Autor Wątek: Stepper pytanko??  (Przeczytany 1709 razy)

wankenobi-AktiluJ

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 4
Stepper pytanko??
« dnia: Październik 19, 2016, 21:40 »
Witam wszystkich , mam do was pytanie chce kupić stepper tak aby spalia tłuszczyk na brzuszku i dzio byłam w super markecie i zauważy3am jak weszłam na niego że strasznie ce?ko sie opuszcza praktycznie musiałam caly ciężar ciała skupić tak aby sie opuszcza3, pomóżcie mi jaki kupić bo nie wiem czy to ma właśnie wygladaa tak czy powinno chodzia swobodnie na allegro można kupić już za 8 zł
 Pozdrowinka

Damian68

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 11
Stepper pytanko??
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 19, 2016, 23:46 »
ja nigdy nie opuszczam do dołu - wykonuje krótkie intensywne ruchy

wankenobi-AktiluJ

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 4
Stepper pytanko??
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 20, 2016, 14:26 »
Nie mogę jestem po operacji kregos3upa , i szukam czegoś co tak go nie bedzie opci1?aa, moze jeszcze jakieś sugestie pliss :-)

Ethelll

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 5
Stepper pytanko??
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 20, 2016, 15:35 »
wankenobi-AktiluJ a nie lepiej rowerek stacjonarny... nie obciaza kręgosłupa :> jak narazie nie masz sosiku na niego to możesz pojeździć na zwykłym w końcu jest lato i czasem nie pada :-)

Dominick78

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 31
Stepper pytanko??
« Odpowiedź #4 dnia: Październik 20, 2016, 16:09 »
jeżeli chodzi o to opuszczanie to na naszej si3ce wszystkie strppery tak działają ( ktoś Ci już tam radzi3 szybkie ruchy chyba wiec moja rada to zastosować sie )

pozdro dla Kassiuni jak by był jakiś problem to pisz mi na maila

Maddison1997

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 16
Stepper pytanko??
« Odpowiedź #5 dnia: Październik 20, 2016, 17:42 »
jeśli masz problemy z kregos3upem to radze wybrać sie do lekarza sportowego, on ci napewno zaleci odpowiednie ćwiczenia.
8)size 1Wyslany Sob Lip 31, 2004 12:35 pm:A co do steperu to szybkie ruchy zdecydowanie.

Tags: