Autor Wątek: TRIBUSTERON?????  (Przeczytany 2627 razy)

xXxorzechxXx

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 11
TRIBUSTERON?????
« dnia: Październik 10, 2016, 18:31 »
Czeoa czy ktoś może brał TRIBUSTERON6 LUB 90? Jakie są po tym efekty z połączeniem KREATYNY.Po jakim czasie coś widaaż.Dzieki za odpowiedzi!!!

Semmen

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 5
TRIBUSTERON?????
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 10, 2016, 19:01 »
Orodek o który pytasz wykazuje ogólne działanie wzmacniające, zwieksza siłe i witalnooa organizmu, aktywuje procesy anaboliczne. Podnosi znacząco poziom testosteronu u mężczyzn, a estradiolu u kobiet, nie podwy?szając jednak ich poziomu poza wartooci fizjologiczne. Preparat działa także jak afrodyzjak, zwiększając popęd seksualny.

Tribusteron przeznaczony jest dla sportowców oraz osób doros3ych aktywnych zawodowo (za wyjątkiem kobiet w ci1?y i karmi1cych) jako środek podnoszący sprawnooa fizyczn1 i umysłow1 oraz ogólnie wzmacniający.

Jeżeli zao chodzi o połącznie z kreatyn1 to jak najbardziej można połączya oba te środki.

Vincentt

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 13
TRIBUSTERON?????
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 10, 2016, 19:34 »
Semmen przytoczy3 3adn1 definicje, ale xXxorzechxXx zastanów sie czy to bedzie dobry produkt dla ciebie, bo jeśli masz poniżej 25 roku życia produkt ten nie da ci za wiele.
Wiem, że podawany wiek jest 21, ale w tym wieku poziom naturalnego testo i tak jest bardzo wysoki, a nawet maksymalny.
Tribusteron podnosi poziom naturalnego testosteronu, ale gdy testosteron jest już maksymalny... to wtedy stosowanie tego nie ma sensu.
Sprobuj połączenia z apteki, które sam składam i stosuje: filomag b6 + zincas forte + witamina c + żen-szen.
Wyjdzie taniej, a efekt podobny.
Pozdrawiam

Rplll

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 7
TRIBUSTERON?????
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 10, 2016, 19:40 »
możesz także zastosować cykl dabka

amadeomozart10J

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 6
TRIBUSTERON?????
« Odpowiedź #4 dnia: Październik 10, 2016, 21:03 »
:roll:

Vincentt

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 13
TRIBUSTERON?????
« Odpowiedź #5 dnia: Październik 11, 2016, 08:16 »
Pan makak chciał b3ysn1a wiedz1 Dla mniej wtajemniczonych D1bek (nie dabek) jest lub był jednym z u?ytownikow na konkurencyjnym forze, i zrobił temat tzw.
naturalne sterydy (zio3ka, py3ki, witaminki i te sprawy ) pozdro

Lolekss

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 1
TRIBUSTERON?????
« Odpowiedź #6 dnia: Październik 11, 2016, 12:33 »
Ja mam 22 lata i na mnie to nie działa wiec chyba nie ma sensu brać tego przed 25 rokiem życia jak mówi Vincentt

amadeomozart10J

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 6
TRIBUSTERON?????
« Odpowiedź #7 dnia: Październik 11, 2016, 16:37 »
Widziałem badania dotyczące poziomu testosteronu przed zażywaniem Tribulusa... i po cyklu... Naturalny poziom testosterony wzros3 o 1,45 % :-) :lol:

Tags: