Autor Wątek: czy diete stosuje sie caly rok ?????  (Przeczytany 2798 razy)

Kirby_

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 14
czy diete stosuje sie caly rok ?????
« dnia: Październik 28, 2016, 19:23 »
Witam !!!
Mam do was pytanie ?? Czy trzeba przez caly rok stosować jakas dietę zeby miecprzyrosty ? czy mozna orzywiac sie normalnie i tez beda przyrosty masy ??

Boyce1997

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 15
czy diete stosuje sie caly rok ?????
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 28, 2016, 19:39 »
Przyrosty beda jak nie będziesz miec u3ozonej diety, ale beda również jak będziesz miec u3ozona diete.Tylko wiadomo ze jak będziesz miec dietę to przyrosty bede lepsze, niz przy zwyk3ym jedzeniu.

Landreneee

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 5
czy diete stosuje sie caly rok ?????
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 28, 2016, 22:05 »
Dieta zależy również od treningu jaki wykonujesz.

Silvia__

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 10
czy diete stosuje sie caly rok ?????
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 28, 2016, 23:02 »
Kirby_ napisał
Mam do was pytanie ?? Czy trzeba przez caly rok stosować jakas dietę zeby miecprzyrosty ? czy mozna orzywiac sie normalnie i tez beda przyrosty masy ??

Wiadomo, że jak masz dobrze u3o?on1 i zbilansowan1 dietę to możesz liczya na lepsze przyrosty niż jak bys takiej diety nią miał!
Ale niestety polskie realia są takie, że b1dzmy szczerzy nie wszystkich nas stać na taką dietę jak1 by sie chciało wprowadzia w życie(taką przy jakiej przyrosty beda jak najwieksze)wiec trzeba wsuwaa co sie ma i co sie da, bo lepsze to niż nic.
Pytasz czy trzeba stosowaa dietę caly rok?Co? jeżeli masz na tyle silnej woli to nikt Ci tego nie zabroni i tylko pogratulowaa :D :!: Ale jeżeli pozwolisz sobie na jakieś odstępstwa chociażby na czas wakacji to sie nic nie stanie-jak tak robie i jakoś nie mogę narzekaa. A poza tym organizmowi dasz troche wytchnienia. Pozdro i powodzenia :D

Landreneee

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 5
czy diete stosuje sie caly rok ?????
« Odpowiedź #4 dnia: Październik 29, 2016, 07:55 »
Zawsze powtarzam; Nie trudno jest u3o?ya sobie diete. Trudniej jest ją przestrzegaa .

Dlatego, jeśli ktoś jedzie na diecie caly rok, nie zmieniając jej, to gratuluje silnej woli i wytrwa3ooci.

Kirby_

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 14
czy diete stosuje sie caly rok ?????
« Odpowiedź #5 dnia: Październik 29, 2016, 09:10 »
lepiej przestrzegać ale najpierw trzeba moiec dość kasy zeby ja caly czas przestrzegać

Silvia__

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 10
czy diete stosuje sie caly rok ?????
« Odpowiedź #6 dnia: Październik 29, 2016, 09:38 »
No juz jest inna historia, ale jak masz kasę wydaa na jakieś pierdo3y to lepiej w jedzonko zainwestowaa :!: no nie

Boyce1997

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 15
czy diete stosuje sie caly rok ?????
« Odpowiedź #7 dnia: Październik 29, 2016, 10:00 »
NO nie wiem ja zauwa3zy3em ze już przez tą 3adowan1 kasę w ?arcie(odżywki)nie mam w czym chodzia a nowy ciuch kosztuje.A byle gównie tez sie nie chce chodzia.

webugokeak_130

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 5
czy diete stosuje sie caly rok ?????
« Odpowiedź #8 dnia: Październik 29, 2016, 10:36 »
Te? tak zauważy3em.
Kasa na jedzonko schodzi szybko a na ubranie nie rzadko brakuje, trzeba wybieraa w tańszych produktach.

Kirby_

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 14
czy diete stosuje sie caly rok ?????
« Odpowiedź #9 dnia: Październik 29, 2016, 13:15 »
a mam do was jescze jedno pytanie ???
ja trening mam około 18 19
i co najlepiej zjeść po treningu czy mam to byc np. ryz makaron bo nie wiem ?????

Silvia__

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 10
czy diete stosuje sie caly rok ?????
« Odpowiedź #10 dnia: Październik 29, 2016, 13:40 »
zaraz po treningu to wypij odżyweczke najlepiej i odczekaj chwilkę a potem sie za jedzonko bierz :D

webugokeak_130

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 5
czy diete stosuje sie caly rok ?????
« Odpowiedź #11 dnia: Październik 29, 2016, 15:29 »
po treningu: wegle proste o dużym indeksie glikemicznym:
- banany
- możesz zrobią sobie też taki mix(1 szklanka soku przecierowego+4 3y?ki sto3owe kleiku ryżowego+1 3y?ka sto3owa miodu+1 3yżeczka żelatyny wszystko zmiksowaa).
- W3aociwy posiłek (do godziny po treningu):umiarkowane ilości ilości węglowodanów złożonych (o niskim indeksie glikemicznym), duże ilości białka niewielkie ilości tłuszczy. Czyli np. miesko, ryż, warzywa.
 Oczywiście ilość składnikow w zale?nooci od zapotrzebowania.
8)

Landreneee

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 5
czy diete stosuje sie caly rok ?????
« Odpowiedź #12 dnia: Październik 29, 2016, 15:33 »
webugokeak_130 - nic dodaa nic ująa.

Znowu ktoś mnie wyprzedzi3

Tags: