Autor Wątek: przygotowanie do solidnego treningu na mase  (Przeczytany 1337 razy)

IngridY26

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 9
przygotowanie do solidnego treningu na mase
« dnia: Październik 27, 2016, 19:18 »
witam.
mam rok 'stazu' na silowni.
jednak ostatnie trzy miesiące nie moglem trenowac, ponieważ praca mi nie pozwalala.
teraz wróciłem i chce sie dobrze rozgrzać przed porządnym treningiem dzielonym.
zdecydowałem sie na miesiąc treningu ogolnorozwojowego, 4 lub 5x w tygodniu:podciaganie do klatki- do 35 podciagniecwyciskanie sztangi na prostej- 4 serie wyciskanie nad głowę z przodu- 4 serieuginanie przedramion na stojąco ze sztanga- 4 seriewyciskanie za głowę fracuza- 4 serieprzysiady ze sztanga- 4 serieuginanie nóg na maszynie( na tylnie mięśnie nog)- 4 seriemartwy ciag- 4 seriewznosy na maszynie na lydki- 4 serieprzedramie sztanga- 4 serieCzy te cwiczenia mi wystarcza i czy wystarczy miesiąc takiego treningu zeby przejsc do porządnego treningu dzielonego na mase? pozdrawiam

IngridY26

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 9
przygotowanie do solidnego treningu na mase
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 27, 2016, 19:30 »
no i oczywiście brzuch o którym zapomnialemwznosy tlowia na skośnej lawce- 4 serie max powtórzeń

dualobibe1995

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 7
przygotowanie do solidnego treningu na mase
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 27, 2016, 20:05 »
2 tygodnie wprowadzenia + 4 tygodnie odrabiania strat to minimum po takiej przerwie.
Przy wprowadzeniu trenujesz 3 razy w tydodniu, na kazdum treningu kazda partie miesniowa: tzn klata, plecy, barki, bic, tric, uda,lydka, brzuch po jednym cwiczeniu na dana grupę w 3 seriach po 12 powt.
w drugim tyg 4 serie po 12 powt.
w 4 tygodniowym cyklu trenujesz 4 razy w tygodniu z podzialem na tr A i tr B.
Tr a to klata, barki , tric i brzuch 4 serie po 12 powt na duze grupy mięśniowe i 3 serie po 12 na male grupy.
tr b to plecy + bic + nogi w takim samym ukladzie serii i powt z tym ze tu walisz po 2 cwiczenia na kazda grupę miesniowapozdro

Tags: