Autor Wątek: Tradzik  (Przeczytany 2017 razy)

IravalvrI

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 7
Tradzik
« dnia: Październik 28, 2016, 21:49 »
Juz w kilku postach roznych osób czytalem, ze od nadmiernej ilosci bialka wyskakuje trądzik na skorze skoro bialko jest składnikiem budulcowym to skora powinna byc tym bardziej zdrowsza i lepiej wygladac, pozatym jak mogę zapanować nad tym czy jem zaduzo bialka i jakie jest wasze zdanie na ten temat.
Pozatym czy znacie jakieś metody pozbycia sie trądziku bo od pewnego czasu widze ze coraz częściej sie u mnie pojawia ;

kmedsaofff

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 2
Tradzik
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 28, 2016, 21:55 »
ja tez czytałem i jestem ciekaw o co chodzi . a co do tradzika jak sie go pozbyć to są rozne preparaty reklamowane w tv, ja trądziku nie mam ale mam tak zwana "wagry" i stosuje taki plyn na spirytusie dostępny w aptece edit.
ja dodam ze to jest normalne w wieku dojrzewania tak bynajmniej mówią ale ja jak na razie nie mialem i nie chce miec

ISadynewaI

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 10
Tradzik
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 28, 2016, 21:56 »
to wyglada mi na mit, trądzik raczej pojawia sie od dużej ilosci tzn.
"chemii" w pozywieniu konserwanty barwniki itp.taka moja teoria

Szaraf86

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 3
Tradzik
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 28, 2016, 21:59 »
ja to posłucham "Studentow naszych" jak sie na to wypowiedza..'cosl'

QNicholas

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 8
Tradzik
« Odpowiedź #4 dnia: Październik 28, 2016, 22:02 »
ISadynewaI ma racje, do tego ostre potrawy dobrze przyprawione, czekolada wpływają na zmianę tradzikowe, w dodatku jak ćwiczysz twój organimz wiecej produkuje hormonów do tego dochodzi dojrzewanie i wolny test zamienia sie w  dht które bardzo silnie oddzialywuja na skore, jeśli obiawy są tak uporczywe postają stany zapalne to do lekarza jeśli nie to, benzacne i ew cynk, nie wyciskaj a pryszcze nie beda powstawac, na poczatek 5% jeśli przestanie działać lub wogole nie bedzie działać to 10% roztwór

IravalvrI

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 7
Tradzik
« Odpowiedź #5 dnia: Październik 28, 2016, 22:05 »
dzieki za odpowiedz, tragedi jeszcze u mnie nie ma ale juz wole coś z tym zrobić zeby mi na cale ciało nie poszło a te benzacne to bez recepty i w jakiej to jest postaci krem, tabletki ?

sorrgoWilliam795

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 15
Tradzik
« Odpowiedź #6 dnia: Październik 28, 2016, 22:08 »
dzieki za odpowiedz, tragedi jeszcze u mnie nie ma ale juz wole coś z tym zrobić zeby mi na cale ciało nie poszło a te benzacne to bez recepty i w jakiej to jest postaci krem, tabletki ?Krem.
Niezle wysusza, wiec dawaj tylko na pryszcze.
jeśli masz podejrzenia, ze wokół coś sie dzieje, smaruj obszarami (np.
na plecach).

QNicholas

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 8
Tradzik
« Odpowiedź #7 dnia: Październik 28, 2016, 22:25 »
no właśnie jak będziesz dawał na całego ryja to odrazu spać i nie ruszaj twarzy bo sie skruszy toedit bez recepty

IravalvrI

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 7
Tradzik
« Odpowiedź #8 dnia: Październik 28, 2016, 22:28 »
Wielkie dzieki za pomoc mam nadzieje ze dostane w aptece

Tags: