Autor Wątek: Trening tricepsow !  (Przeczytany 4259 razy)

xXxSlyxXx

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 13
Trening tricepsow !
« dnia: Kwiecień 07, 2016, 23:23 »
u mnie na siłowni są tacy co przez rok treningu wzięli wiecej koxu jak ja przez 4 lata i to o wiele i nie wyglądają imponująco nie wiem czy ty coś brałeś jak pisałem nie interesuje mnie to ale swoja droga na tym zdjeciu w profilu wyglądasz jak bys mial znaczna czesc tłuszczyku spal to a ciekawe czy będziesz mial z 40cmn

Karenek101

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 17
Trening tricepsow !
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 07, 2016, 23:25 »
- nie pisz 2 postów pod rząd bo koleszko/wsciek3y znów dostaniesz bana
- tak pisze każdemu że ma + za przyznanie sie - tak uważam
- akurat mnie mało interesuje że mi wierzysz czy nie, jeżeli nie wierzysz to znaczy że nie jest ze mna tak zupełnie zle
- tłuszczyk jasne że jest, jak bys troche potrenowa3 na sucho to bys wiedział o co chodzi, nigdy nie robiłem rze1by i jakoś nigdy mi na tym nie zale?a3o
- jak jesteś taki mocny to wstaw swoje foto ocenimy twoja skoksowana sylwetkę i poziom tk tłuszczowej - i te s3ynne 46 cm

xXxSlyxXx

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 13
Trening tricepsow !
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 08, 2016, 00:06 »
47 juz nie mogę sie doczekać :trening:

martyna_22

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 3
Trening tricepsow !
« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 08, 2016, 08:43 »
dalsza dyskusje przeprowadźcie sobie poprzez PW, bo koksy to nie ten dział.
każda nastepna wypowied? nie na temat usunę
i pokój

Tickell__

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 12
RATUJCIE!!!!!
« Odpowiedź #4 dnia: Wrzesień 25, 2016, 06:20 »
jestem po prawie 25 shotach omki i prawie 300mietkachPierwaszy raz mi sie zdarzy3o takie cos.A wiec mam panne i kurwa poprostu nie miałem checi z nią na sex nawet mój JOSEF nie chciał wziąść sie do roboty!!!.
Czy clomid mi pomorze???i po jakim czasie???i ile powinienem wziąść tabsow???Prosze o pomoc!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Bisbee90

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 12
RATUJCIE!!!!!
« Odpowiedź #5 dnia: Wrzesień 25, 2016, 06:50 »
tak to jest jak sie najpierw robi a potem mysli... kiedy skończyłeś ten cykl ? ile po ostatnim strzale/ile od ostatniego tabsa

zakupić musisz hcg ampy po 500ui i 20-3 tab clomidu

Tickell__

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 12
RATUJCIE!!!!!
« Odpowiedź #6 dnia: Wrzesień 25, 2016, 06:59 »
omke sk1czy3em w ten pi1tek wczoraj.A mietka jakieś tydzen temu.

Bisbee90

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 12
RATUJCIE!!!!!
« Odpowiedź #7 dnia: Wrzesień 25, 2016, 07:08 »
to nie powinieneś miec problemu z libido :motylanoga:

zacznij brac hcg 250ui co 3 dni albo 500ui co 5 dni. skończyłeś kuracje 16.IV wiec jedziesz z hcg do 1.V. 8 maja zaczynasz brac clomid pierwszy dzien: 2tab rano o sniadaniu i 2 tab przed snem, dni 2-9 - 2 tab (1 rano, jedna przed snem), 10-19 - jedna tab przed snem (w tym okresie zacznij brac zen-szen)

Tickell__

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 12
RATUJCIE!!!!!
« Odpowiedź #8 dnia: Wrzesień 25, 2016, 07:23 »
Wielkie dzieki!!.A rozmawia3em z trenerem moim i powiedza3 że clomidu nie za3atwi bo to bardzo trudno załatwić.A niechce mi jakiejo podrubki wcisn1a.Ale powiedza3 też że to za jakieś 2miechy minie.Jak myślisz tak bedzie???Wielkie dzieki za odpowiedz!!!!!!

Tobias__

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 12
RATUJCIE!!!!!
« Odpowiedź #9 dnia: Wrzesień 25, 2016, 08:30 »
Clostilbegyt cie?ko zdobyć - hmm to bardzo ciekawe zawsze uważałem że jest to jeden z najpewniejszych środkow.
możesz zainwestowaa w HCG.
Dobrym rozwiazaniem jest również spo?ywanie wiekszej ilości cynku....

Tickell__

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 12
RATUJCIE!!!!!
« Odpowiedź #10 dnia: Wrzesień 25, 2016, 08:51 »
Wielkie dzieki za wszystkie odpowiedzi!!Mam nauczkę że za sterydy zawierające testosteron i dza3ające w dużym stopniu na siłe nie nalerzy sie brać!!Jeśli już to coś lekkiego np.Winstrol.Co z stego że mam spoko przyrosty i co mi to dało??NIC!.
NIECH TO BEDZIE PRZESTROGA DLA INNYCH SZKODA —E TYLKO MOIM KOSZTEM!!!POZRDOWIENIA DLA WSZYSTKICH KOKSIARZY.

Tickell__

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 12
RATUJCIE!!!!!
« Odpowiedź #11 dnia: Wrzesień 25, 2016, 09:05 »
NO A TERAZ CZEKA MNIE ROZMOWA Z PANNY MAM NADZEJE PRZYJMIE TO JAKOO

Bisbee90

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 12
RATUJCIE!!!!!
« Odpowiedź #12 dnia: Wrzesień 25, 2016, 09:21 »
clomid ciezko dostać ? najwieksza glupota jaka slyszalem! proponowalbym, zebys porozmawiał z panna i zeby ona poszła na prywatna wizytę do ginekologa i poprosiła o wypisanie clostibegyt'u (3 opak.)

co do twojej wypowiedzi o testosteronach nie zgadzam sie - tzreba po prostu brac z glowa i wiedzieć co sie robi. winstrol blokuje produkcje testosteronu w 55% - wiec tez trzeba sie odblokowac.

teraz skup sie na zalatwieniu HCG! potem musisz załatwić clomid! w ostatecznej ostateczności moze byc nolvadex

JohnniePL

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 2
RATUJCIE!!!!!
« Odpowiedź #13 dnia: Wrzesień 25, 2016, 09:31 »
Bisbee90 - studiujesz medycyne??

Bisbee90

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 12
RATUJCIE!!!!!
« Odpowiedź #14 dnia: Wrzesień 25, 2016, 09:34 »
tak na akademii anabolicznej :-)

Tags: