Autor Wątek: kretka 3l-5l  (Przeczytany 4724 razy)

Jvg__

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 5
kretka 3l-5l
« Odpowiedź #15 dnia: Wrzesień 04, 2016, 13:04 »
co ty robisz przez te 3 godz?
chyba ze gadasz z ziomkami, albo patrzysz sie na dupki jakiś lasek na silce;p

ja ćwiczę max 2h......

Tickell__

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 12
kretka 3l-5l
« Odpowiedź #16 dnia: Wrzesień 04, 2016, 13:43 »
Woda nie jest odpowiedzialna za rozprowadzenie kreatyny po organizmie tylko jak nam wszytskim wiadomo insulina.
Prosze nie pisać takich bzdur na forum bo nie wiadomo czy sie smiac czy plakac.
Trening trwający 3 godziny na bank jest do dupy bo nie da sie przez tak dlugi czas ćwiczyć z maksymalna intensywnoscia.

MAREKPOL

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 11
kretka 3l-5l
« Odpowiedź #17 dnia: Wrzesień 04, 2016, 13:52 »
Tez uważam ze nie ma sensu ćwiczyć 3 h.
Pewnie robisz duze przerwy miedzy cwiczeniami i dlatego tyle on ci schodzi.
Olej ziomkow i sprobuj robić male przerwy pomiędzy cwiczeniami a nie wytrzymasz 2h.

xXxkawalierniczxXx

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 10
kretka 3l-5l
« Odpowiedź #18 dnia: Wrzesień 04, 2016, 13:54 »
ćwiczę sam i rezultaty są chyba zadawalające przez pierwsze 2 godziny trening silowy, 1 minut przerwy a potem brzuszki na ławce skośnej ,
przerwy w siłowym robie wiadomo w zależności od cwiczenia ale max 1,5 minuty,, a przy brzuszkach 45 sekund; moim zdaniem to sie oplaca od kiedy zwiększyłem długość cwiczen pokazały sie pierwsze zarysy na brzuchu po kilku tygodniach juz, a wszystko rosnie jak należy

MAREKPOL

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 11
kretka 3l-5l
« Odpowiedź #19 dnia: Wrzesień 04, 2016, 13:55 »
napisałeś 2 godziny robie trening siłowy a potem brzuszki....... Robisz sam brzuch przez 1h?

markolo__

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 12
kretka 3l-5l
« Odpowiedź #20 dnia: Wrzesień 04, 2016, 13:59 »
Zgadzam sie z POWEREM.
odnośnie treningu 3 godzinnego, tez uwazam, ze jest do doupy.
Moim zdaniem dobry i intensywny trening nie powinien przekraczać 45-6 minut.
Jak trwa dluzej, to znaczy, ze robisz za dlugi przerwy miedzy seriami, a to znaczy, ze nie jest intensywny.
biorąc pod uwagę 3 godziny, to pewnie przerwy miedzy seriami trwają z 15 minut :D

archi75

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 18
kretka 3l-5l
« Odpowiedź #21 dnia: Wrzesień 04, 2016, 14:06 »
co do wody to czemu w zawodowi kulturyści i producenci supli radza pic od 3 do 5l wody?

markolo__

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 12
kretka 3l-5l
« Odpowiedź #22 dnia: Wrzesień 04, 2016, 14:30 »
Np.
by dostsarczyc odpowiednie mikro/makro elementy komorka mięśniowym

archi75

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 18
kretka 3l-5l
« Odpowiedź #23 dnia: Wrzesień 04, 2016, 14:44 »
dzieki za dobra rade

xXxkawalierniczxXx

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 10
kretka 3l-5l
« Odpowiedź #24 dnia: Wrzesień 04, 2016, 14:48 »
ta po drodze oglądam klan i m jak milosc, ale poza tym to nie mam przerw, wiec czyba nie jesttak zle? a tak na powaznie to odpowiada mi taki trening , bo po pierwsze gdy ćwiczę brzuchu przez 3 minut, a nie 5 min (tyle cwicze, do godziny nie daje rady) to musiałbym robić krótkie przerwy, a nie moge, bo mnie bardziej nogi bola od trzymania sie na lawce, po drugie ćwiczę siłowo nie ciagle na jedna partie X serii a potem na druga Y, tylko bywają cwiczenia na przemian i to pozwala mi dluzej cwiczyc,
tak jak mowie taki trening mi odpowiada i są ciagle postepy. w sumie pudzian tez ma trzygodzinne treningi i jakoś sobie radzi no nie?

MAREKPOL

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 11
kretka 3l-5l
« Odpowiedź #25 dnia: Wrzesień 04, 2016, 14:55 »
Ale Pudzian robi takie treningi zeby sie dobrze przygotować do zawodow.
Musi byc bardzo wytrzymaly.
Dlugie treningi daj właśnie wytrzymałość fizyczna.
A jak sie chce masę to nie należy ćwiczyć 3 godziny bo spaleasz energie i pocisz sie strasznie co powodować moze zmniejszenie rozmiarów miesni.

xXxrocenaxXx

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 6
kretka 3l-5l
« Odpowiedź #26 dnia: Wrzesień 04, 2016, 16:43 »
właśnie chłopaki jak mu wchodzi treniol przez 3 godziny i ma na to czas to niech tak ćwiczy w końcu nie prosił o rade na tem treningu.

ja osobiście ćwiczę zazwyczaj od 45 do 9 minut lacznie z rozgrzewka i prysznicem i na każdym treningu kazda partia za wyjątkiem kappturow.

wody należy pic dużo w okresie gdy sie dużo pocimy, czyli trening i upalne lato.
producenci zalecają picie dużej ilosci wody, bo jak sobie ktoś odwodni organizm to nawet NOZ ani Xpand mu nic nie dadzą a wtedy pojawiają sie mity, ze suple nic nie dają i trzeba sięgnąć po koks.
zresztą przypuszczam, ze większość tych co sięga po koks popelnia błąd właśnie na baize diety, odpoczynku i picia wody z tad te mity ze bez sterydów sie nie da nic zmasować

Tags: