Autor Wątek: syfy co poradzic  (Przeczytany 6088 razy)

daras88

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 4
syfy co poradzic
« Odpowiedź #15 dnia: Wrzesień 02, 2016, 21:54 »
finasteryd, b5

Southee86

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 1
syfy co poradzic
« Odpowiedź #16 dnia: Wrzesień 02, 2016, 21:55 »
sory ze odświeżam ale cynk dawkuje sie zależnie od masy cialażczy są jakieś okreslone dawki na cyklu?

DEFAZIO

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 9
syfy co poradzic
« Odpowiedź #17 dnia: Wrzesień 02, 2016, 21:58 »
jak juz to tak jak daras88 propecja daje rady ewentualnie proscar 5mg wtedy tabse na 4 czesci i jjazda przy okazji wlosy nam nie rosna na plecach i z głowy nie leca inne pierdoly nie działają ja za młodu walczylem z tym 5 lat w końcu samo zeszło a kasy poszło tyle ze glowa boli ,drozdze ,cynky ,oxy,clerasil i inne

strazonn

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 9
syfy co poradzic
« Odpowiedź #18 dnia: Wrzesień 02, 2016, 21:59 »
mi pomógł cynk 100mg/dzien i masc Metronidazol ( na receptę ale każdy lekarz ci da)

xmatexx

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 15
syfy co poradzic
« Odpowiedź #19 dnia: Wrzesień 02, 2016, 22:01 »
Koledzy a jak ja mam takie małe te syfy na twarzy, plecach i bicepsach : to ta maśc benzacne nie zaszkodzi mi o ile wiem to ta maśc jeste na kurzajki i nie chciał bym zeby mi ryj wypaliło jak sie pozmaruje .. czy to tylko na plecy by pomogło?? (moje syfy są małe nawet chyba do dermatologasienie opłaca isc //:-D :-D ale chciał bym nie miec w ogole)

Bellinaklima_58C

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 14
syfy co poradzic
« Odpowiedź #20 dnia: Wrzesień 02, 2016, 22:07 »
Leczmy przyczyny, a nie skutki.
Z wlasnego, niestety duzego, doswiadczenia wiem, ze bardzo duży pływ na syfy ma dieta.
Ser bialy dla mnie jest jak samoboj, jak zjem kostke to następnego dnia mam zawsze pełno na twarzy.
Od 3 dni porzuciłem dieta na dobre (do matury) i juz lepiej to wszystko wyglada.
Nie kupujcie masci i zeli na bazie naturalnych skladnikow, bo nic nie daja, pod warunkiem, ze zachowujecie higiene, bo jak ktoś sie nie myje to niech sie nie dziwi, ze ma i wtedy to nawet mydło pomaga.

xmatexx

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 15
syfy co poradzic
« Odpowiedź #21 dnia: Wrzesień 02, 2016, 22:11 »
Bellinaklima_58C co masz na mysli nie probowales moze tej masci Benzacne ?? ciekawi mnie jakie ona ma dzialanie //:-D :-D na twarzy :/a co do diety to wyskakuje mi po Gainer1 :blink: no i innych bialkach ...

Bellinaklima_58C

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 14
syfy co poradzic
« Odpowiedź #22 dnia: Wrzesień 02, 2016, 22:28 »
Benzacne to składnik występujący w maściach i możesz zapytać babki w aptece o najtansza masc na bazie tego składnika i bedzie ok.
Efekty u mnie byly takie sobie, a smarowałem na cala noc i kasy tez wydalem sporo.
Stosuj masc cynkowa na rany po pryszczach-to pomaga.
Zrezygnuj z diety (ja po 3 latach meczenia sie z syfami mam spokoj, a wystarczylo, ze odsunąłem ser z biety). A w lato to sie opalać mozna to wysusza ladnie.

hickscrxMu

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 31
syfy co poradzic
« Odpowiedź #23 dnia: Wrzesień 02, 2016, 22:34 »
Sory, ze pisze ale chodziłem sam do dermatologa i przepisywał mi jakieś masci co nic nie dawał wcale i najskuteczniejszy okazał sie metronidazol i taki proszek żółty nie wiem jak on sie nazywa, używa sie go glownie na rany ale znakomicie goi pryszcze i nie pali i nie wyszusza skory, jak zapytacie w aptece o żółty proszek na rany to wam dadzą . Po Benzacne mialem popalona twarz w miejscu smarowania i wyglądało jeszcze gorzejjeszcze raz sory, ze pisze <_< /

Turpin_

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 4
syfy co poradzic
« Odpowiedź #24 dnia: Wrzesień 02, 2016, 22:49 »
powiem Wam ze ja mialem dopiero problem bo na mnie dosłownie nic nie dzialalo, wyskakiwały tacy pogromcy ze smaruje sie 5 razy dziennie benzacne 10%, teoretycznie powinno zabijać te bakterie beztlenowe i pomału ogasac a efekt był taki ze nic sie nie dzialo, piłem do tego ziola przeciwtradzikowe, starałem sie jeść jak najprostsze jedzenie i nie dawało to wiekszego efektu...zabralem sie za homeopatie, jeden preparat i... nic, i w końcu trafiłem ;D homeodose 24 i praktycznie mam problem z glowy, od razu mowie ze nie na każdego to bedzie działać bo w homeopatii jest moc preparatów ale to nie znaczy ze im wieksza moc tym bardziej skuteczny, mozna to porównać do kluczy do zamka, najwiekszy nie koniecznie bedzie odpowiedni, trzeba trafić poprostu /Pozdro i Powodzenia

ramm

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 17
syfy co poradzic
« Odpowiedź #25 dnia: Wrzesień 02, 2016, 22:56 »
dużo seksu, to jest najlepsze lekarstwo tez mialem straszne problemy z trądzikiem kiedys... leczyłem sie i leczyłem potem sie wkurzyłem przestałem i wyleczyło sie samo praktycznie.
mam jeszcze tam jakieś przebarwienia male ale to juz agonia /

Johanna-192

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 10
syfy co poradzic
« Odpowiedź #26 dnia: Wrzesień 02, 2016, 23:21 »
Jakby nie bylo, syfy towarzysza w dojrzewaniu, wiec pewnie znikly gdy troche sie zestarzałeś //:-D :-D /

tallis

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 19
syfy co poradzic
« Odpowiedź #27 dnia: Wrzesień 02, 2016, 23:40 »
Mi pomogła woda po goleniu 2 razy dziennie sie smarowałem rano i wieczorem i przeszlo mój kumpel stosował mydło siarkowe to jest na trądzik i zeszło mu a mial tego duzoo nie pamiętam jak długo stosował ale teraz jak go widze to w porownaniu do wtedy to rewelacja

Ruth_Rent

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 11
syfy co poradzic
« Odpowiedź #28 dnia: Wrzesień 03, 2016, 08:50 »
A ja uwielbiam syfy wyciskać Jak czuje, ze mi sie robi, to go ładnie hoduje, pieszcze, az wyrośnie i TRACH !!! Leci na lustro /

Johanna-192

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 10
syfy co poradzic
« Odpowiedź #29 dnia: Wrzesień 03, 2016, 09:08 »
'' ''!A ja uwielbiam syfy wyciskać Jak czuje, ze mi sie robi, to go ładnie hoduje, pieszcze, az wyrośnie i TRACH !!! Leci na lustro Podniecasz mnie.

Tags: