Autor Wątek: witam :(  (Przeczytany 3849 razy)

masik1968

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 18
witam :(
« dnia: Październik 24, 2016, 17:06 »
mam takie kilka pytań :
1 hyba dobrze jak po treningu oblewam sie goraca woda ?
2 nie ma hyba ruznicy jak ćwiczę bary wyciskanie sztangi z za głowy i z klaty , ćwiczę siedząc a czy powinienem stać ?
3 mam przyzad do cwiczenia uścisku i pzredramieni (taka raczka na sprezynie) pisze ćwiczyć 4 seria do oporu wiec pytanie takie czy ćwiczyć mam codziennie ,czy lepiej w dni które tylko ćwiczę brzuch czyli wt,czw,N,i czy zrobić sobie pzrerwe dzien pzred treningiem przedramienia na siłce ?
 z gory dzieki i pozdro

Mięsniak-V44

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 13
witam :(
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 24, 2016, 17:10 »
z Twoich pytań mało mozna wywnioskować ale postaram sie odpowiedziec...
1.mysle,ze to w niczym nie przeszkadza.wwrecz relaksuje i odpoczywasz sobei troche.
2.fajny plan z priorytetem na klatę podal Lee i tam jest napsiane ,ze w czwartek robsiz klatę gore ibarki wiec to nie koliduje ze sobą wrecz w jakiś posób ćwicząc klatę tez angażowałeś w to barki i to byla mala rozgrzewka.ja gdy ćwiczę wyciskanie za karku to siedzę sobie opierając ie o modlitewnik troche.
3.mysle,ze to dosyc dobre cwiczenie ale pewnie gora 2 razy w tygodniu je rob i chyab nie na maksa...przedramie to dosyc maly meisien wiec raczej szybko sie regeneruje ale nie masensu z teo co slysalem go przeciazac.jak sobei robsiz przedramei to to cwiczenie możesz tam wbic jakoś dodatkwoe na dobicie

koro

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 10
witam :(
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 24, 2016, 17:10 »
masik1968 napisz to porządnie bo nie rozumiem o co ci chodzi ( hyba !! CHYBA )
co do cieplej wody to cieply prysznic po silowni/treningu zapobiega, a właściwie tylko ogranicza zakwasy na drugi dzien...

masik1968

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 18
witam :(
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 24, 2016, 17:34 »
pytałem sie tylko czy dobrze jest po treningu stosować goracy prszync i dzieki za odpowiedzi (sory ze tak mało wyraźnie ale nie mialem za dużo czasu na napisanie tego postu) no ale nie było najgorzej dzieki jeszcze raz i pozdro

masik1968

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 18
witam :(
« Odpowiedź #4 dnia: Październik 24, 2016, 17:45 »
jeszcze jedno jak zwiększam ciężar to musze zmniejszać liczbę powtórzeń ?

koro

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 10
witam :(
« Odpowiedź #5 dnia: Październik 24, 2016, 18:46 »
jeśli bardzo chcesz to nie musisz, ale sam sie logicznie zastanow..
jezlei w pierwszej serii podniesiesz 12 razy 80kg to keidy wnastepnej dołożysz do 90kg to rowniesz podniejesz tak samo dobrze technicznie ten ciężar 12 razy ?

masik1968

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 18
witam :(
« Odpowiedź #6 dnia: Październik 24, 2016, 18:54 »
nie no na klatę rozumie to sie zgadza ale np plecy jak dźwignę ciężar np 8 razy dołożę znów pare kilo i znów mogę dźwignąć 8 razy mogę tak robić czy nie zabardzo czy lepeij jak bym 7,6 razy dzwignol ? a o ile mogę najwiecej dodać kilo 5 ,10kg ?

xXxPudzianxXx

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 5
witam :(
« Odpowiedź #7 dnia: Październik 24, 2016, 19:03 »
-goraca woda pierwszy raz slysze... po teningu powinno sie obelwac zimna woda , bardzoi zimna woda, to dobrze dzial na miesnie, jak masz naderwany miesien to sie tak robi , przeciez sportwocy i inni chodza do sauny gdzie sie pomocą (czyli tu pośrednio tytm etapem jest trening) a potem do lodowatej wody, zresztą masa komor krioterapicznych a tam sam chłód brrrr
- na stoja obciążasz kregosup i możesz sobioe pomoc w podrzucie nogami
- te ściskacze tez kiedyś kupił ale mozna je sobei darować ba przy pozdnym treningu nie muszi dodatkow trenować przedramienia
- progresja to ejst tak zwikszasz ciężar a mniej powtorzen, a jak dobrać ciężar tu tu masz w artukule co do tego PNphpBB2&file viewtopic&t 5691&highlight xXxPudzianxXx+granica+b%F3lu

koro

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 10
witam :(
« Odpowiedź #8 dnia: Październik 24, 2016, 19:18 »
przeciesz napisałem ze ciepla woda po treningu lagodzin skutki treningu takie jak zakwasy, to sprawdzone, przez nie jednego, przezemnie rowniesz bo sam tak robie..
co do zimnej wody to masz racje ale tylko w przypatku salny..

DhakiyarPedr

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 10
witam :(
« Odpowiedź #9 dnia: Październik 24, 2016, 19:21 »
Co do progresji, to po co robisz 8 powt.
ciezarem, który możesz machnąć np.
15 razy??Ciezar dobieraj tak, zeby zrobić maksymalnie np.
1 powt., potem max 8 itd

masik1968

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 18
witam :(
« Odpowiedź #10 dnia: Październik 24, 2016, 19:33 »
to jak najpierw zimna a potem ciepla ?

masik1968

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 18
witam :(
« Odpowiedź #11 dnia: Październik 24, 2016, 19:37 »
to jak najpierw zimna a potem ciepla ?

masik1968

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 18
witam :(
« Odpowiedź #12 dnia: Październik 24, 2016, 19:38 »
sory za dwa posty aale poje...mi sie

DhakiyarPedr

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 10
witam :(
« Odpowiedź #13 dnia: Październik 24, 2016, 19:44 »
Po co piszesz dwa razy to samo???!! Co to za roznicaż? Ciepla woda cie zrelaksuje, zimna pobudzi, ciepla złagodzi zakwasy, zimna złagodzi bol w miesniach, jeżeli je np.
naderwales.Tyle

masik1968

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 18
witam :(
« Odpowiedź #14 dnia: Październik 24, 2016, 19:44 »
no spoko bez nerwow dzieki za odp i pozdro

Tags: