Autor Wątek: poczatek - co i jak  (Przeczytany 1330 razy)

Pattt

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 5
poczatek - co i jak
« dnia: Październik 17, 2016, 14:32 »
bondziorno,
nie mam praktycznie zadnego pojecia o treningu, diecie, odzywkach a od przyszłego tygodnia zamierzam zacząć chodzić na silke. Nie mam stałego dostępu do netu i nie mam niestety czasu szukać tego typu informacji. Stad moja prosba o udzielenie mi kilku rad, info na powyższy temat - w końcu od tego jest forum.
Chodzi mi o jakieś treningi, odzywki (wiadomo ze nie jakieś prohormony - cokolwiek to jest - tylko coś w stylu hmb?). Od razu mowie, ze nie zamierzam wydawać na to fortuny jak niektórzy
Treningi mogę miec we wt, czw i sobote. W ramach wyjasnienia nie naleze do przykurczow, waze z 85 kg, mam ponad 180cm, no i 21 lat.
prosiłbym o coś konkretnego zebym mógł to szybko wydrukowac, zapisać etc. (jakis link np.)
Mam nadzieje ze rozumiecie moja, w/w sytuacje.

dzieki z gory za wszystko.
pzdr

polima75

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 5
poczatek - co i jak
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 17, 2016, 14:46 »
zbliza sie zima wiec mozna pomasować w dziale trening jest coś co pomoże ci ułożyć dietke, a w dzile trening znajduja sie plany dla poczatkujacych, jeśli niewiesz jak coś wykonywać zajrzyj do atlasu tam jest wszystko fajnie pokazaane jak co wykonywać powodzenia.

Julieta1989

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 2
poczatek - co i jak
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 17, 2016, 15:51 »
I
Klatka
- wyciskanie sztangi na płaskiej 4x10-8
- wyciskanie sztangielek na skosie w gore 4x10-8
- rozpietki na płaskiej 3-4x12-1 Biceps
- uginanie przedramion ze sztanga lamana 3x10-8
- uginanie na przemian przedramion ze sztangielkami siedząc chwytem młotkowym 3x10-8
- uginanie przedramion ze sztangielka w podporze o udo 3x12-1 II
Nogi
- przysiady 4x12-8
- prostowanie siedząc 3x1 -sownica 3x1 - uginanie lezac 5x1 Barki
- wyciskanie sztangielek 4x10-8
- unoszenie ramion na boki siedząc 3x12-1 - unoszenie ramion w opadzie tułowia 3x1 III
Plecy
- wiosłowanie polsztanga wasko 4x12-8
- ściąganie drazka wyciągu do klatki chwytem neutralnym 4x12-8
- wiosłowanie sztangielka 4x12-1 Triceps
- wyciskanie wasko na płaskiej 4x12-8
- ściąganie drazka wyciągu gornego 3x12-1 - wyciskanie sztangielki zza głowy 3x12-1 na odzywki za wczesnie, ale jak juz masz parcie na suplemety to kup sobie jakieś bialko serwatkowe, np. perfect whey protein z trecka,

Tags: