Autor Wątek: 6 weidera a masa  (Przeczytany 4302 razy)

certsaailinuxs

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 22
6 weidera a masa
« Odpowiedź #15 dnia: Październik 11, 2016, 13:50 »
z obciazeniem rob + na ławce skośnej

Aldrichhh

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 8
6 weidera a masa
« Odpowiedź #16 dnia: Październik 11, 2016, 14:46 »
czyli wnioskuje ze 6weidera należy robic, tylko gdy ma sie co rzezbic, ale jeśli ja nie wiem czy mam co rzeźbić bo sie zalałem fatem :? a w styczniu kończę masówkę i chciałem zacząć 6W ale szczerze to ja nigdy na brzuch nie ćwiczyłem
Co radzicie??

AliHa

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 21
6 weidera a masa
« Odpowiedź #17 dnia: Październik 11, 2016, 15:06 »
no to nie masz co rzeźbić jak nie robiłeś brzucha - rob masówkę na brzuch i tyle

Aldrichhh

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 8
6 weidera a masa
« Odpowiedź #18 dnia: Październik 11, 2016, 16:35 »
napiszcie oststecznie jak wyglada masowka na brzuch...
mam robić tak jak wyzej napisane??

AliHa

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 21
6 weidera a masa
« Odpowiedź #19 dnia: Październik 11, 2016, 16:40 »
normalnie - tylko brzuch mozna robić częściej - robisz 3-4 serie po 12-1 powtórzeń , na poczatku pewnie wystarczy ci bez obciazenia - później robisz z talerzami w lapie (2,5 , 5 , 1 kg). Najlepiej robić po 2-3 cwiczenia 2 do 3 razy w tygodniu.
Ja robie brzuch po każdym treningu na koniec - i jak jestem bardzo zmeczony to 2 cwiczenia a jak mniej to 3 cwiczenia.

Dembol__

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 8
6 weidera a masa
« Odpowiedź #20 dnia: Październik 11, 2016, 16:59 »
dexter... jak masz fat to zrob 6W- dużo fatu stracisz- jak robisz pierwszy raz , u mnie wyglada to tak ze jak zrobiłem 6W to stracilem 7cm w brzuchu, ale gdy za drugim razem prubowalem 6W to efekty byly marne dlatego ze sie mięśnie przyzwyczaily-daltego teraz zrobie tak jak koledzy radza masówkę brzucha a potem znowu 6W.

certsaailinuxs

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 22
6 weidera a masa
« Odpowiedź #21 dnia: Październik 11, 2016, 17:35 »
3-4 serie i talerz 10kg na skosie 30-45 stopni : ostatnia seria na maksa.
i najlepiej robić zaraz po każdym treningu bo później sie juz nie chce :

Aldrichhh

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 8
6 weidera a masa
« Odpowiedź #22 dnia: Październik 11, 2016, 17:39 »
chyba zrobie tak jak chciałem i najpierw zrobie 6W zeby spadło kilka centow, a później zadbam o masę tej partii 8)

ITempletoI

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 10
6 weidera a masa
« Odpowiedź #23 dnia: Październik 11, 2016, 18:29 »
6 W to inaczej aerobiczna szostka Weidera ..tak wiec juz sam wiesz ze masy na tym sie nie robi.
Druga opcja taka ze jak robisz masę to masz wliczone w dietę i suple to ze robisz masę a nie rzezbe, tak wiec tu z jednej str sie masujesz a tu rzezbisz??...tak wiec sam umiesz sobie na to odpowiedziec.
Cw na masę miesni brzucha to wszelkie z obciazeniem nie powodujące szybkich powtórzeń i skróconych seri..najlepsz to cw na skośnej ławce z obciazeniem oraz zginanie nóg nadrazku z obciazeniem...

Tags: