Autor Wątek: jak zwykle kreatyna  (Przeczytany 2205 razy)

marty

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 17
jak zwykle kreatyna
« dnia: Październik 12, 2016, 19:20 »
siema! mam 16 lat stosuje jako taka dietę bialkowa - chce namasy - mam tez trening.
chce tez sobie kupić creapure(trec) i do tego dextroce tez firmy trec co o tym myslicie? czy wziaa coś innego czy jeszcze coś do tego? mój starz 5 miechow

jacekjack13

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 4
jak zwykle kreatyna
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 12, 2016, 19:24 »
dexrozy nie kupoj to zwykly cukier prosty strata pieniędzy firma trec jest OK najlepiej do krety glukozę sporzywcza zamiast dextrozy a jaka kwotę chcesz przeznaczycna suple??

marwin

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 16
jak zwykle kreatyna
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 12, 2016, 20:32 »
poczekaj jeszcze jakiś czas z ta kreatyna
jeżeli już to kup ewentualnie bialko lub gainera
dieta to i tak podstawa, wiec inwestuj w ryż kasze, chleb razowy, piersi, tuńczyka twaróg jajka.

z takim stażem i w tym wieku to wystarczy

katryczekAnm228

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 3
jak zwykle kreatyna
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 12, 2016, 23:20 »
właśnie dopiero dojrzewasz a w tym wieku najlepiej wchodzi, wiec niepotrzebne ci odzywki.
 ps narqa

Istylissor

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 9
jak zwykle kreatyna
« Odpowiedź #4 dnia: Październik 13, 2016, 00:11 »
Stary jak masz kupować krete to nie kupuj tego szajsu z treca,szkoda kasy na to barachlo,kumpel brał kretke z treca no i po jednym cyklu wyglądał tak jak przed,nie wiem czy stosował jakas dietę ale nawet bez specjalnej diety jakieś efekty powinny byc bynajmniej tak mi sie wydaje,goraco polecam kretke optimuma 600gr.,nie jest az tak droga ale jest naprawdę dobra i efekt murowany,wiem bo bralem, i do tego dozuc sobie taurynke z olimpu mega caps.
spoko zestawik
POZDRO!

Tags: