Autor Wątek: 2 cykl  (Przeczytany 5088 razy)

vanstasiuPL

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 17
2 cykl
« dnia: Sierpień 13, 2016, 21:14 »
Planuje 2 cykl na krecie.
Akurat ida ferie bedzie dużo czasu zeby pilnować dietę odpocząć i przyłożyć sie do treningu...przynajmniej przez te początkowe 2 tygodnie.Pierwszy cykl był na vitalu zielonym.
Teraz planuje na samym cp tylko ile tego cp kupić jedna dużo puchę wystarczy ??Jak myslicie czy gdybym połączył mono +cp to byłaby to duza roznica niz samo cp?? Ile hajsu bede średnio potrzebował na taki cykl??

maigas-Zara

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 3
2 cykl
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 13, 2016, 21:41 »
duży CP + mono 300g minimum ale ja bym kupił 500g - CP - 80-90zl, mono zalezy ood firmy i gdzie kupisz ale 500g 40-50zl

Roman1968

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 10
2 cykl
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 13, 2016, 21:50 »
dokładnie tak.
CP mala pucha ok60zl+male mono z vitala ok 30zl + transporterek i elegancko //:-D :-D /

vanstasiuPL

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 17
2 cykl
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 13, 2016, 21:56 »
O ile wiem LukasKarolka to nie ma 5 gram jest tylko 45 albo 665 gram.
To jak myslicie ze maly cp i 3 gram vitala starczy na cykl?? ile wtedy trwałby taki cykl??Dawkowanie chyba byłoby takie:Rano monoprzed treningiem cp po treningu mono( czy darować se juz po treningu to mono?)Dzien nie treningowy:Rano mono popołudniu ćpa co sadzicie zeby połączyć go z Cresterem z biogenixu 25 kapsulek.
Czyli cp mala pucha plus crester? starczyłoby na cykl?? Do tego chyba nie trzeba by było kupować transporteraż?

K0pc1uszekk

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 1
2 cykl
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpień 13, 2016, 22:06 »
wystarcza, cykl trwałby około 6tyg sam taki mialem znaczy sie jeszcze mam z tym ze chorowałem i troche % było ale i tak jestem bardzo zadowolony

vanstasiuPL

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 17
2 cykl
« Odpowiedź #5 dnia: Sierpień 13, 2016, 22:48 »
Jakby wyglądało dawkowanie?JAkie masz efekty po tym cyklu?

Marian76

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 11
2 cykl
« Odpowiedź #6 dnia: Sierpień 13, 2016, 23:29 »
Rano na czczo ( przynajmniej 3 minut przed sniadaniem ) 5g CP + transporter ( Glukoza lub Dextro )Bezposrednio po treningu 5g Mono + transporter Nie wiem w jakich ilosciach powinno dawkować sie transporter

vanstasiuPL

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 17
2 cykl
« Odpowiedź #7 dnia: Sierpień 13, 2016, 23:56 »
Ale mi chodzi Cp maly +Crester 25 kapsow.Starczy na cykl??Jakby wyglądało dawkowanie??K0pc1uszekk ty miales cp+crester czy cp+mono??Jakie efekty miales po tym cyklu??

Muriel1990

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 10
2 cykl
« Odpowiedź #8 dnia: Sierpień 14, 2016, 05:59 »
do CP potrzeba transportera.
Wystarczy spokojnie.Jak 2 cykl to połącz z mono.

Roman1968

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 10
2 cykl
« Odpowiedź #9 dnia: Sierpień 14, 2016, 05:59 »
vanstasiuPL nie popełniaj tego bledu i nie rzucaj sie od razu Ań gllebokie wody na 2 cylk kreatynowy chcesz wziazc CP+ Ester kreatyny? POmysl troche, Nawet gdybys zrobił cylkl na samym Mono efekty byłyby super! Cp + Mono tak jak wyzej napisałem w zupełności starczy a wg mnie i tak bedzie za mocne! Dawkuj Rano mono + transporter, po treningu Cp + transporter.
Dobrze by b ylo gdybys jako transportera użył Carbo z biogenixa/olimpu, bo tanio wychodzi, a jescze po treningu naprawdę dziala jak marzenie.
Regeneracja natychmiastowa.
Zeby Cie przejkonac powiem Ci, ze mialem chyba ze 3 albo 4 Cylkę na mono samym, a w listopadzie mialem cykl zlozony z mono i CP (pierwszy raz wxialem coś mocniejszego od mono) i naprawdę byłem zadowolony, wiec tobie CP + Mono ablosutnie starczy //:-D :-D /

vanstasiuPL

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 17
2 cykl
« Odpowiedź #10 dnia: Sierpień 14, 2016, 07:00 »
Okey wiem wiem.A możecie powiedzieć jakby wyglądało dawkowanie??Ester tak samo jak mono sie dawkuje czy inaczej??

Muriel1990

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 10
2 cykl
« Odpowiedź #11 dnia: Sierpień 14, 2016, 07:09 »
a wiesz co to jest ten ester? porowanie mono z tym jakoś mi nie pasuje:Dstosuje sie 2 porcje jak cie to interesuje.

vanstasiuPL

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 17
2 cykl
« Odpowiedź #12 dnia: Sierpień 14, 2016, 07:40 »
Wiem co to jest... :blink: ale to ze wiem co to jest nie musi oznaczać ze wiem jak to dawkować jeśli mam to dawkować tak jak jest napisane na opakowaniu to napiszcie mi.Pytam sie bo np jak brałem mono to nie brałem tak jak jest napisane to przy opakowaniu tylko inaczej bo inaczej bym wyrzucił kasę w błoto i brał za duze dawki...Tego jeszcze nie brałem wiec nie wiem dlatego sie pytam.Czy moglibyście mi rozpisać dawkowanie Crester + Cell Pump?? /

Marian76

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 11
2 cykl
« Odpowiedź #13 dnia: Sierpień 14, 2016, 07:54 »
Rano na czczo - 1 kapsułka CrESTER + 5g Cell Pumpa Po treningu - 1 kapsułka CrESTER + 5g Cell PumpaNo i rano jak i wieczorem transporter oczywiście

vanstasiuPL

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 17
2 cykl
« Odpowiedź #14 dnia: Sierpień 14, 2016, 08:02 »
Dobra jednak zdecydowałem sie na cp+mono trak jak mi radziliście Przynajmniej taniej wyszlo.Tylko jak mam to dawkowac??Bo ćwiczę zawsze wieczorem ok godziny 20.00.Prosze o rozpisanie.

Tags: