Autor Wątek: kretka 3l-5l  (Przeczytany 4722 razy)

YettaPL

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 2
kretka 3l-5l
« dnia: Wrzesień 03, 2016, 19:49 »
mam pytanie bo pisze by pic od 3litrow do 5 litrów wody, ale czy to trzeba pic tyle litrów wody czy w skład tego sie w liczą np.
herbata, sok pomaranczowy?????????

oscis-99

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 7
kretka 3l-5l
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 03, 2016, 22:27 »
pij tyle ile ci sie chce nic na sile jak ci sie chce topijesz nie to nie proste podczas treningu pij kolo litra ;

xXxkawalierniczxXx

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 10
kretka 3l-5l
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 03, 2016, 22:43 »
hehe ja na treningu pije do 3-4 litrow, ale trening trwa około 3 h, zazcalem chlonac sporo wody jak krete zarzuciłem i do dziś pije 6-7 l dziennie

Corrigann

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 5
kretka 3l-5l
« Odpowiedź #3 dnia: Wrzesień 03, 2016, 22:56 »
7l..ladnie, czyli ile razy latasz do kibla :D...

Judkins__

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 9
kretka 3l-5l
« Odpowiedź #4 dnia: Wrzesień 03, 2016, 23:00 »
jak ja pije powyżej 3l to chodze po 12 razy dzienie do kibla!!!

Maniol_

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 6
kretka 3l-5l
« Odpowiedź #5 dnia: Wrzesień 03, 2016, 23:11 »
mam pytanie bo pisze by pic od 3litrow do 5 litrów wody, ale czy to trzeba pic tyle litrów wody czy w skład tego sie w liczą np.
herbata, sok pomaranczowy????????? i ja sie do tego przylanczam w innym poscie nie dostałem odpowiedzi trzeba pic tyle wody ale pytanie brzmi czy w skład tego wchodzi przykładowo herbata lub inne soki???

IkarolsI

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 8
kretka 3l-5l
« Odpowiedź #6 dnia: Wrzesień 03, 2016, 23:25 »
ponoć inne płyny tez , ale dużo osób sondzi ze lepiej pic wode,ale co z tego ze sie pije dużo wody i uzyska fajna pompe,skoro wiele osób przestaje brac kreatynę , niebierze innych supli i cala pompe''wysika'' tzn.
ze spora czesc tej wody zejdzie z organizmu.

markolo__

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 12
kretka 3l-5l
« Odpowiedź #7 dnia: Wrzesień 04, 2016, 08:29 »
IkarolsI, to zalezy czy łykasz mono, czy coś lepszego

xXxkawalierniczxXx

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 10
kretka 3l-5l
« Odpowiedź #8 dnia: Wrzesień 04, 2016, 09:15 »
z tego co pamiętam to na poczatku troche sie latalo do kibla, ale teraz mogę walnąć bez problemu dzieki temu refil w pizza hut z cherbatki 4 l :D, aktualnie nie latam juz tak często

MAREKPOL

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 11
kretka 3l-5l
« Odpowiedź #9 dnia: Wrzesień 04, 2016, 09:19 »
Fajnie a ja nie mogę wypic na treningach wiecej niz 1 litr wody bo czuje sie pełny i brzuch mam napompowany.
Zle mię sie wtedy ćwiczy

Justynawrocek1988

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 12
kretka 3l-5l
« Odpowiedź #10 dnia: Wrzesień 04, 2016, 09:25 »
herbata i kawa odwadnia wiec sie nie wliczaja!

markolo__

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 12
kretka 3l-5l
« Odpowiedź #11 dnia: Wrzesień 04, 2016, 10:44 »
VIP... to chyba dobrze, co?

Tickell__

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 12
kretka 3l-5l
« Odpowiedź #12 dnia: Wrzesień 04, 2016, 11:23 »
Panowie jeżeli chodzi o wode i kreatynę to jakiś następny mit , którego nie mogę pojac . oczywiście monohydrat zatrzymuje dużo wody w komorkach mięśniowych co ma pozytywne znaczenie ze względu na zachodzące wówczas w komórce przemiany . Poprostu wszystkie raeakcje chemivcczne zachodzące w komorkach mięśniowych maja miejsce w środowisku wody stad poniekąd anaboliczne dzialanie kreatyny , choć to nie jedyny powód do nazywania tego suplementu w ten sposob. Zatrzymanie wody w komorkach mięśniowych oczywiście wystepuje tylko do czasu brania monohydratu po jego odstawieniu woda zaczyna opuszczać komorki mięśniowe i po pewnym czasie wszytsko wraca do normy .
Onosnie ilosci wypijanej wody w ciągu dnia to oczywiście mowa tu o wodzie a nie o napojach , kawie czy herbacie . W środowisku kulturystycznym przez pojecie przyjowania płynów rozumie sie przede wszystkim wode .
następny mit dotyczy dużej ilosci spożywania wody . Nieprawda jest twierdzenie ze im wiecej wody wypijesz tym wiecej jej zatrzymasz w organizmie .Jest wrecz odwrotnie , jeżeli pijemy dużo wody podczas dnia organizm przyzwyczaja sie do jej częstych porcji i przestaje ja gromadzić czego dowodem są częste wizyty w wc . Stad prosty wniosek ze częste picie dużych ilosci wody powoduje jej wydalanie z organizmu a nie jak niektórzy sadza jeje zwiększone wchlanianie.

archi75

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 18
kretka 3l-5l
« Odpowiedź #13 dnia: Wrzesień 04, 2016, 12:24 »
raczej trzeba pic dużo wody zeby dobrze rozprowadziła krete po ciele a co do xXxkawalierniczxXxa to trening 3h dla mnie nie ma sensu, nie wiem jak możesz ćwiczyć 3h?

xXxkawalierniczxXx

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 10
kretka 3l-5l
« Odpowiedź #14 dnia: Wrzesień 04, 2016, 12:55 »
czemu uważasz , ze nie ma sensu? chyba podważę twoja wypowiedz...

Tags: