeszcze jak

Papathan_Rau

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 9
dieta dla mnie ?
« Odpowiedź #6 dnia: Sierpień 13, 2016, 14:38 »
a jeszcze jakieś suplementy do tej diety ??jakie polecacie ??nie mozliwe aby twoja waga sie wahała az 6 kg sprawdź lepiej swa wagezalecam ci dietkę niskoweglowodanowa jeśli nie masz czasu na ruchdzis sie ważyłem i 115,8 kg

Jens

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 25
dieta dla mnie ?
« Odpowiedź #7 dnia: Sierpień 13, 2016, 14:57 »
No to widze ze trzeba pomoc, no wiec tak zacznijmy od podstawowych informacji czego masz sie wystrzegac, co spozywac, jakie suplementy stosowac.Pierwszym krokiem co do diety jest obcięcie weglowodanow, usuniecie wszelakich węglowodanów prostych typu slodycze,glukoza,fruktoza.Bialko nie zawodne czerwone mięso przy odchudzaniu, dla czego ?? bo jest chude i zajebiste, jeśli nie możesz sobie pozwolić na takie mięso to zawsze mozna zastąpić filetami z kurczaka,udka, ryby(bardzo ważne w redukcji bo zawierają kwasy tłuszczowe omega-3 i omega-6), jajka, nabiał jeśli nie tolerujesz mleka to tez nabiału dla tego musisz napisać czy tak czy nie.Tluszcze, polecam olej lniany, tylko nie mierz z łyżeczki tylko ze strzykawki, przynajmniej masz pewność ze tam jest 20ml a nie 15ml, kwasy tłuszczowe omega - 3 i omega -6 w postaci tabletek również sie przydadza.Suplementy: przy twojej wadze musisz kupić co najmniej 2kg bialka bo z pozywienia ciezko ci bedzie tyle uzyskac(bialko jakie możesz wybrać to Biogenix pro longatum, elitę whey protein.Spalacze oczywiście klucz do zrzucenia to one nastawia twój organizm na reakcje zamiany tluszczu na energie, polecam suplement Thyrotherm, wystarczy wpisać w google i znajdziesz sklep tylko kup 120kaps opakowanie.Trening: oczywiście nie obędzie sie od treningu tlenowego, aeroby lub interwaly, jeśli masz gdzie biegać to sprobuj interwaly  w google znajdziesz opis tego treningu.Dieta: -wieksz bialko do 2,5g/kmc-kilogram masy ciala-Weglowodany zmniejsz do 3-2g/kmc-Tluszcze 0,5g/kmcSniadanielatki owsiane gorskie 5 g + 2 porcje bialka + olej lniany 20mlB:46g WW: 35g  T:18gII posilekRyz paraboiled lub brązowy 50g + mięso z kurczaka lub wolowe 250g+ olej lniany 20mlB:45g WW:40g T:18mlIII posiłek Ryz 50g + puszka tuńczyka + warzywaB: 30g WW:50g T:??IV posiłek po siłowni bezposrednio2 banany + bialko 2 porcje B:46g WW:50g t:ok 5g30-1h po V PosilekMakaron 50g + twaróg sera bialego ok 250gB:50  WW:40g T:5gNa noc 5 jajek gotowane najlepiejB:35g WW:3g T:5gB:ok 230g WW:205g T:ok 60-70gJak jakieś pytania to na gg lub na forum sluze pomocą

xXxremiksstonxXx

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 5
dieta dla mnie ?
« Odpowiedź #8 dnia: Sierpień 13, 2016, 15:25 »
jajka w ostatnim posiłku bym zamienił na tunczyka, pierś z kurczaka albo twarożek bo 70g tluszczy ( nawet roślinnych a co dopiero zwierzecych )na noc dla endomorfika to zabójstwo ( wiem po sobie ). Za to te jajka byly eleganckie na sniadanie

Jens

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 25
dieta dla mnie ?
« Odpowiedź #9 dnia: Sierpień 13, 2016, 20:18 »
Tyle ze 36g tluszczu pochodzi od oleju lnianego, jajka na sniadanie ok ale platki owsiane i trzeba zrobić omlet to znowu na tluszcz i smażymy to jest dopiero zabójcze chyba ze jemy same platki a jajka ugotowane

Tags: