Autor Wątek: 6 weidera, brzuch, zaawansowany i nie zaawansowany:D  (Przeczytany 2147 razy)

mancho

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 10
6 weidera, brzuch, zaawansowany i nie zaawansowany:D
« dnia: Październik 14, 2016, 00:01 »
wiec tak brzuszek mialm ladny, bardzo i mocny(moglem na miesciach brzuch utrzymać trenara 8 kg) ale milem lekka przepuklinę w kresie bialej(sam nie bardzo wiem gdzie to jest) i potem oczywiście szfy w srodkowekj czesci brzucha i z zaawansowanego stałem sie nie zaawansowanym :?
i teraz jest juz potora roku po tym i ćwiczę brzuch od nowa ze tak powiem zaczelem wczoraj 6 weidera i wymiękłem myślałem ze sie osram :lol: za ciezko w sumei to chce wam powiedzieć 6 weidera ejst conajmniej dla średnio zaawansownych
teraz raczej zabiorę sie za normalny trening brzucha by moc kidys ta 6-stke wykonać

stefansa1979

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 7
6 weidera, brzuch, zaawansowany i nie zaawansowany:D
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 14, 2016, 00:13 »
nieh ktoś mi wytłumaczy co to jest 6 wejdera ?

xXxszagonxXx

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 9
6 weidera, brzuch, zaawansowany i nie zaawansowany:D
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 14, 2016, 14:26 »
stefansa1979 wystarczy poszukać opcja szukaj :

Fakt 6W strasznie daje popalic, ja przerwałem na 34 dniu ale z powodu choroby. Jestem teraz zły na siebie, ze 4 dni w łóżku lezalem. Caly czas go dokańczam ale podobno nie mozan przerywać treningów niewiecej niz 1 dzien. mówi sie trudno, po 6W zrobie abs i spowrotem.

stefansa1979

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 7
6 weidera, brzuch, zaawansowany i nie zaawansowany:D
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 14, 2016, 14:28 »
aha ;p juz wiem mi to jest poptrzebne ^^ ale boje sie ze jak bede walił 6 w to mi spadnie ogolna masa ciała a nie tylko z brzucha ;

mancho

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 10
6 weidera, brzuch, zaawansowany i nie zaawansowany:D
« Odpowiedź #4 dnia: Październik 14, 2016, 16:01 »
nie słyszałem by kiedykoliwek komu spadla nie liczc brzuch oczywiście

Olaff

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 7
6 weidera, brzuch, zaawansowany i nie zaawansowany:D
« Odpowiedź #5 dnia: Październik 14, 2016, 17:19 »
boy wejdź do galerii tam mój ziom CZs pokazuje przed i po 6 wejdera na masie nie spad ladniej sobie klatke podkreślił ,trenujemy na tej samej siłce piwniczanej wiec mowie na masie nie spadł a nawet przybrał z tego co pamiętam a brzuszek zrobił

mei

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 9
6 weidera, brzuch, zaawansowany i nie zaawansowany:D
« Odpowiedź #6 dnia: Październik 14, 2016, 18:55 »
Ani od 6-tki, ani ABS-u nie spadnie masa (chyba, ze tluszczowa i to nie tylko na brzuchu), także mozna oba te systemy bez zadnych przeszkód wklecic w swoj obecny plan treningowy, pamiętać tylko trzeba o tym, ze cwiczenia same w sobie nie dadzą wymaganych efektow bez odpowiedniego odzywiania.

sadye

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 2
6 weidera, brzuch, zaawansowany i nie zaawansowany:D
« Odpowiedź #7 dnia: Październik 14, 2016, 19:01 »
według mnie to zajebiste cwiczenia na brzuch, efekty widać juz po tygodniu

Venus

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 9
6 weidera, brzuch, zaawansowany i nie zaawansowany:D
« Odpowiedź #8 dnia: Październik 14, 2016, 20:40 »
według mnie cwiczenia 6W wpływają na krazenie mialem problemy z nabieraniem masy a jak 1raz zrobiłem 6W to mnie obdlokowalo i nabieram i to bbardzo dużo !!!!

Tags: