Autor Wątek: Zakwasy...:/Dlaczego nie ma?  (Przeczytany 2526 razy)

Garland1965

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 7
Zakwasy...:/Dlaczego nie ma?
« dnia: Sierpień 29, 2016, 19:18 »
słyszałem ze zakwasy na 2 dzien po treningu są oznaka dobrze wykonanych cwiczen. ćwiczyłem wczoraj klatę , napompowałem sie niezle, klatka mi spuchla, a tu dzisiaj zero zakwasu;/;/; Nie wiem dlaczego nie mam zakwasów
Przygode z silka zaczynałem juz dawno,jednak dopiero teraz mam solidny plan treningu.Wczesniej plany byly zle(amatorskie;/)

laurkazzz

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 3
Zakwasy...:/Dlaczego nie ma?
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 29, 2016, 19:23 »
Moze robisz za malymi ciezaramii??

Str0de

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 3
Zakwasy...:/Dlaczego nie ma?
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 29, 2016, 19:43 »
napinaj mięśnie w końcowej pazie ruchu

ImotywallegroI

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 14
Zakwasy...:/Dlaczego nie ma?
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 29, 2016, 19:51 »
słuchaj nie zawsze po treningu występują zakwasy i to nie zawsze świadczy o zle wykonanym treningu.. np po treningu HTS nie ma czegoś takiego jak zakwasy, jeżeli bardzo ci zalerzy na zakwasach to ćwicz na wikszym ciężarze a ostatnie powturzenia niech beda wymuszone z pomocą kolegi.. pamiętaj tyle ze nie mozna robić tak na każdym treningu, bo sie przetrenujesz..

Y0sh1

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 12
Zakwasy...:/Dlaczego nie ma?
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpień 29, 2016, 19:53 »
sprobuj mniejszy ciężar i zrob powtorzenia po 5 sekund.
dwie sekundy podnoszenie, trzy opuszczanie.

Xbobi

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 5
Zakwasy...:/Dlaczego nie ma?
« Odpowiedź #5 dnia: Sierpień 29, 2016, 20:15 »
NIe zawsze!!!! u mnie nie ma zakwasy jak juz jadę 3-6 tydz na tym samym planie :D nie mowie o 1-2 tyg bo wtedy to masakra :badgrin:

MOje zdanie taki ze po dłuższej przerwie zakwasy musza byc a jak juz zrobisz kilka razy trening to nie musza

Pozdro for all

Claedda

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 15
Zakwasy...:/Dlaczego nie ma?
« Odpowiedź #6 dnia: Sierpień 29, 2016, 20:20 »
ja od 9 miechow dzien w dzien mam zakwasy najdłużej na klacie nwet po 4-5 dni

soniacz

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 9
Zakwasy...:/Dlaczego nie ma?
« Odpowiedź #7 dnia: Sierpień 29, 2016, 20:41 »
jak wyzej, po kilku tygodnaich na danym planie zakwasy znikają u mnie praktycznie zupelnie, natomiast pierwsze 2 tygodnie są ciezkie.. ostatnio mialem takie zakwasy na bicepsie ze myślałem juz ze chyba naderwałem albo cos.. ale dziś jes juz ok :D zakwasy nie zawsze ropwnaja sie dobremu treningowi-mozna rosnac i bez nich..

konarqV

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 9
Zakwasy...:/Dlaczego nie ma?
« Odpowiedź #8 dnia: Sierpień 29, 2016, 20:47 »
Niedokonca tak to wyglada...zakwasy mogą pojawić sie przy zamianie cwiczenia lub wieksze dopompowanie lub nadciagniecia...dlatego należy rozicagac mięśnia pomiędzy seriami..ja tak robie i daje sobie rade z zakwasami...i to jest dobre...choc bol miesni oznaczają które cw dziala na jaka partie....
Nie masz zakwasow..mozliwe ze zamalo angażujesz dane partie..lub organizm sie przyzwyczail...

Tags: