Autor Wątek: hmb  (Przeczytany 3010 razy)

Carstens87

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 9
hmb
« dnia: Październik 22, 2016, 18:13 »
witam chialem sie zapytać czy mogę juz brac hmb i czy mogę brac samo hmb czy z czymś loczyc je moje sumple to garnier mass xxl //:-D :-D /

roberttreborr

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 10
hmb
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 22, 2016, 18:19 »
poczytaj tutaj zdania na temat HMB.
Powiem Ci nawet w skrocie, nie warto... dopiero zacząłeś karierę z silownia, nie wiesz jak trenować wiec zostaw odzywki bo narazie to nie ma sensu i tak będziesz mial duze przyrosty bo tak zawsze jest na poczatku kariery z silownia

mateoo1995

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 5
hmb
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 22, 2016, 18:24 »
on juz ćwiczy ponad rok wiec to nie takie same poczatki a co do hmb to mogę powiedzieć tylko tyle(bo sam niebralem)ze jest nic niewart,przynajmniej tak wszyscy mówią

Carstens87

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 9
hmb
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 22, 2016, 18:28 »
ale ja swicze juz rok i miesiąc myślałem ze mogę juz /

pluszuKell

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 8
hmb
« Odpowiedź #4 dnia: Październik 22, 2016, 20:12 »
jeśli masz zbedna kasę to bierz.
jeśli nie masz zbędnej kasy, a w dodatku chcesz odczuc jakiś efekt, to prawdopodobnie lepiej bedzie jeśli zainwestujesz to w coś innego.

roberttreborr

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 10
hmb
« Odpowiedź #5 dnia: Październik 22, 2016, 20:27 »
Sory, zapomniałem sie pomyliłem Cie z kimś innym Ale i tak prawda taka, ze HMB to jedno wielkie gówno i szkoda marnować na to jakakolwiek kasę

MairaPL

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 7
hmb
« Odpowiedź #6 dnia: Październik 22, 2016, 21:28 »
'' ''!. dopiero zacząłeś karierę z silownia, nie wiesz jak trenować wiec zostaw odzywki a ja czytałem rozne opinie i właśnie HMB to nadaje sie na poczatek:>

roberttreborr

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 10
hmb
« Odpowiedź #7 dnia: Październik 22, 2016, 21:34 »
Czytaj caly temat //:-D :-D HMB do niczego sie nie nadaje Qubus, Marijo brali przez dlugi czas i powiedzieli, ze to nic nie daje jak oni tak stwierdzili to znaczy, ze rzeczywiście szkoda kasy na to

gabercom_Maria

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 10
hmb
« Odpowiedź #8 dnia: Październik 23, 2016, 12:13 »
prawda jest taka, ze czego bys nie chciał osiągnąć to i tak znajdziesz duuuzo tańszy i dużo bardziej efektowny sposob, niz pakowanie pieniędzy w HMB.

Binnn

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 8
hmb
« Odpowiedź #9 dnia: Październik 23, 2016, 13:44 »
HMB ma dla mnie tylko jedno zastosowanie - antykatabolik.
Pytanie które od razu sie nasuwa - po co mi sam antykatabolik, skoro większość odzywek białkowych posiada aminokwasy które wchłaniają sie na tyle dlugo, ze same w sobie maja zastosowanie antykataboliczne.
Zamiast wydawać kasę na HMB lepiej zainwestować w bialko.
Masz i zastosowanie antykataboliczne (HMB) jak i budulec do rozwoju miesni.Wniosek możecie wysnuć sami...

roberttreborr

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 10
hmb
« Odpowiedź #10 dnia: Październik 23, 2016, 13:54 »
No tak ale większość ludzi czyta reklamy, których tlumaczy sie, ze trzeba ciagle brac HMB i wyrzucają kasę w błoto bo mysla, ze nie wiadomo co osiągną a co do antykatabolikow to wydaje mi sie, ze lepiej brac BCAA z Vitala albo glutaminę '' ''! HMB polecane jest dla przyspieszenia i spotęgowania adaptacji wysiłkowej (poprawa masy, sily i wytrzymałości mięśniowej oraz wydolności tlenowej) u osób aktywnych fizycznie i sportowców wyczynowych.Jako spalacz tluszczu i protektor w programach redukcji masy ciała (odchudzanie).Dla zapobiegania niekorzystnym skutkom zdrowotnym stresu środowiskowego i oksydacyjnego (nerwowy tryb zycia, praca w przemysle, ciezka praca fizyczna, itp.)W rekonwalescencji po chorobach przebiegających ze wzmozona utrata azotu.Dla łagodzenia przypadłości wieku późnego (uwiad starczy, utrata masy miesniowej, oslabienie sily miesniowej).Oto reklama tego cudownego produktu, który dziala na wszystko... jak ktoś chociaż troche sie zna na supłach to wie, ze to niemozliwe.
Sam przykład robienia masy i reducji tluszczu - mozliwe jedynie za pomocą HGH

MandyJames

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 6
hmb
« Odpowiedź #11 dnia: Październik 23, 2016, 14:03 »
A to co w takim razie powiecie na takie HMB podobno to coś nowego... ????Kurcze właśnie chciałem to zakupić do Tauryny, a tu trafiłem na tego posta na forum :-D Z tego co widze, to zamiast tego HMB proponujecie BCAA... tak?Ja nie chce szczególnej masy zrobic, jedynie troszeczke, to coś takiego mi wystarczy? jeśli uwazacie, ze HMB Revolution jest o kant d... rozbic, to moze w takim razie Anabolic BCAA System? --> !--coloro:#FF0000--span color:#FF !--/coloro--edit by roberttreborrwystarczy podac nazwe specyfiku każdy bedzie mógł go sobie odszukać sam i odpowiedzieć !--colorc--/span!--/colorc--

MandyJames

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 6
hmb
« Odpowiedź #12 dnia: Październik 23, 2016, 14:08 »
No to skoro mi skasowano linki <_< to dopisze jasno i wyraznie, ze w poscie powyżej chodzi mi o HMB Revolution firmy TREC i Anabolic BCAA System tej samej firmy.

gabercom_Maria

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 10
hmb
« Odpowiedź #13 dnia: Październik 23, 2016, 14:12 »
no to zeby wybic Ci z gowy glupie pomysły razde w ogole nie czytać opisów produkto Trecka.
Powiedz czego chcesz osiagnac, bo placzesz sie niewiedzac jakie suplementy do czego sluza!

roberttreborr

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 10
hmb
« Odpowiedź #14 dnia: Październik 23, 2016, 14:17 »
ogólnie lepiej nie czytać opisów producentów tylko kierować sie opinia niezależnych " testerów " //:-D :-D /

Tags: