Autor Wątek: Dieta 70kg i Plan  (Przeczytany 2183 razy)

Santia_Nix

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 15
Dieta 70kg i Plan
« dnia: Sierpień 18, 2016, 22:47 »
Potrzebuje dobrej diety , mam zamiar niedługo zacząć ćwiczyć i chciałbym naprawdę przytyć http://bigpaker.net/dieta-na-mase.htm sprawdzałem ten post i chciałbym powiedzieć ze oglnie jestem wybredny i nie lubie wszystkiego (ponizej lista)Sniadanie o 7: zawsze jem Drugie Sniadanie (nie jestem pewien o której najlepiej 2 sniadanie zjeść jeżeli obiad mam o 15:30)Obiad mam zawsze coś kolo 15:30Treningi beda sie odbywać zazwyczaj pomiędzy 19-20(zostawilem tylko to co lubie zjesc)Zrodla bialka: piersi z kurczaka,, ryby (makrela, filety , morszczuka, ), jaja, twaróg chudyZrodla weglowodanow: ryz, platki owsiane, makaron, ziemniaki, chleb pełnoziarnisty Zrodla tluszczy: tluste ryby, olej lniany, oliwa z oliwek, oliwa z pestek winogronI jeżeli są jakieś napoje odzywki w miarę tanie dla poczatkujacych to tez prosze podac nazwe i kiedy je używać i w jakich ilosciach (ale o jak coś taki maly bonus)Prosze was o zlozenie diety z tegoI prosze o plan na masę (najpierw taki zeby przystosować miesnie, prosze napisać przez jaki czas mam go używać i później po tym jak mam cwiczyc)Pozdrawiam i dziekuje z gory mam nadzieje ze naprawdę ktoś mi pomozeAh i jeszcze zapomniałem ze trenować bede zapewne 4 dni w tygodniu i jeszcze prosze o dietę jeżeli taka istnieje w dni pozatreningowe

meram

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 19
Dieta 70kg i Plan
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 19, 2016, 07:19 »
Po pierwsze nie podales wagi do diety Po drugie sam uzluz dietę wzorując sie na innych a nie pros o nia, nauczysz sie przynajmniej jak taka dieta jest skonstuowanaPo trzecie min 5 posilkowPo czwarte z planem juz napisanym zglos sie do innego dzialu(najpierw ogolnorozwojowy)Po pićte dietę trzymasz w beztreningowe rowniez, jak masz troche tluszczu możesz zmiejszyc kalorie z wegli

Santia_Nix

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 15
Dieta 70kg i Plan
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 19, 2016, 08:04 »
Podalem ze do 7 kgi wiem ze sie je 5 - 6 posilkow tylko napisałem o której jem obiad i w szkole jestem od 7-15 wiec np nie zjem w szkole schabowych z ziemniakami

meram

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 19
Dieta 70kg i Plan
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 19, 2016, 09:13 »
jakoś sie nie umiem doczytać ze do 70kg no ale cóż uluz dietę sam, poszukaj jakiegoś wzorca na forum lub na necie i sprobuj są ułożyć jak coś bedzie zle to Cie poprawimy

Santia_Nix

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 15
Dieta 70kg i Plan
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpień 19, 2016, 09:17 »
Mam male pytanie co do tego planu Program ogólny nr 3.Program na mase.Program przeznaczony dla poczatkujacych.
Program trzydniowy.System 1-1-1-1-1-2Przez jaki czas gdzieś używać taki plan i jak to jest z ciężarami co seria coraz wiecej czy mniej dokładać czy caly czas jednym ciezarem?

meram

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 19
Dieta 70kg i Plan
« Odpowiedź #5 dnia: Sierpień 19, 2016, 10:02 »
co serie dokładasz na sztange, jak dopiero zaczynasz przygode z silownia to ogolnorozwojowke a nie masówkę

Santia_Nix

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 15
Dieta 70kg i Plan
« Odpowiedź #6 dnia: Sierpień 19, 2016, 10:07 »
ogolnorozwojowke tzn? jakiś inny plan ? sorry ze tyle pytam

Santia_Nix

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 15
Dieta 70kg i Plan
« Odpowiedź #7 dnia: Sierpień 19, 2016, 10:19 »
i co do tego planu 1 dzien klatka (rozpietki glowa w dol) to robić na skośnej ławce czy na poziomej?

meram

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 19
Dieta 70kg i Plan
« Odpowiedź #8 dnia: Sierpień 19, 2016, 10:46 »
ogólnorozwojowy to plan który przygotowuje mięśnie do treningu, przystosowuje organizm, uczy cie prawidłowej techniki i wyrabia nawyki, zacznij od jednego obwodu przez 2 tygodnie później przejdź do 2 tygodni i rob to przez jakieś 4tygodnie wyle powinno wystaczycRozpietki w dol glowa to są rozpietki na ławkę skośnej w dol

Santia_Nix

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 15
Dieta 70kg i Plan
« Odpowiedź #9 dnia: Sierpień 19, 2016, 11:14 »
No to ułożyłem sobie diete, co o niej sadzicie? (70kg)1)Sniadanie 7: -Kefir 0.5L -Platki owsiane z mlekiem 2% + rodzynki -Kakao -ewentualnie 2 kanapki z ryba wedzona i jakiem2)Sniadanie 2 10-14 -Chleb razowy + szynka z piersi indyka (4 kanapki) -Bułka z żołtym serem (2 kanapki) -Jablko i banan (1x 1x) 3)Obiad 15:3 -Warzywa zalane oliwa z oliwek -Piers z kurczaka + ryz (zalane jakimś sosem) 4)Przed treningiem 16:3 -Torba ryżu + 250g sera bialego + jablka 5)Po treningu 19-19:3 -Piers z Kurczaka i ryz albo kasza grzyczana 6)Kolacja 21:3 twaróg chudy 200g +oliwa z oliwek 7)Przed snem około 22:3 -Kefir 0.5L

meram

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 19
Dieta 70kg i Plan
« Odpowiedź #10 dnia: Sierpień 19, 2016, 11:23 »
Policz ile Ci wychodzi BTW i napisz, co do treningu po treningu to masz zjeść wegle proste które szybko uzupelnia glikogen w mięśniach i hamuje katabolizm a ryz to wegle zlozone

Santia_Nix

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 15
Dieta 70kg i Plan
« Odpowiedź #11 dnia: Sierpień 19, 2016, 11:45 »
Wiec przed treningiem torba ryżu i ser bialy 250g + jablka moze byc? + tylko dodać to jeszcze po treningu?a co do tego obliczania to niestety nie wiem za bardzo jak to wszystko obliczyć Zreszto pokaze zmieniona formę (kolacje zmienilem)1)Sniadanie 7: -Kefir 0.5L -Platki owsiane z mlekiem 2% + rodzynki -Kakao -ewentualnie 2 kanapki z ryba wedzona i jakiem2)Sniadanie 2 10-14 -Chleb razowy + szynka z piersi indyka (4 kanapki) -Bulka z żółtym serem (2 kanapki) -Jablko i banan (1x 1x) 3)Obiad 15:3 -Warzywa zalane oliwa z oliwek -Piers z kurczaka + ryz (zalane jakimś sosem) 4)Przed treningiem 16:3 -Torba ryżu + 250g sera bialego + jablka 5)Po treningu 19-19:3 -Torba ryżu + 250g sera bialego + jablka6)Kolacja 21:3 Makaron + pierś z kurczaka i lyzka oliwy z oliwek 7)Przed snem około 22:3 -Kefir 0.5L

meram

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 19
Dieta 70kg i Plan
« Odpowiedź #12 dnia: Sierpień 19, 2016, 13:11 »
Po treningu tylko wegle proste bez bialka tluszczy po 30-1h zjadasz dopiero bialko wiec po treningu lap za 2-3 banany np

Tags: