Autor Wątek: zmiany ;)  (Przeczytany 2498 razy)

wojtasss

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 10
zmiany ;)
« dnia: Wrzesień 22, 2016, 19:04 »
witam wszystkich po kolejnej ponad miesięcznej przerwie.
nastal czas zmian.
czyli z miasta przeprowadziłem sie na wiochę pod wroclawiem.
zmiana na gorsze? niekoniecznie.
mam 14 arów dzialki.
szope z gratami.
denerwowałem sie ze w trakcie semestru nie znajde czas na 3 trening w tygodniu, trening plecow.
tak wiec znalazłem sobie dobra gałąź i teraz sie podciągam 5 serii max, potem laduje zlom na przyczepkę i wiosluje w opadzie tułowia dyszlem 5x1 szerokim uchwytem ( sluzy mi do tego specjalny drag) oraz 5x1 wąskim uchwytem.
plecy napompowane i wypompowane w h.. , dobre samopoczucie i pełne uczucie samorealizacji no i ludzie przechodząc ulica sie na mnie gapić jak wiosluje przyczepka /wioska rox! /

Milliken_1988

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 7
zmiany ;)
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 22, 2016, 19:11 »
Jak Rambo w dżungli Trza se radzić /

Elyse_Chartr

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 7
zmiany ;)
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 22, 2016, 19:23 »
RespectTacy ludzie są przezemnie bardzo szanowani, zrobią wszystko by pocwiczyc,

Morales93

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 7
zmiany ;)
« Odpowiedź #3 dnia: Wrzesień 22, 2016, 19:26 »
no tak a jak ćwiczysz klatę itp.
?? B) /

kodryn-Kcynia

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 14
zmiany ;)
« Odpowiedź #4 dnia: Wrzesień 22, 2016, 19:53 »
Zaraz mi sie przypomniały moje poczatki Super popieram takie zaangazowanie //:-D :-D powodzenia! Nie odpuszczaj /

misxtucPol

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 6
zmiany ;)
« Odpowiedź #5 dnia: Wrzesień 22, 2016, 20:36 »
no podziwiam Cie //:-D :-D . Mysle, ze z czasem dorobisz sie własnej siłowni w szopie

Wheeler1967

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 3
zmiany ;)
« Odpowiedź #6 dnia: Wrzesień 22, 2016, 21:42 »
ja zaczynałem od treningu komandosa jest gdzieś na forum

Rplll

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 7
zmiany ;)
« Odpowiedź #7 dnia: Wrzesień 22, 2016, 22:07 »
Dorabiaj sie własnej silki, ja zacząłem od sztangi 12 cm i 2X2,5 kg jak byłem dzieckiem.
Teraz mam juz ponad 300kg obciazenia i pełno sprzetu.PS.
tez sie niedługo przenosze na wioskę /

wojtasss

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 10
zmiany ;)
« Odpowiedź #8 dnia: Wrzesień 22, 2016, 22:42 »
dzieki za slowa uznania //:-D :-D klatę bary biceps triceps robie przeważnie na siłowni bo dogadałem się z dr Poznańskim na polibudzie który prowadzi sekcję trójboju siłowego ze mogę sobie przychodzić dwa razy w tygodniu jako wolny strzelec pocwiczyc.chciałbym bardzo dorobić sie własnej silki, ale dopoki nie bede mial wlasnych srodkow do utrzymania to raczej nie wchodzi w grę każdy grosz wydaje na coś potrzebnego, dużo kosztuje mnie samochod, czasem jakieś bcaa trzeba kupić.ale ogólnie to uwielbiam rockiego i sylwka stallone i cwiczeniem na mrozie i przy padającym śniegu pleców hołduje wyznawanym przez nich wartościom /:D:Dpoza tym trzeba sobie radzic, ja juz na pewno nie zrezygnuje z zadnego treinngu juz przymierzam sie do treningu nóg , mam juz niezłą belkę do przysiadów wykroków i żabek /poza tym powiem Wam ze takie pakowanie idzie w parze z moją koncepcją budowania suchej masy bez tłuszczu.
lepszy dostęp do tlenu! a ostatnio przez intensywną dietę masową lekko sie zatłusciłem, zwłaszcza na plecach których nie cwiczylem! starczyły 3 tygodnie intensywnych treningów na plecy na dworze i efekty piorunujące, mięśnie wieksze, skora bardziej jędrna i napięta, ogólnie schudłem ok 3 kilo ale to raczej fat nie miesień. ogólnie jeżeli ktoś potrzebuje sie rzeźbić albo hołduje tak jak ja wolnemu ale całkowicie suchemu przyrostowi polecam pakowanie na świeżym powietrzu /pozdro all

Marshall82

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 12
zmiany ;)
« Odpowiedź #9 dnia: Wrzesień 23, 2016, 07:15 »
Respect! pamiętam jak tak samo kombinowałem we wakacje ...5 km od domu i kombinuj sobie...wiec wziąłem 2 wiadra ,zaladowalem kamieniami,wiadra przywiązałem do rury i wyszla sztanga z obciazeniem ,a do innych cwiczen mialem sporo kamieni o sporej wadze do dyspozycji ...Jak sie chce ćwiczyć to wszystko sie wykombinuje... //:-D :-D

misxtucPol

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 6
zmiany ;)
« Odpowiedź #10 dnia: Wrzesień 23, 2016, 15:40 »
Ja tam nie mam takich problemów z czego sie ogromnie ciesze.
Jutro kupuje karnet na najlepiej wyposazona siłkę w Bytomiu.
Fakt 60zl na miecha ale tam jest wszystko a przede wszystkim to, ze jest mnóstwo hantli a zalezy mi na robieniu klaty, barow hantlami .

xXxLoydxXx

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 4
zmiany ;)
« Odpowiedź #11 dnia: Wrzesień 23, 2016, 16:03 »
karnet na moja siłkę kosztuje 65 zl : fakt ze dobrze wyposazona, ale kurcze jednak troche drogo.. przez rok uzpbieraloby sie na atlas

misxtucPol

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 6
zmiany ;)
« Odpowiedź #12 dnia: Wrzesień 23, 2016, 18:00 »
tak juz jest, silownie są drogie ze względu na to, ze sprzęt w sklepach jest kurewsko drogi.
Znajomy kumpla z siłki otwiera silownie w bytomiu i wywalił na sprzęt 200tys.
podobno a karnet ma kosztować 80zl, poczekam jak bedzie warto moze przez wakacje pochodzę

Tags: