Autor Wątek: Dyma Burn Xtreme dobre to ?  (Przeczytany 2015 razy)

ZMontez

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 5
Dyma Burn Xtreme dobre to ?
« dnia: Wrzesień 25, 2016, 21:44 »
Witam tak jak w temacie daje coś ten suplement odzywka ?? bo nie wiem co o tym myśleć prosze o opinie

Garland1965

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 7
Dyma Burn Xtreme dobre to ?
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 26, 2016, 02:21 »
DYMATIZE Dyma-Burn X-Treme z wysoko energetyzujaca formula efedrynowa podwyższy tempo metabolizmu na caly dzien, spalając tluszcz na wszystkie sposoby.
Termogeniczny skład Dymatize Dyma-Burn sprawi, ze twój potencjał do palenia tluszczu gwałtownie wzrosnie, wraz z gwałtownym wzrostem, dostarczanej energii, bys mógł trenować ciezej i efektywniej.Dymatize Dyma-Burn to najnowszy spalający tluszcz suplement firmy Dymatize Nutrition, który pomoże ci spalać zbędny tluszcz.
Wynaleziony specjalnie dla aktywnych ludzi Dymatize Dyma-Burn eXtreme, by wprowadzić nowy poziom spalania tluszczu.Dymatize Dyma-Burn to najbardziej zaawansowana formula spośród wszelkich spalających tluszcz suplementow:- Naturalna ziolowa formula- Przyspiesza spalanie tluszczu- Ogranicza apetyt- Podnosi poziom energiiDymatize Dyma-Burn powoduje rozpad tluszczu az na 3 sposoby:- Podnosi dostępność tluszczy jako zrodla energii- Dziala hamująco na produkcje i magazynowanie tluszczu- Transportuje tluszcz do miesni, by mógł zostać uzyty jako energiacolor green/Opis pobrany ze sklepu internetowego z odzywkami i suplementami.Ile jest prawdy z tego co pisza - nie wiem, nie stosowałem i nie słyszałem o tym produkcie zadnych opinii, bo nie spotkałem sie z ludzmi go stosujacymi.

Fmajeko

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 12
Dyma Burn Xtreme dobre to ?
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 26, 2016, 05:57 »
Ja dostałem próbkę tego i kopa ładnego mialem przed treningiem %)

Tags: