Autor Wątek: rozpiszcie........;]  (Przeczytany 2717 razy)

Adam60

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 4
rozpiszcie........;]
« dnia: Październik 23, 2016, 19:08 »
Wiem że takiech postów jest pelno, ale prosze o pomoc.....Poprosilbym o rozpisanie cyklu dla ziomka na mase, z deka teocia lub omka, żeby coś dobrego u3ozya. Koleo brał wczesniej juz 200mety. Tylko napiszcie dokładnie jaki teoc i ile wszystiego i tak napiszcie żebym wiedział o co chodzi...:D
no i jak oblokowac czy sam clomid wystarczy....?

P.S----->Tylko jak macie pisać żeby odstawi3 to i wzi13 sie za diete, suple i tym podobne to lepiej wogole ni piszcie :D

drivereq1984

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 7
rozpiszcie........;]
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 23, 2016, 19:44 »
P.S----->Tylko jak macie pisać żeby odstawi3 to  i wzi13 sie za diete, suple i tym podobne to lepiej wogole ni piszcie :D

sterydy nie są odpowiedzią na niedozywienie i brak wiedzy

 http://hades.dmkhosting.com/forum/viewtopic.php?t 1384 http://hades.dmkhosting.com/forum/viewtopic.php?t 1384

Adam60

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 4
rozpiszcie........;]
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 23, 2016, 20:37 »
Ale wes coś rozpisz jak możesz , bo chyba najbardziej ty sie znasz ze wszystkich tutaj na dopingu :-)

........plz

markolo__

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 12
rozpiszcie........;]
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 23, 2016, 22:23 »
drivereq1984 podał Ci link.
tam masz rozpisany cykl.

idekotofi

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 7
rozpiszcie........;]
« Odpowiedź #4 dnia: Październik 23, 2016, 22:41 »
najprościej byłoby 200mg teski (2ml prolongatum) i 200mg deki(2ml greckiej czy holenderskiej) co 4 dni! Moze byc razem moze byc dzien po dniu!

Niech tak ciągnie przez 10tyg i stosuje przynajmiej czesc srodkow (witaminy, mineraly,itd) i dietę rozpisana w tym poscie co link masz wyzej! na koniec odblok oczywiście

drivereq1984

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 7
rozpiszcie........;]
« Odpowiedź #5 dnia: Październik 23, 2016, 23:07 »
jeżeli koleś brał wczesniej tylko metę to bym pozostał tylko przy jednym środku

idekotofi

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 7
rozpiszcie........;]
« Odpowiedź #6 dnia: Październik 24, 2016, 00:08 »
ja juz dawno skończyłem walke z wiatrakami i pisanie idź do dzialu suple czy moze wez sama teske jeśli koleś pisze ze chce omke lub teske z deka to juz wole mu napisać zeby wybrał teske niz omke, bo pójdzie do dila a ten kaze mu brac omke co 2 dni i 400mg deki tygodniowo :D nie wspominając o nolvadexie itd

Adam60

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 4
rozpiszcie........;]
« Odpowiedź #7 dnia: Październik 24, 2016, 00:15 »
najprościej byłoby 200mg teski (2ml prolongatum) i 200mg deki(2ml greckiej czy holenderskiej) co 4 dni! Moze byc razem moze byc dzien po dniu!

Niech tak ciągnie przez 10tyg i stosuje przynajmiej czesc srodkow (witaminy, mineraly,itd) i dietę rozpisana w tym poscie co link masz wyzej! na koniec odblok oczywiście

czyli 1 teski i 1 deki strza3ow tak?? a jak sie oblokowaaż? clomid sam penie nie starczy;

idekotofi

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 7
rozpiszcie........;]
« Odpowiedź #8 dnia: Październik 24, 2016, 00:19 »
teski wyszlo by 20ml bo 1ml ma 100mg tylko :!:
musiałby dodać Hcg do clomidu

drivereq1984

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 7
rozpiszcie........;]
« Odpowiedź #9 dnia: Październik 24, 2016, 00:21 »
Adam60 czytasz to co pisze ? :roll: po tej kuracji co on napisał to wystarczy to co napisałem w pierwszym cyklu . nie ma sensu za dużo od razu walic, bo co potem ? :lol:

idekotofi

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 7
rozpiszcie........;]
« Odpowiedź #10 dnia: Październik 24, 2016, 01:04 »
Adam60 czytasz to co pisze ?  :roll:   po tej kuracji co on napisał to wystarczy to co napisałem w pierwszym cyklu . nie ma sensu za dużo od razu walic, bo co potem ?  :lol:
wiesz tak samo jak ja ze Oni nie czytają

Tags: