Autor Wątek: zma vs. tribulus terrestris  (Przeczytany 2430 razy)

Dam1an0

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 9
zma vs. tribulus terrestris
« dnia: Sierpień 13, 2016, 18:30 »
co lepsze żmą czy tribulus terrestris obydwa srodki podnoszą naturalnie poziom testosteronu ale ktury środek bedzie lepszy jeżeli chodzi o przyrosty masy i sily.
brałem juz tribulus terrestris i zastanewiam sie teraz nad żmą ale nie wiem czy bedzie lepszy a wy jakie macie doswiadczenia

Cecelia1965

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 6
zma vs. tribulus terrestris
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 13, 2016, 18:53 »
uważam ze żmą

Cecelia1965

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 6
zma vs. tribulus terrestris
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 13, 2016, 19:39 »
uważam ze żmą

Dam1an0

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 9
zma vs. tribulus terrestris
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 13, 2016, 21:01 »
a czemu?? używałeś te srodki czy tylko tak przypuszczasz.
A moze ktoś sie jeszcze wypowie coś ostatnio dostaje mało odpowiedzi

Roczynocy

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 9
zma vs. tribulus terrestris
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpień 14, 2016, 11:22 »
bo za trudne pytania zadajesz %-)
swego czasu sie zainteresowałem tematem i dokopałem sie do kilku opinii na temat tribulusow, zwykle sens tych wypowiedzi mozna zawrzeć w stwierdzeniu ze do masy i sily ma sie ten wynalazek nijak.. z tego co pamiętam probowales chyba natural-v z mrm'u, zauważyłeś jakeis efekty prócz zwiększonego libido?
co do żmą to juz wogole nie jestem przekonany, dla polepszenia snu-dlaczego nie, ale innego sensu przyjmowania tego srodka nie widze

chyba wogole sceptycznie podchodzę do takich wynalazków jak ZMA, tribulusy, inozyny, tyrozyny, d-rybozy itd, ale nic na to nie poradzę %-)
dobra kreatyna, carbo, witaminki, ewentualni bialko, gainer, NO-booster i tyle z supli wystarcza wg mnie ;D

Dam1an0

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 9
zma vs. tribulus terrestris
« Odpowiedź #5 dnia: Sierpień 14, 2016, 11:35 »
no wziolem tribulusa nie chciało mi sie zamawiać z netu a w moim miescie jest tylko 1 sklep z odrzywkami i nie było żmą do tego mam bialecz kreatynke i szykuje sie do kupna knocouta ma byc ponoć w sprzedarzy najpuzniej w poniedzialek . Dzieki wszystkim za odpowiedzi tym co odpowiadali

ps. Roczynocy nie prubowalem natural-v z mrm'u nawet nie wiem co to jest, brałem wczesniej tribulusa z kazein no silka troche poszła

Tags: