Autor Wątek: Co myslicie o tym staffie  (Przeczytany 3107 razy)

Buvelott

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 6
Co myslicie o tym staffie
« dnia: Sierpień 22, 2016, 15:00 »
Co myslicie o Cell Pump firmy Biogenix i o XPAND firmy Dymatize i czy trzeba do tych suplementów zarzywac glukoze, w końcu oparte są o kreatynę (dokladniej to o jablczan kreatyny).

jeśli chodzi o cenę to Cell Pump to ok bo 45 g kosztuje 75 zl ale XPAND kosztuje 179 zl za 775 g.

I coś jeszcze, jak wiecie po kreatynie należy zrobić 4 tyg. przerwe bo w przeciwnym wypadku dzialanie jej slabnie.To jeśli zacznę coś z tych rzeczy (patrz poczatek postu) barć odrazu po tych 4 tyg. to nie osłabi ich dzialania.Bo ostatnia kreatynę ktora prałem przed ta co teraz biorę to brałem ok 4 moze 6 miesięcy temu.

OrozcoBDG20

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 7
Co myslicie o tym staffie
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 22, 2016, 17:07 »
cell pump nie nawadnia tak jak dobrze jak mono wiec masa bedzie powoli szla ale sila to na full mowie o Biogenixe

Castrejo1976

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 5
Co myslicie o tym staffie
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 22, 2016, 17:25 »
kup cell pumpa 750gram
do tego juz glukozy chyba nie tzreba
tam juz jest chyba, jak doberze pamietam.....

aalonsoSaltzberg

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 8
Co myslicie o tym staffie
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 22, 2016, 17:31 »
jeżeli na prawdę nie zalezy ci na cenie to kup XPAND, bo to produkt jest o niebo lepszy od Cell pumpa.
Sam nie brałem ale mój kumpel brał je obie, i mowil, ze po XPAND'zie mial sporego kopa i duze przyrosty (oraz male spadki).

bety_111

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 11
Co myslicie o tym staffie
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpień 22, 2016, 17:33 »
Po X-Pandzie wylecisz w kosmos.
Mono to juz przezytek.
Teraz znaczenie i sile maja estry kreatyny.
Lepiej dozbieraj sobie kasę i kup coś mocnego, niz masz sie bawić z lajtowym mono

Buvelott

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 6
Co myslicie o tym staffie
« Odpowiedź #5 dnia: Sierpień 22, 2016, 17:35 »
Ale wiecie ze ja mowie o masie??Bo sila nie jest mi potrzebna, nie mowie ze podnosze 1 kg ale jadę na masę i nie musze isc sila, moim glonym celem jest MASA!!!!Nie powiecie mi chyba ze jest taka kosmiczna roznica miedzy Cell Pumpem za 75 zl i XPANDom za 179 zl????!!

bety_111

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 11
Co myslicie o tym staffie
« Odpowiedź #6 dnia: Sierpień 22, 2016, 17:36 »
Noooo, jest i to bardzo duza. porównaj sobie składy i ilość poszczególnych skladniko w porcji:
----------------------
X-PAND

- Opatentowana formula CREATINE ESTER FUSION� skladajaca sie z jablczanu estru etylowego kreatyny (Creatine Ethyl Ester Malate) oraz jablczanu kreatyny (TriCreatine Malate) � 4 mg
 
- Alfa ketoroglutaran argininy (AAKG) � 3 mg
 
- Betaina � 2 mg
 
- Tauryna � 2 mg
 
- Opatentowana formula glutaminę IFUSION� skladajaca sie z Alfa Ketoglutaranu glutaminy (glutamine AKG, G-AKG) oraz N-acetylowanej glutaminy (n-acetyl-glutamine, NAG) � 1 mg
 
- Opatentowana formula XPANSION MATRIX� skladajaca sie z glikcojaminy, glukoronolaktonu, l-cytrulliny, GPA, oleju MCT, Winpocetyny 99%, Winkaminy 99%, siarczku krzemu) � 3 mg
--------------------------------

CELL PUMP
--------------------------------
- Jablczan kreatyny /TRICREATINE MALATE 4,0g
- Glikocjamina 1,0g
- betainę anhydrous 2,0g
- Alfa ketoglutaran argininy (AAKG) 1.0g
- Tauryna 1,0g

xXxbartwasxXx

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 5
Co myslicie o tym staffie
« Odpowiedź #7 dnia: Sierpień 22, 2016, 17:55 »
jak chcesz sobie coś na masę kupić to kup kreatynę optimuma 6 gram,osobiscie brałem i efekty są duze zarówno w masie jak i w sile,no i jest tania i takie pudełeczko wystarczy ci na dwa cykle

Buvelott

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 6
Co myslicie o tym staffie
« Odpowiedź #8 dnia: Sierpień 22, 2016, 18:41 »
zobaczę jak z kasa jak bedzie mnie stać na XPAND to na pewno to zakupie jak nie to tylko Cella.Pozniej napisze efekty:p

fifa-Vgn

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 11
Co myslicie o tym staffie
« Odpowiedź #9 dnia: Sierpień 22, 2016, 22:10 »
jak chcesz sobie coś na masę kupić to kup kreatynę optimuma 6 gram,osobiscie brałem i efekty są duze zarówno w masie jak i w sile,no i jest tania i takie pudełeczko wystarczy ci na dwa cykle

Powiedz mi czy po tej kreatynie co polecasz tez tak jest jak ja ostatnio mialem po Vitalmax-ie mono, ze gdy skończyłem ja brac, to w ciągu zaledwie max 2 tygodni, wróciłem do wagi sprzed brania kreatyny? Inaczej mówiąc wszystko spadlo!!

Buvelott

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 6
Co myslicie o tym staffie
« Odpowiedź #10 dnia: Sierpień 23, 2016, 07:54 »
Nie wiem co to za kreta ja jem tylko firmowe
Ale na pewno polecam mono Hi-Teca 500g za jedyne 73 zl.

Tags: