Autor Wątek: mam brak widzy na temat suplemaci i pytania  (Przeczytany 1923 razy)

Adriannaaa

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 17
mam brak widzy na temat suplemaci i pytania
« dnia: Październik 22, 2016, 20:30 »
wiec tak brak wiedzy no moze az tak nie , ale bardzo mało raczej wiem oceniając obiektywnie

chciałbym zacząć coś brac, w sumie to mam zamiar jak zaczną sie wakacje zzucic z kuplem na coś i sprobowac jakiś odzywek
 
 i tak ja mam 17 lat to na kreatynę jestem za młody jeszcze? słyszałem ze tak

 czy lepszy jest garnier lub bialko, np. serwatkowe??
 
no właśnie co jest lepsze bialko 8 (80% składu i iinne elementy) czy garniery gdzie bialka co do węglowodanów są 1-4 bo gdzieś słyszałem ze te ilosci bialek w garnierach są opymanie duze , czyli co jak bym brał jakieś odzywki białkowe gdzie zawartości objętościowe są duze to bym je po prostu tracil??? chyba bialka serwatkowe są najlesze
a i niby na pocztek są lepsze garniery wiec pomóżcie bo mętlik mam duży

noaq__

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 8
mam brak widzy na temat suplemaci i pytania
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 22, 2016, 20:35 »
heh kretayna wiek dobry ale chodzi tu jaki masz staz? hmm a dozywki to uzupelnienie diety wiec jeśli w dietcie brakuje ci bialka to bilako a jeśli wegli to gainer
pamiętaj dieta jets podstwa jak nie masz diety zainwestuj w nią kasę a na odywki poczekaj

Raeder1967

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 10
mam brak widzy na temat suplemaci i pytania
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 23, 2016, 15:25 »
dokladnie! Gainer to tylko uzupelnienie diety, wiec wybierz taki który bedzie pasował do twojej (np o stosunku bialka do węglowodanów 1-4 czy 1-5). No i zanim sięgniesz po kreatynę to jednak poćwicz pare miesięcy na sucho.

Adriannaaa

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 17
mam brak widzy na temat suplemaci i pytania
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 23, 2016, 15:35 »
ćwiczę juz sporo czasu maniek : wiec co kret byla by dobraż? ja sadze ze 17 na krete to mało

noaq__

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 8
mam brak widzy na temat suplemaci i pytania
« Odpowiedź #4 dnia: Październik 23, 2016, 16:07 »
ja mam 17 i biorę wlansie kreet od paru dni to zalezy od stażu nie wieq na opakowaniujest napisane ...przeznaczony dla osób powyżej 15 roq zycia ...

patrzkosowska_Bayl

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 1
mam brak widzy na temat suplemaci i pytania
« Odpowiedź #5 dnia: Październik 23, 2016, 16:40 »
JA tez właśnie nie wiem jaka odzywke wziasc bo mam 15 i pol roku i jestem szczupły raczej nie to ze chudy ale nie mam masy do zrobienia miesni i potrzebowałbym jakiejś odzywki tylko jakiej.
oczywiście ćwiczę krutko i odzywki kupiłbym za miesiąc dopiero.ale co byscie mi doradzili ogulnie!!

noaq__

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 8
mam brak widzy na temat suplemaci i pytania
« Odpowiedź #6 dnia: Październik 23, 2016, 17:36 »
ja wiesz co bym ci doradził o to potrzebne dla ciebie odzywki:
1. piersi kurczaka
2. tuńczyk
3. bialy ser
4. platki owsiane
wiesz o co mi chodiz inwestuj w dietę bo na samych supłach nie zrobbisz masy DIETA TO PODSTAWA pozdro

Tags: